rigall

Pruszków

Opinie o rigall

aj

ja właśnie otrzymałam telefon w sprawie pracy w Pruszkowie... możesz mi powiedzieć w którym miejscu dokładnie znajduje się firma?

pracuje w tele w pruszkowie, namawiam i przekonuje do tych kart, nawet niezle idzie, ale kasy z tego nie ma...wniosków sporo, ale ponad polowa odrzucana przez bank. i to jest największy problem. praca ogólnie ok, szefostwo pierwsza klasa, ale co z tego. ostatnia wyplata 1tyś. bardzo marnie:( to śmieszne pracować za takie pieniądze. powinni się zastanowić żeby te podstawy były wyższe, i bank jeśli mu zależy na kliencie nie powinien odrzucać. to syzyfowa praca!!!! jak juz sie uda nakręcić klienta na kartę (to wcale nie takie proste), to i tak z reguły jej nie dostaje!! to idiotyczne!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o rigall - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rigall