aspect

Głogów Małopolski

Opinie o aspect

Agnieszka

@MMMMMM piszesz, że aspect to oszuści. Dlaczego tak uważasz? Możesz uargumentować swoją wypowiedź? Czekamy na Twoją ocenę.

izaa

a skąd ty wiesz @owieczka że agent zarabia aż 3500 zł. To jest franczyza i tylko od ciebie zależy ile zarobisz. Podpisujesz umowę franczyzy i działasz na własną rękę

figa

Faktycznie mała musi być ta działalność Aspectu, ponieważ nie mają żadnej swojej strony internetowej i tak jak już ktos zwrócił na to uwagę to naprawdę nie wiele można wyczytać z samego internetu na ich temat. Ciekawie jak sobie radzą na rynku skoro o nich ani nie głośno ani za bardzo się niczym nie wyróżniają

Pocik

A ja się zastanawiam o jakim zamknięciu wy opowiadacie, bo część stron internetowych jasno stwierdza, że podmiot jest nadal aktywny. Także nie wiem jak się do tego odnieść. Co prawda nie ma też na ich temat zbyt dużej ilości informacji, więc wniosek z tego prosty - dosyć mała ta działalność i pewnie zatrudnia niewielką ilość osób.

Franciszek

@gimbus masz troche racji, ale takie rzeczy sa możliwe, kiedy spółka jest w upadłości układowej. Wówczas sa szanse, aby cokolwiek uratowac, by jeszcze się odbić od dna i prosperować dalej. Jednakże z tego co widze, to aspect chyba nie jest przykładem takiej firmy. Jeśli się myle to niech mnie ktos poprawi, najlepiej z aktualnych pracowników (jak tacy są..).

oszukany przez D.K.

WITAM .PROSZE NIE WSPOLPRACOWAC Z TA FIRMA TEN FACET TO ZLODZIEJ .OSTRZEGAM,WYPISUJE BLOCZKI KP I TYLE GO WIDZIELI. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p

Czy ona w ogóle jeszcze istnieje?

Franciszek

Bardzo dawno nie było tutaj żadnej opinii na temat aspect, może ktos wie, czy warto w ogóle zaprzątać sobie firma głowę?

MMMMMM

DAJ SOBIE SPOKOJ TEN FACET TO OSZUST.

sasza

Ty to Ty nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pajacyku. Juz czekam 3 miesiace za chorobowe, dzwoniac do nich caly czas to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle.(usunięte przez administratora)!!!

inna

Mój mąż tam pracuje i aktualnie zbiera manatki(usunięte przez administratora)

max

LEB koles to masz akurat ty.Pewnie pracujesz w biurze?.Twoja sprawa ,ze takie bzdury piszesz.Dobrze ci za to placa.Jak ktos chce zobaczyc jak wyglada niekonczaca sie historia-i przeklac prace w polsko-ruskiej firmie,to niech tam jedzie.Co do zaplaty za 1 godz. pracy.Kazdy kto tam pracuje ,niedch sobie sam przeliczy ile pracuje m-cznie,a ile dostaje-I NA CO IDA TE PIENIADZE,KTORYCH NIE DOSTAJE.

mil3301

Mój mąż tam jest i zjezdza bo (usunięte przez administratora) na godziny i kase na 2 raty wypłacają i jeszcze sie spózniaja.wszedzie mają bałagan.głupie kary a i jeszcze jedno placi za hotel a kapie sie w zimnej wodzie banda (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!

janusz - 2012-02-24 10:07:11 Faktycznie,9e jak na Aspect to dostaja tylko (usunięte przez administratora),i dziewczynki. Normalnej pracy to tam w ogole nie ma.Hotel-tragedia wlacznie z ciagle zskacowanym kierownikiem.Przed dniami wyplaty i z tydzien po ,(usunięte przez administratora)innych wydarzen nie powstydzil.Praca-tragedia.Od poczatku do konca.W sumie w zakladzie rzadzi na hali wysoki chudy niemiec,majacy juz troche lat.Nie polecam. Praktycznie wszystkie te zaklady w niemczech przypominaja (usunięte przez administratora).A o ile chodzi o kase ,to lepiej policzcie zanim tam pojedziecie. Naprawde nie warto.Zapomnialem dodac ,ze te 9e to brutto oczywiscie. akuratb jeśli chodzi o stawki to są one do ręki a nie brutto. Jeśli siewypowiadasz to pisz prawde. Najgorsi są ci co przyjadą popracują dwa dni a póżniej sieją popelinę. Nigdzie was nie położą wszędzie trzeba ciężko pracować żeby zarobić. Przyjeżdżacie kowale do pracy w rzeźni i myślicie że was posadzą za biurkiem??? a dziewczynki nie mają stawek 9 eurocoś ci się we łbie poprzestawiało

