COHM SP. Z O.O.

Wrocław

COHM SP. Z O.O.

Opinie o COHM SP. Z O.O.

Oszukana

Zdecydowanie nie polecam nawet nie samego pracowania w tej firmy. Już sam wysiłek włożony w czasochłonny proces rekrutacji i zatrudnienia zdecydowanie zniechęca. Po udanej rozmowie kwalifikacyjnej czekałam prawie tydzień na obiecany kontakt, po upomnieniu się u Pana dyrektora, na drugi dzień dostałam telefon od kadr. Niestety nie z wyczekiwanym zaproszeniem do podpisania umowy, a z informacją „Że Pan prezes się rozmyślił, więc nikogo na to stanowisko już nie poszukują”. W takim razie mam rozumieć, że cała firma podczas nieobecności prezesa postanowiła zatrudnić kogoś bez jego wiedzy? Przez decyzję podjęcia tej pracy, zrezygnowałam z propozycji na innym stanowisku, więc w efekcie zostałam bez żadnej pracy i zmarnowałam tydzień. Firma wykazała się ogromną niekompetencją jak na „poważną” firmę. Nie polecam nikomu.

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy COHM SP. Z O.O. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw opinię o COHM SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COHM SP. Z O.O.