MAX-KAM

Kraków

Opinie o MAX-KAM

kami

czy ta firma dalej siedzi w obróbce kamienia naturalnego?

Dorota

A co u mnie zrobili ; ile razy poprawiali.Małe dzieci w w domu,a oni"FACHOWCY" tną kamień w mieszkaniu!!! ODRADZAM

Oszukana

No pan jest nie profesjonalny , nie uczciwy i wykonuje pracę wraz z bratem na odczep się.Jak tu powierzyć kominek lub blat kuchenny takim amatorom.

( usunięte przez administratora ) Nie polecam nikomu tej firmy!!!

JEST TO FIRMA KRZAK( usunięte przez administratora ).BRAK DOKŁADNOŚCI I PROFESJONALIZMU ,GŁUPI UŚMIECH NIE ZAŁATWI SPRAWY! STALE NOWA BRYGADA,SZKODA CZASU I PIENIĘDZY .

,,Firma''jeżeli można ją tak nazwać! ( usunięte przez administratora ).Olbrzymia rotacja ludzi-przychodzą i odchodzą,6 miesięcy to maksymalny czas pracy.Każdy kto połapie się o co chodzi to ucieka.( usunięte przez administratora ) Odradzam każdemu ten zakład! ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o MAX-KAM - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAX-KAM