katrine 19

to wszystko co te ludzie pisza to jest szczera prawda (usunięte przez administratora)za hotel pobieraja co miesiac po 70euro za noclegii i jak ktos do ciebie przyjedzie spac na dwa sdni tro tez ci odciagna jako caly miesiac itp poprostu jedna wielka tandeta itp. JEDNE WIELKIE (usunięte przez administratora) ITP. odradzam komu kolwiek tak wyjazdu bo bedze tego bardzo potem zalowal itp tak ja teraz tego zaluje narobilam sobie tylko dlugow na wyjazd a po tem musialam to splacac a nie mialam za co.

janusz

aspect to manijacy i (usunięte przez administratora) a jak zdazy ci sie wypadek przy pracy tak jak mi to zapomnij ze co 10 dostaniesz chorobowe, bo ja dostaje co 2 lub 3 miesiace nie raz nadrobia cos a potem itak nie placa. a jak w sogel bylem to na nadgodzinach (usunięte przez administratora) jak mogli i za pierdoly odciagali kase, w hotelach same (usunięte przez administratora)i syf a w robocie harowka!

łysy

pierdoły piszesz chłopie, firma to jedna wielka ściema !!!!! nie (usunięte przez administratora) ludzi nie zapłacą tyle nikomu a na dodatek wypłaty się nie doczekasz!!!! na szczęście zjechałem bo szkoda nerwów, a firma to dno kompletne!!!!!

Pomocny

ASPECT(usunięte przez administratora). Ucinają z czego się da. Pomocnik ma liche 6 euro na godz a i tak z tego zabiorą kilka centów. Jak wyjedziesz na tydzień czy dwa chorobowego to po powrocie masz też niższa stawke. Kumpel miał jako rzeźnik 7-7,5 euro/h a po dwóch tyg chorobowego 6.5/h euro. Jest sierpień a ja nadal czekam na chorobowe za czerwiec. Kary są od ich widzi misie. Za brak rękawic (zostawiłem w szafce) kara 50 euro. Dniówki takiej nawet nie miałem. Pomocnicy czasem tylko po 5 h na dzień pracowali bo nie było roboty. Tam jest coraz gorzej. Jeśli ktoś zdecyduje się tam wyjechać to niech się poważnie zastanowi. Na wyjazd trzeba stracić a tam osoby co chwilę się zmieniają bo ludzie rezygnują

jestem ciekawy na jakim stanowisku stales ze takie piszesz brednie

aspect

Witam to co jest napisane na temat aspect to jest prawda (usunięte przez administratora) na godzinach jakies(usunięte przez administratora) z godzinami lipa jakies kary dziwne porypane ludzie.Ja dopiero zjechalem do Polski z tamtont odradzam tam wyjazdu.

asgept

to jest prawda co jest napisane ja tez tam pracowalem i juz zjechalem.

czy aspect ma kontrakt w Clenze moze ktoś pracuje w Clenze

(usunięte przez administratora)płacą tak jak wyżej napisane a godzin jest ok 170-190 nawet 200 nie robi się po 2 zmiany a teraz nawet jesli sie robi 5/6 godzin to mają płacić za 8 żeby ludzie nie zjeżdżali

fhg

Na pewno nie w ASPECT W GŁOGOWIE, Tam nie płaca 9 euro, może 7. jak zadłużysz,godzin było dużo ale teraz jak ktoś ma 120 to szał, na urlopach (usunięte przez administratora),nie płacą ze średniej tylko z kosmosu ok 100zł a jak zachorujesz to chorobowe jeszcze mniej i kiedy im się chce bo na pewno nie w terminie , Z wypłatą do 10 każdego miesiąca prawie nie ma problemu ale też płacisz (usunięte przez administratora) za to że wypłacą do 10 i jeszcze uwala z godzin parę nie wiadomo gdzie i dlaczego Dobrze ,że już mnie tam nie ma , Także albo ktoś bzdury pisze , albo nie dotyczy ASPECT

Zostaw opinię o aspect - Głogów Małopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie aspect