Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "DOSO"

Międzychód

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "DOSO"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "DOSO"

alex

Tak @qkajaj u nich to głównie produkcja, ciekawe czy w tym roku będą zatrudniali młodych na wakacje, chętnie bym sobie dorobił

anonim

Słowa kojarzące się z Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "DOSO" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "DOSO": Najbardziej nie podobało mi się w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "DOSO":

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "DOSO" - Międzychód

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "DOSO"