Opinie o Lucchini Poland Sp. z o .o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lucchini Poland Sp. z o .o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucchini Poland Sp. z o .o. w Warszawa

Magda

Ile zarabia się tu znając język ukraiński i pracując w roli tłumacza?

Miód
@Magda

Niestety firma nie szuka nikogo z językiem ukraińskim.

Od kilku miesięcy nikt nie wypowiadał się na temat pracy w Lucchini Poland. Nie udało mi się znaleźć informacji na temat prowadzonej przez firmę rekrutacji - wiecie czy poszukują obecnie pracowników? Jak tam wyglądają aktualnie warunki zatrudnienia? Odpowiadają wam zarobki w firmie?

@Marta

Gdyby byłodobrze to ludzie masowo by nie odchodzili tyle w temacie.

@Ambitny

Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, w takim razie, że Twoim zdaniem dzieje się źle w Lucchini Poland? Napiszesz dlaczego?

@Marta

Praca na 3 zmiany w szkodliwych warunkach pod ciagła presja przełożonych ktorzy sa także pod presja osob wyżej nie skutkuje dobrą atmosfera i godnym wynagrodzeniem. Jest w Minsku wiele innych zakładów gdzie sa oferowane lepsze pieniadze w lepszych warunkach.Kierownik obiecuje złote góry i na obietnicach sie konczy.

Grzegorz
@Ambitny

Napisałeś o rzekomo szkodliwych warunkach pracy w firmie Lucchini Poland. Będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz jakiego rodzaju są to warunki? Chciałbym zweryfikować, na co trzeba uważać.

@Grzegorz

Byłem uprzejmy i odpisałem ale widze, że prawda boli i wpis został usuniety.... Skoro dyskusja schodzi na poziom przedszkola to nie widze dalszego sensu prowadzenia dialogu.... Rozpylone chłodziwo raczej obojetne dla zdrowia nie jest, widać to nawet z ulicy na szybach.... W okresie letnim jest to szczególnie uciazliwe..... Tutaj nie ma co weryfikować bo zarzad doskonale o tym wie i nie ma zamiaru nic z tym robic. Biuro smordou nie wącha

Szukający

Czy są aktualnie przyjęcia do pracy? Jaka jest atmosfera w zakładzie (w działach i między działami)? Można się rozwijać? Są jakieś ścieżki kariery? Warto się wykazywać swoją wiedzą?

Gggggg
@Szukający

Szukają non stop bo więcej odchodzi niż przychodzi. Dostaniesz zlecenie na okres próbny który będzie trwał latami.

@Szukający

Przyjmą Cię na każde stanowisko bo każdy jak tylko ma okazje to daje noge..... Jak znasz jezyk ukraiński to moze nawet zrobisz kariere w roli tłumacza, dostaniesz umowe zlecenie wiec nie bedziesz musial martwic sie o premie ktora jest zmienna jak pogoda.

b&b
@Szukający

Czlowieku tam jest klika pana P robią wałki ,a potem jest na ciebie .Ile jeszcze złomów bedą robić i nie informować o tym prezesa

kako
@Szukający

to juz kiedys bylo zero ,a teraz chyba spadlo ponizej zera,jakies zlecenia umowy,ludzie w kauflandzie obok kobity maja wieksze pensje i to bez 3 zmian.dziwne ze to wogole jeszcze istnieje...

szpula

(usunięte przez administratora) łysy rysiek i popo jeszcze tam pracują

Debile
@szpula

Tacy (usunięte przez administratora)nigdzie indziej roboty nie znajdą

Inżynier Sprzedaży

Proces rekrutacji uważam,ża bardzo słaby i nie rzeczowy. Rozmowa z panią z dumnie brzmiącego działu HR, o tzw d...marynii. Jedynie co to pozwala na naukę dla drugiej strony rozmowy, bo nie od kandydatat na handlowca z wieloletnim stażem. Odpowiedz w ciągu dwóch tygodni, bez nzaczenia dla dalszego procesu rekrutacji nie nadchodzi. Jednoznaczne z lekceważącym podejśceim do osoby aplikującej i braku szacunku dla własnego słowa. W zawodzie rekrutera to karygodne zachowanie i zaniedbanie zakresu obowiązków.

