Profit

Koszalin

Opinie o Profit

e4r5ty

do @ja no fakt w oglsozeniu nie napisali ale nie wszedzie musza uwazam wlasnie ze tkaich rzecyz mozna sie dowiedziec podczas rozmowy kwalifikacyjnej ..

Typowa AKWIZYCJA!!!!!!!!!!!!!!

zapa

nie polecam, musiałem jeździc po miastach po calym województwie, stac jak ( usunięte przez administratora )których i tak nikt nie chciał kupic, szkoda nerwow, czasu. aha dojeżdżasz sam na swój koszt. ogólnie to jest( usunięte przez administratora )i nie polecam

gosia24

no coz.. akwizycja... chodzisz po domu i robisz puk puk, namawiasz na podpisanie umow

Słowa kojarzące się z Profit (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Profit: Najbardziej nie podobało mi się w Profit:

Zostaw opinię o Profit - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profit