Carefur Glinki

Bydgoszcz

Opinie o Carefur Glinki

ania

Carefur Glinki bierze udział w Programie Edukacyjnym Smak Kariery, który pozwala poznać tajniki pracy w branży handlowo-spożywczej @mikołaj czy słyszałeś coś o tym projekcie a może znasz kogoś kto w nim uczestniczył?Będę wdzięczna za każdą wskazówkę jak się za to zabrać

putragenio

chciałbym kupić w naszym sklepie 5,1 kg schabu i 6 kg cukru jestem ciekaw czy cba zadziała pozdowienia dla pomysłodawcy

mikołaj

W CH GLINKI pracują normalni ludzie wystary ich poznać zrozumieć i dogadać się. Mamy (usunięte przez administratora)... dyrektora Pana (usunięte przez administratora)człowiek niesamowicie NORMALNY

Zostaw opinię o Carefur Glinki - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carefur Glinki