Clima-Comfort

Szczecin

Opinie o Clima-Comfort

tranko

wuks, z mojego doświadczenia wynika, że trzeba bardzo uważać na wszelkie umowy. Podobno trzeba mieć sporo doświadczenia, żeby akurat nie nadziać się i nie narazić swojej firmy na żadne straty. Ktoś podpowie jak ta współpraca przebiega ?

as

Dużo się nauczyłem pracując w tej firmie. Zawsze mogłem spytać kolegów jak były wątpliwości. Niestety sytuacja zmusiła mnie do wyjazdu ale miło wspominam ten czas pracy w cc.

opinia

Dobrze zorganizowana firma,atrakcyjne zarobki,miła atmosfera w zakładzie,profesjonalnie zarządzana.

Bardzo dobra firma,docenia się w niej pracowników,przyzwoite wynagrodzenia,miła atmosfera na budowach.

Zostaw opinię o Clima-Comfort - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clima-Comfort