COHM SP. Z O.O.
counter
2 35 9 5 1
Tomasz Nowy wpis

Jak firma radzi sobie w tej wyjątkowo trudnej sytuacji? Miałem zamiar aplikować ale teraz to pewnie nieaktualne?

mądrala Nowy wpis

@Ciekawostka Po pierwsze nie ma ludzi niezastąpionych a po drugie jak odchodzi szef to często i jego ludzi. Takie zmiany to duże zamieszanie ale również szansa na poprawę w firmie.

Ola Nowy wpis

Firma...brak jakiegokolwiek planu na cokolwiek. Większość personelu wyższego szczebla to ludzie bez doświadczenia w innych miejscach. Pracownicy niższego szczebla są traktowani przedmiotowo. Wyniosły ton dyrektorów jest na porządku dziennym. Nie wspomnę o zarządzie bo nie chcę nikogo obrażać. Jeżeli ktoś szuka pracy desperacko to i tam będzie pracował. Każdemu , kto ma wybór odradzam.

Ciekawostka

Ciekawe czemu swojej opinia nie wyraziła liczna kadra kierownicza, która w ostatnich latach opuściła szeregi COHM. Od odejścia Prezesa Gebela karuzela stanowisk. Trzech członków zarządu. Kilku dyrektorów marketingu. Kilku dyrektorów hoteli. Kilku dyrektorów technicznych. Kilku kierowników recepcji. Poza tym: niezliczona liczba recepcjonistek i recepcjonistów, portierów, pracowników housekeepingu i gospodarczych. Czy naprawde jest tak dobrze?

Łucja Nowy wpis
@Ciekawostka

To co naprawdę, według Ciebie, dzieje się w COHM? Czemu ludzie odchodzą od tego pracodawcy? Z góry dzięki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Feliks

Dziwne to co napisaliście bo w firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem!

Marcin

jest ok. Wynagrodzenie zawsze na czas, zgodnie z umową ustną itp. Godziny pracy fajne bo do 16:30. Z góry ustalone są terminy długich weekendów, fajne urlopy z tego wychodzą. Pracowałem w centrali, nie na hotelach

Oszukana

Zdecydowanie nie polecam nawet nie samego pracowania w tej firmy. Już sam wysiłek włożony w czasochłonny proces rekrutacji i zatrudnienia zdecydowanie zniechęca. Po udanej rozmowie kwalifikacyjnej czekałam prawie tydzień na obiecany kontakt, po upomnieniu się u Pana dyrektora, na drugi dzień dostałam telefon od kadr. Niestety nie z wyczekiwanym zaproszeniem do podpisania umowy, a z informacją „Że Pan prezes się rozmyślił, więc nikogo na to stanowisko już nie poszukują”. W takim razie mam rozumieć, że cała firma podczas nieobecności prezesa postanowiła zatrudnić kogoś bez jego wiedzy? Przez decyzję podjęcia tej pracy, zrezygnowałam z propozycji na innym stanowisku, więc w efekcie zostałam bez żadnej pracy i zmarnowałam tydzień. Firma wykazała się ogromną niekompetencją jak na „poważną” firmę. Nie polecam nikomu.

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy COHM SP. Z O.O. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o COHM SP. Z O.O. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

COHM SP. Z O.O.