Sabell S.C.

Opinie o Sabell S.C.

Paulina

@jerzyk876, nie jesteś pracownikiem Sabell S.C. i ogólnie odradzasz współpracę z tą firmą. Na Twoją decyzję wpłynęła rozmowa kwalifikacyjna. Mógłbyś przedstawić jej przebieg wszystkim zainteresowanym użytkownikom forum? Jakie konkretnie warunki zatrudnienia zostały Ci na niej zaproponowane?

jerzyk876

Odradzam ! Właściciel szuka Informatyka, który zrobi mu wszystko za marne pieniądze. Szuka tanijej siły roboczej. Byłem na rozmowie i podziękowałem !

Paulina

@kkkkkk byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Sabell S.C.?

karko

dorota,a czy oni akurat kogoś potrzebują do swojej firmy ? Nie słyszałem żeby teraz były jakieś rekrutacje. Zastanawiam się w jaki sposób oni sobie radzą, ale przeanalizowałem ich działania i można powiedzieć, że nie mają zbyt dużej ilości zleceń więc i dużo pracowników nie trzeba.

kkkkkk

Odradzam zdecydowanie. Właściciel szuka człowieka który zrobi mu wszystko za pensje sprzątaczki. Za 2500 zł szukał programisty i marketingowca w jednym. w dodatku oczekiwał że będę mu robił jakieś analizy za darmo. Beszczelny typ.

dyscyplina

Instalowałem w tej firmie (program) żal patrzeć zamiast pracować to papieroski przed firmą hihi-słyszałem że nowe samochody są na gminie rozbijane ( kto ma za to płacić ) chcesz zarabiać -to pracuj a nie udawaj że pracujesz -zapraszam do Poznania tam jest dyscyplina bo W-wie to jest totalny bajzel .samowolka

zażenowanie

firma bardzo rodzinna tzn. do powiedzenia mają najwięcej członkowie rodziny, a reszta pracowników (około 5-8 osób zazwyczaj) to często wyrobnicy. (usunięte przez administratora)zarobki przeciętne, chyba że umiejętnie się wejdzie w łaski co wiąże się z ogromną dyspozycyjnością

tragedia,brak komunikacji, (usunięte przez administratora) możan długo tak pisać...

Firma pozwalająca rozwinąć się w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej i szkoleniowej. Atmosfera pracy bardzo przyjemna dlatego, że jest to firma mała i wszystkie problemy załatwiane są od razu

Zostaw opinię o Sabell S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sabell S.C.