LIKPOL SP.Z.O.O

Bytom

Opinie o LIKPOL SP.Z.O.O

kri

Zgodzę się z Tobą @tako, zatrudniają tutaj na umowy, a dodam tylko jeszcze, że są to umowy o pracę, dlatego też wiele osób uważa pracę w tej firmie za bardzo stabilną.

Zbyszek

Odradzam omijac szerokim łukiem, robota na czarno!!! czeski film a jak przyjchodzi do wypłaty to sie dowiadujesz,ze przerobiłes cały miesiąc za 700zł na czarno HA HA! likpol Bytom -Parabudowlanka i parodja w jednym tyle z mojej strony...

Józef

Jedna z niewielu firm w Bytomiu, która jest wypłacalna, wypłaty zawsze w terminie.

Krystyna

Porządna firma, daje szanse każdemu człowiekowi bez względu na wykształcenie, ceni pracowników za ich umiejętności. Jednego nie tolerują picia w pracy.

Uwaga co do tej Firmy Likpol w bytomiu atrudniają ludzi na czarno z tego co mi wiadomo, brak ubezpieczenia ITD.pracowałem w tej firmie ponad miesiąc czasu i co sie okazało ze jak się zwalniałem to dopiero się dowiedziałem za ile pracowałem to śmiech na sali 6zł na renke bez ubezpieczenia ,to firma która wyzyskuje ludzi , ale sie to naszczęście skończyło,poinformowałem organy ścigania w tej sprawie więc wypłaci mi ZUS zasiłek chorobowy , wiec zastanówcie sie czy warto pracowac u takiego pracodawcy w budownictwie

Zostaw opinię o LIKPOL SP.Z.O.O - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIKPOL SP.Z.O.O