Talent Stream

Opinie o Talent Stream

Janek

@fajans a jakie to warunki? Widzę, że wiedzę o firmie masz dość szeroką, więc możesz też od razu dać znać, kiedy możemy spodziewać się nowych ofert pracy i rekrutacji :)

fajans

Talent Stream jest platformą wyspecjalizowaną w rekrutacji w trzech sektorach rynku. Do ich obsługi posiadają wyspecjalizowane zespoły: -Account Staff, -Financial Select Recruitment - IT-One Staffing. Nie jest tak jak mówicie i szanse na zatrudnienie ma każdy. Oczywiście spełniający odpowiednie warunki

paweł

a faktycznie może być tak jak mówisz @kote, bo firma jest zagranicza i pewnie nawet jeśli polaków zatrudniają to i tak nie mówią w tym języku w pracy, zapewne posługują sie tylko angielskim, a napewno te osoby, które obsługują zagraniczych klientów, no nie? Ciekawe bardzo jak to wszytsklo się potoczy teraz.

kotek

to jest generalnie zagraniczna firma, nie wiem czy oni w ogóle zatrudniają polaków tak naparwde, wydaje mi się, ze trzeba mieś dobrze opanowany język - mówię tu o angielskim - i dlatego ludzie nie pisza o tym na polskim forum już. poza tym jak kapitał jest zagraniczny to tz inne podejście do pracowników jest.

miniek

też ja nad tym ubolewam, bo chciałem się czegoś dowiedzieć bezpośrednio od pracowników, widzę, że niestety nikt nie jest chętny za bardzo do tego.. no i w sumie nie wiem gdzie teraz szukać informacji tak naprawdę.. pomożecie mi w tej kwestii, gdzie mogę znaleźć informacje o formie zatrudnienia w tej firmie?

Wiko

I co udało się zweryfikować co się z nimi dzieje, czy cokolwiek się z nimi dzieje, bo na forum już nikt się nie wypowiada.

Ratek

W likwidacji? Aż sam zaraz sprawdzę.. No to dla mnie wielki szok. A wiadomo co było powodem takiej a nie innej decyzji?

ojojoj

Jasne, przecież wszystkie maleńkie firmy mają mikrozarządzanie, to genialny sposób rządzenia zespołem. Zwłaszcza czepianie się czcionek jest jednym z najważniejszych aspektów takiego zarządzania.

...

nic sie nie znacie, a to forum to jakies brednie

specjalista

Eee tam. To wszystko to jakas pisanina. Wszyscy sa winni po trochu i koniec. A najbardziej winny jest kryzys. Firma jak kazda inna, ot co.

specjalista

ciekawska

Panie geniuszu..mikrozarządzanie nie jest jakąś złą formą zarządzania, a w firmie, która ma 5 pracowników jest czymś zupełnie naturalnym i wcale nie musi być jakimś koszmarem.

Opinia

Podsumowując - trzymać się jak najdalej od tej firmy.

człowiek z branży

gość - 2009-07-24 15:12:55 Dlaczego tak kategorycznie? Słyszałem, że firma ma poważne problemy. Czy to prawda? Też słyszałem same złe rzeczy, podobno dzieją się tam niezłe cyrki:) Moja znajoma brała swego czasu udział w rekrutacji do nich, całe szczęście nie przyjęła oferty..

zniesmaczony

Zdecydowanie odradzam! Atmosfera intryg, zakłamania, nieufności..szkoda słów..

Opinia

Ja tez sobie moge zamiesci 100 ogloszen i nic z tego nie wyniknie. To, ze firma ma mase ogloszen nie = temu ze ma tyle zlecen:) straszne ale prawdziwe ... a reszte sam sobie dopowiedz.

szukajacy_pracy

Przeciez to solidna firma, ciagle daja jakies ogloszenia. Sam aplikowalem na IT, co prawda jeszcze sie nie odezwali, ale ogloszen maja duzo, a to znaczy, ze biznes sie kreci, jakie wiec problemy finansowe?

Opinia

No finansowe ... kryzys ...

szukajacy_pracy

Ale jakie problemy?

Opinia

Oj tam od razu poważne - zwyczajnie nic sie nie dzieje:)

gość

ex McKinsey

Jesli odpowiada ci praca w środowisku opartym na mikrozarządzaniu- polecam Talent Stream! Mikrozarządzanie jest drobiazgowym kontrolowaniem działań członków zespołu. Lider, który mikrozarządza przywiązuje zbyt wielką wagę do szczegółów i stara się je poprawiać tak, żeby efekt w pełni odpowiadał jego oczekiwaniom. Taka osoba stale zagląda pracownikowi przez ramię, kwestionuje jego pracę i nie pozwala podejmować żadnych decyzji bez konsultacji. Mikrozarządzanie prowadzi do niezadowolenia, spadku wydajności i kreatywności. Więcej na temat tego, co może czekać cię w Talent Stream znajdziesz tutaj: ( usunięte przez administratora )

Opinia

krótko i treściwie - ODRADZAM!!

Zostaw opinię o Talent Stream - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talent Stream