OEN Adam Bonk

Katowice

Opinie o OEN Adam Bonk

Mieszko
użytkownik zarejestrowany

To świetnie, nowe meble szczególnei do kuchni są fajną sprawą, tak mi się przynajmniej wydaje, genrralnie jest bardzo bardzo fajnie w OEN Adam Bonk ok

Gustav

Pracowałem w tej firmie cztery lata, Pracodawca rzetelny wynagrodzenie godne wykonywanej pracy zawsze w terminie. Minus to praca u klientów ale to jak kto woli, dla jednych to minus dla innych plus. Polecam tą firmę. PS. Zwolniłem się ponieważ żona otrzymała pracę w Holandii i jadę do niej szukać zagranicznego szczęścia.

Szybko rozwijajaca sie firma profesjonalne narzedzia i szybkosc uslug w powiazaniu z fachowcami stawaia firme na wysokim poziomie.

Zostaw opinię o OEN Adam Bonk - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OEN Adam Bonk