Alkol Drukarnia Wielkoformatowa Sp. z o.o.

Katowice

Alkol Drukarnia Wielkoformatowa Sp. z o.o.

Opinie o Alkol Drukarnia Wielkoformatowa Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

jest widać 2018 i nadal nic się nie zmieniło, mniemanie o sobie wielkie, ale pracodawcy i wyoknawcy kiepscy, nie mowiac juz o wywiązywaniu się z poleconych kontraktow. Lekcewazenie i ogolna spychoterapia na porzadku dziennym. Nie polecam wspolpracy z Alkol Drukarnia Wielkoformatowa Sp. z o.o.

Zespół Alkol
@anonymous 29.03.2018 18:59

Szanowny Panie, rozumiemy, że na pracodawcę się narzeka, ale co Panu złego zrobili współpracownicy, którzy poświęcali Panu czas, uczyli fachu i pokazywali na czym polega świat reklamy ? Całe szczęście, że nasi Klienci uważają nas i naszych pracowników za fachowców w swojej branży i polecają nas jako, firmę zaangażowaną, która potrafi rozwiązać każdy problem i stoi frontem do Klienta. Życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Agnieszka

@anonymous, jak rozumiem jesteś pracownikiem Alkol Drukarnia Wielkoformatowa? Czy próbowałeś komuś zgłaszać swoje uwagi na temat pracy w tej firmie? Możesz powiedzieć coś o atmosferze w firmie, stosunku przełożonych do pracowników? Czy firma ta poszukuje obecnie pracowników?

...

ciekawi mnie to , gdzie są poprzednie wpisy ? ... czyżby ACTA ? :)))

POPIERAM W 100% POPRZEDIKÓW SZEFOSTWO JAK KARZE NA SIEBIE MOWIC MYSLI TYLKO O SOBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] ZA GROSZE JESTES OD WSZYSTKIEGO OD POMYWACZA DO...

Zostaw opinię o Alkol Drukarnia Wielkoformatowa Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alkol Drukarnia Wielkoformatowa Sp. z o.o.