głupoty

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Barbara

@Pracownik jak oceniasz obecną sytuację przedsiębiorstwa? Możesz się wypowiedzieć na temat warunków i atmosfery panującej w Lucchini Poland w merytoryczny sposób? Warto wspomnieć też o zarobkach oraz o sposobie zatrudniania i egzekwowania obowiązków pracowniczych przez kierownictwo.

Barbara

@Kierownik jesteś zatrudniony w Lucchini Poland czy może pracowałeś przez pewien okres u tego pracodawcy? Mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat jakości pracy i płacy w Lucchini Poland? Jak kształtuje się zmianowość i dodatki motywacyjne?

Barbara

@Pracownik możesz przybliżyć jak w Twojej opinii wygląda praca w Lucchini Poland? Za co jest tu odpowiedzialny, jakie masz obowiązki? Jakie panują relacje i jak wygląda atmosfera między współpracownikami w tej firmie?

Barbara

@Gutek czy jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem czy może ogólnie pracodawcą jakim jest Lucchini Poland? Daj znać czego chciałbyś się dowiedzieć na temat tej firmy, to pomoże innym użytkownikom na precyzyjne odpowiedzi.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Barbara

@Kuba, a Ty obecnie pracujesz w Lucchini Poland? Jak oceniasz warunki oferowane przez pracodawcę? Dlaczego uważasz że firma ma opinię dobrego pracodawcy? Przypominam również wszystkim uczestnikom dyskusji o konieczności przestrzegania regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin). Komentarza zawierające obraźliwe sformułowania będą z wątku usuwane, podobnie jak te naruszające prywatność innych osób (zawierające dane osobowe).

beza

ciekawe gdzie te dobre opinie widziales wystarczy poczytac na go worku,dziadoska firma i tyle polowa ludzi kabluje

Ten co pisze o konfidentach pewnie sam nim jest... Żalą się tylko tu Ci co im zazdrość (usunięte przez administratora) ściska jak Ci się praca i ludzie w firmie nie podobaja zmień jest bardzo dużo ofert na rynku pracy i problem rozwiązany

kubuś
@Gość

to pewnie pisze jedna z osob typu lider czyli grono konfidentow i podwalaczy ktorym kaza chwalic ta bron cie bog firme,ludzie sluchajcie opinii ludzi typu zwykli pracownicy ,a nie tych broniacych ktorym cos za to obiecali.tyle

%I
@kubuś

kubuś popieram cie że pozytywnie piszą tylko ci co im coś obiecali , lider Ryk....k i Cze.......z to sługusy kierownika łysy to już rządzi jakby był zastępcą Po ......o jadnym słowem szambo

robol

Jak komuś nie pasuje, to niech sobie zmieni firmę / pracę.... Nikt nie trzyma was na siłę...Tylko pytanie kto zatrudni takich głąbów z podstawówki i zawodówki, po Mc , KFC, albo innych budowlańców....

kuna
@robol

Ta firma nie nadąża zatrudniać ludzi co chwile ogłoszenia są taka rotacja,pozatym jeśli firma ma swoich pracowników za głąbów to szkoda tego komentować nawet,zresztą każdy kto ma trochę oleju w głowie nie będzie tam pracował

Ty
@kuna

Jeżeli firma ma dużą rotacje pracowników, to nie świadczy dobrze o firmie. Tym bardziej odejścia starych wyszkolonych pracowników.

