Ekoterma

Poznań

Opinie o Ekoterma

Arek

Wiesz co, no nie jest to całkowicie prawda z tym brakiem możliwości awansu, jak dla mnie i według moich wiadomości to awanse oczywiście się zdarzają, jak chyba w każdej firmie, więc generalnie polecam próbować, nie ma nad czym się rozczulać chyba moi drodzy

napisze krótko i na temat: brak możliwości awansu, niskie płace ... a obiecuja tak wiele....

Słowa kojarzące się z Ekoterma (wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 2 . Atmosfera i ludzie tam pracujący są średnio mili . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 0 Najbardziej podobało mi się w Ekoterma: pierwsze miesiące pracy Najbardziej nie podobało mi się w Ekoterma: docinki

Zostaw opinię o Ekoterma - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoterma