Masterpress

Białystok

Opinie o Masterpress

magda

mają również ogłoszenie aktualne Student/ Uczeń zaoczny do składania opakowań kartonowych do drukarni praca w Olsztynie. Ciekawimnie jakie oferują zarobki i jaki jest czas pracy, czy dają umowe,napiszcie jak coś wiecie.

ja

Tam nawet jak się nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie mają szacunku do Ciebie ale ty mało zabawny jesteś człowieku przecież to jest [usunięte przez moderatora] w tej firmie i trepów pełno co się za [usunięte przez moderatora] uważają i z cpn kawę przywożą rano i piją ją nie robią nic cały dzień a dla zwykłych pracowników karzą robić robotę za siebie bo sami jej nie znają

ktoś

Wszystkie opinie zamieszczone o Masterpress (oprócz tej) były zapewne napisane przez byłych pracowników:) A mi się tam podoba, robię swoje i nikt mnie nie goni (i nigdy nie gnał, chyba że się opieprzałem)! Ludzie, uważajcie lepiej na takie opinie :DD

Zostaw opinię o Masterpress - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masterpress