malarz
@%I

zszargali sobie opinie na mińsku i tyle.kiedyś nikt nie słyszał o tej firmie ,teraz dużo osób gdzieś tam słyszało i stanowczo odradza,ale zawsze jakiś jeleni znajdą do pracy,ale i to do czasu pewnie

Ty
@malarz

Zasłużona opinia która wypracowali liderzy wraz z kierownikiem ,tak to jest jak tempaki żądza

kaka
@Ty

3 najlepsze firmy w Mińsku: Folpak,Harper i Lucchini

trzeba prawdy

(usunięte przez administratora)z łysym codziennie o godzinie 5 rano i o 21 na drugiej zmianie chodza we dwóch na mażnicownie a wracają o 5:30 i 21:30,co oni tam robią sex uprawiają cz co? a maszyny w tym czasie stoja Tak jak przed pierwszą i przed 3zmianą siedza na stołówce i kawe piją i nikt sie za to nie wezmie a nam za głupstwo kierownik premie zabiera Taka jest praca w tej firmie ale do czasu .

Szkoda słów
@trzeba prawdy

To jest szajka która jest nie do ruszenia , w trakcje pracy kierownik zabiera ich żeby mu działkę odśnieżali to chore zeczy tu się dzieją

król albaniii
@Szkoda słów

może kierownik nie umie odśnieżać ,klika nie bryluje wieczorami w mińsku,nie widziałem ich nigdy nigdzie

Księciunio z Albani
@Szkoda słów

A co Wam przeszkadza, że szwagier szwagrowi pomoże przy odśnieżaniu? Przecież trzeba sobie pomagać w rodzinie.

Albaniii
@król albaniii

Jak byś miał tyle co oni na sumieniu tez byś po mieście się nie brylował

król albanii
@Albaniii

ja chodzę nocami po mińsku i z każdym mogę piątkę przybić,niemam wrogów ciekawe jak kierownik i włazodupy liderzy,też tak mogą????hehe

Kuba

Lucchini Poland ma opinię dobrego pracodawcy. Po co to narzekanie jak komuś nie odpowiada niech szuka innej pracy.

Szukam pracy

Witam. Chciał bym się dowiedzieć czy firma szuka jeszcze pracowników. Jak tak to na lepiej gdzie aplikować. Na co może liczyć nowy pracownik. Proszę o odpowiedź

brrr

daj se siana

kc
@Szukam pracy

Dostaniesz 1800 zl na poczatek i niewiele wiecej pozniej. Firma generuje ogromne pieniadze, niestety nie dla pracownikow. Ogolnie nic ciekawego.

&
@Szukam pracy

jak masz zdrowe nerwy to aplikuj ale po jakimś czsie nerwy ci wysiada ,bo tam jest klika taka jak P-R-C jak cos od ciebie potrzebuja to cie widza jak nie jestes ju,z potrzebny to mają cie w d......e,

klklklklk

dziadostwo

zgadnij cioto co masz na dupie

Tatuaż

ha ha

Ale jesteście żałośni ta sama osoba pisze i ta sama sobie odpisuje no nie ty wytatuowany debilu ha ha

Zgadnij kotku co masz w środku

Szwagier szwagrowi flache postawi i będzie gitara :D. I już wiadomo dlaczego wybraków nie ma :D

ktoś...

Rykaluk z łysym tak się zagadali że R,dwa złomy zrobił w jeden dzień i kierownik nic im nie zrobił,ale wiadomo że to rodzina

Ten wyżej lubi to :D
@ktoś...

Jakby R nie dłubał tyle w nosie, to by zauważył, że złoma robi :D

Ja...kość

Zastanawiam się dlaczego od dłuższego czasu nie są wieszane na naszej tablicy dane z wybrakami? mhhh Czuję jakąś lipę.

Zostaw merytoryczną opinię o Lucchini Poland Sp. z o .o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lucchini Poland Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucchini Poland Sp. z o .o.
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Dźwigowa 8
    05-303 Warszawa

Lucchini Poland Sp. z o .o.