Barman

Warka

Opinie o Barman

Maciej

Słowa kojarzące się z Barman: rozwijająca, czasem męcząca, dająca satysfakcję Możliwość rozwoju i szkoleń to kwestia punktu widzenia, ponieważ z samego zakresu obsługi baru zostałem wyuczony, ale jeżeli chodzi o kontakt z klientem to zostałem rzucony na głęboką wodę, ale dla mnie to bardzo dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący byli świetni i w pewnym momencie stali sie moją drugą rodziną. Najbardziej podobało mi się w Barman: praca z ludźmi, nawiązywanie nowych znajomości etc. Najbardziej nie podobało mi się w Barman: walka z "napitymi" klientami, oraz opóźnienia w wypłatach.

Zostaw opinię o Barman - Warka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barman