ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH

Ziębice

Opinie o ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH

poras

wielka odpowiedzialność to przy okazji wielkie pieniadze jeśli jeszcze o tym nie wiesz. to jest istotne

anonimmm

wszystko się zmienia, nawet ZUK- na lepsze :)

Gienek

Teraz w naszym urzędzie jest jak w rodzinie nam się dobrze pracuje tz.nic nie robi kasa spływa systematycznie do kieszeni czego chcieć więcej?

motylek105040

Zakład Usług Komunalnych w Ziębicach i pracujący w tym miejscu ludzie nie potrafią poradzić sobie z najdrobniejszymi problemami . Jest to banda niekompetentnych ludzi i nienadających się na to te stanowiska ! Skoro tłumacza ,że mają za dużo budynków do prowadzenia to może powinni większość z nich przekazać innej władzy ! CI LUDZIE POWINNI SAMI Z WŁASNEJ WOLI ODDAĆ STOŁKI DLA LUDZI KOMPETENTNIEJSZYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fan

Zwalnianie kompetentnych pracowników i podpisywanie prac , remontów i innych spekulacji ,które nie miały miejsca,lub mówiąc dosadniej -odbyły się tylko na papierze. Pytam się -dlaczego nie są pozyskiwane pieniądze z funduszy unijnych na remonty budynków -niewykorzystane fundusze przepadną. Jeżeli kierownictwo ZUK nie potrafi pozyskiwać pieniędzy i do tej pory nie odbyło chociażby szkoleń w danym zakresie -to może łaskawie opuści już te stołki i da możliwość działania ludziom bardziej kreatywnym. Kontrola NIK natomiast potrzebna swoją drogą- i sprawdzenie dokładnie wszystkich wykonanych prac:)

dj

Czy zostały już sprawdzone kompetencje kierownika ZUK .Już czas zatrudnić osobę o większych kompetencjach i zdolnościach interpersonalnych i intelektualnych -nie wspominając o podstawie obsługi komputera?

Całkowita prawda .

waga

Brak zorganizowania i kompetencji pracowników biurowych -nie korzystają z pieniędzy Unii.Załatwienie jakiejkolwiek sprawy wymaga napisania paru pism i odbyciu kilku nic nie wnoszących w danej sprawie rozmów.Szczególnie kierownik nadaje się do wymiany!!!

Zostaw opinię o ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH - Ziębice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH