Lucchini Poland

Opinie o Lucchini Poland

Szukam pracy

Witam. Chciał bym się dowiedzieć czy firma szuka jeszcze pracowników. Jak tak to na lepiej gdzie aplikować. Na co może liczyć nowy pracownik. Proszę o odpowiedź

brrr
@Szukam pracy 20.11.2017 12:56

daj se siana

klklklklk

dziadostwo

zgadnij cioto co masz na dupie

Tatuaż

ha ha

Ale jesteście żałośni ta sama osoba pisze i ta sama sobie odpisuje no nie ty wytatuowany debilu ha ha

Zgadnij kotku co masz w środku

Szwagier szwagrowi flache postawi i będzie gitara :D. I już wiadomo dlaczego wybraków nie ma :D

ktoś...

Ten wyżej lubi to :D
@ktoś... 17.01.2017 15:02
Rykaluk z łysym tak się zagadali że R,dwa złomy zrobił w jeden dzień i kierownik nic im nie zrobił,ale wiadomo że to rodzina...

Jakby R nie dłubał tyle w nosie, to by zauważył, że złoma robi :D

Ja...kość

Zastanawiam się dlaczego od dłuższego czasu nie są wieszane na naszej tablicy dane z wybrakami? mhhh Czuję jakąś lipę.

Swój człowiek

Dolar to pewnie ten, co zjadł zęby na kontroli :D

Ja27

Dolar, to Ty pewnie z tej ekipy co w weekendy myją hale.Tam na górze gdzie są przejścia do suwnic maja swoje legowiska i tam śpią, przeważnie G.R. Nam sie wydziela płyn do mycia a Oni mają go pod dostatkiem za nasze premie.Zreszta w firmie panuje mobing i ludzie piszcie o tym co was boli może sie coś zmieni!!!

Dolar

chudy, mam takie stanowisko rze moge i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci do tego.

Murarz, malarz, akrobata

Pewnie jakiś pajac z pseudo KJ co mierzyć nie potrafią nawet.

Krupa

A kiedy mam spać w dzień? Napisz kim jesteś pajacu jak taki cwaniak z ciebie.

Daj Dolara

A kto to ten Krupa jest?

Fajnie to się pracuje na malarni bo tam można spać na nocach tak jak Krupa robi

Nie szeroki

To fajnie jest tam czy nie? Oczywiście dla szarego pracownika.

Szukam pracy

Witam, firma szuka nadal pracowników?

Zastanawiający się

Są może u Was przyjęcia? Warto składać CV?

Dolar

@jambo najbardziej odwraca uwagę brak roboty. Jak ktoś ma za mało do roboty, to zawsze patrzy czy inni pracują. Jakby mieli zajęcie, to nie mieliby czasu na rozglądanie się.

chudy
@Dolar 12.05.2016 12:07

co ty gadasz chyba sam sie obijasz

jumbooo

przetasowania na górze??? prędzej nauczysz się latać niż zobaczymy przetasowania? głąb

Praca nie jest zła ale kierownik produkcji i liderzy tragedia a szczególnie Łysy, rykaluk i ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pielasa

Sarnecki

Żadna degradacja jeszcze niedługo będę kierownikiem. A że się parę osób zwolniło to mały szczegół.

Ktoś

A co się stało że Pan $$ znów degradacje zaliczył? Nie opłaciło się zmuszanie podwładnych do przepychania złomu na montaż ?

Ktoś

Tragedia, to niedługo tam będzie sądząc po polityce rządzących tam osób.

Ktoś

Ciągle kogoś potrzebują. Najlepiej CV w łapę i iść pogadać z kierownikiem.

Ktoś

Maciejko, chyba coś ściemniasz. 1 osoba z kontroli i 5 z produkcji to nikt? Ps. Koordynator z kontroli ciągle przesiaduje pierwszą godzinę na palarni? Nawet malarnia to widzi.

Źle poinformowany

Taka cisza była, a teraz wysyp zwolniej z Lucchini podobno?

Ktoś

Ja obstawiam raczej ciszę przed burzą ;)

Ktoś

Co taka cisza? Nic się nie dzieje czy cisza przed burzą?

Przyjęcia są cały czas. Trzeba tylko porozmawiać z kierownikiem produkcji lub kierownikiem kontroli jakości.

h

A są może przyjęcia do pracy, skąd takie wnioski byłeś może ostatnio na jakiej rozmowie kwalifikacyjnej ?

slabosc

tam jest porazka odradzam wiecej rzadzacych niz pracujacych i kazdy madrzejszy od 2 :0

dlugi

Do norman. A co to da ? Komentarz? Po co ? Bez sensu !

norman

Akurat co do komentarzy wystawionych przez pracowników, to od dluższego czasu jest niepokojąca cisza. Czy nikt nie wie jak pracuje sie w takiej firmie jak Lucchini, czy tez najzwyczajniej w świecie nie macie powodów do narzekań, to i nie piszecie komentarzy? Z góry dziękuję za wszystkie opinie i życzę miłej niedzieli :).

słabość

Cieszcie się, że z takim pojęciem o języku ojczystym macie w ogóle pracę...

patrz w bok

FZHUT czy WSCHÓD???

patrz w dół

Większości osób, które biorą udział w tej chorej dyskusji polecam inwestycję w słownik języka polskiego...

patrz w górę

Widać że firma się rozwija,i osoby które wcześniej popełniały błędy już tego nie robią.Część pracowników na hali się różni ale w każdej firmie trafi się ....(wiadomo kto) i większość wie kto to jest i po co to robi.Przyczepiają się do poszczególnych osób bo widzą że robota idzie i chłopaki z kontroli ze swoim liderem się dogadują i robią to co im powie,że ma być do zrobienia danego dnia na dodatek pomogą jeszcze produkcji jak wymaga tego sytuacja.Tak jak na poszczególnych zmianach na produkcji. Praca jak praca,trzeba robić żeby zarobić bez wiecznego marudzenia jak mi źle jak niedobrze.Jeżeli ktoś chce się rozwijać to Lucchini Poland jest taką firmą która ma możliwości ale nikt przy tym też nie mówił że będzie łatwo. Socjalnie nie może nikt narzekać,bo niektórzy w ogóle nie mają i żyją.

Marek C.

Panowie pisarze, a Wam się nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o we łbie? Weźcie skończcie beznadziejne obrażanie kolegów a przy tym samych siebie. Szkoda życia na takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a przy okazji nie piszecie na temat tylko wyciągacie brudy które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. A nawet jak mają to powinny zostać w rodzinie, a problemy rozwiązane z Waszym udziałem. Mam nadzieję że zdajecie sobie z tego sprawę, że takim ANONIMOWYM pierdoleniem możecie wyrządzić sobie a przede wszystkim oczernianym kolegom krzywdę!!! Bo tylko czekać aż” góra” si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dla przykładu zwolni 10 przypadkowych osób. Nie wiem po co to robicie i w jakim celu cała Polska ma wiedzieć że Mietek nie lubi Kazika i Kazik „pierdnął” pod stołem czym obraził Zdziśka. Mam nadzieję że jesteście mądrzejsi. Z Waszego pierdolenia na Goworku śmieje się pół firmy a może i cała firma. Po co to i dla kogo? Dlatego jeszcze raz apeluję o zaprzestanie oczerniania kolegów a zajęcie się np jazdą na rowerze w wolnym czasie, wszak piękna pogoda. Weźcie sobie do serca maksymę: Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi ciebie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Wszak żaden z Nas nie wie, kto i w jakim celu wsadza kij w szprychy……..

Grab

Pajac z pegota nawet na drzwiach trumnowozu siekną go work. Ciekawe ...

Duzy

Paszalski a ty tak sie nie smiej z chłopaków z logistyki i $$. Biegasz po placu za lisami, karmisz je kiełbasom, rozładowujesz auta za browar … co szwagier powie?

johnny

Drodzy koledzy Kontrolerzy, a co się takiego stało że w piatek Wasz bezzębny kolega, Pan $$ po rozmowie na górze, wrócił cały czerwony? Chyba nie zdenerwował się że tym razem nie udało się złoma pchnąć dalej na czyjeś konto? Tym razem nie przywazelinował Marcinowi pchnięciem złomu dalej. A teraz chodzi po hali i żali się każdemu. Panie $$ nie ładnie tak robić.

płotka

Jak na mińskie warunki to praca ok. Na starcie (przynajmniej ja) dostałem 2200 brutto a po trzech miechach 2500(stawka jest tajemnicą i nie wiem czy inni mówią prawdę)po okresie próbnym dochodzi premia " uznaniowa" co w rezultacie nigdy nie wiadomo ile dostaniesz.Premia w dużej mierze zależy od humoru dyrektora (tak się tłumaczą przełożeni)jest także zależna od urlopu i godzin nadliczbowych (więcej godzin,większe zaangażowanie-mniejsza premia :), masz urlop nie masz premii ) Jest jeszcze problem z socjalnym ! A problem jest taki że z socjalnego są tylko paczki na gwiazdkę i to nie za bogate.

Ge

Jak na minsk to dobre,

ej

a jakie zarobki są w firmie, da się wyrzyć

m

Arturek musiał sie dobrze produkowac zeby karolka nie wywalili a szkoda było (usunięte przez administratora)

w9

Karol łataś dał sie złapać na spaniu w magazynie ha ha ha

as

tam trzeba za pie rda lać

johnny

W ogóle to, na stronie Lucchini nie ma konkretnych ofert pracy, a więc nie ma wymagań, ani co oferują, ale jest formularz, tak aplikowaliście?

Pracuś

Pracuje w tej firmie od pewnego czasu. Podwyżki, tylko i wyłącznie przy przedłużaniu umowy. Nie dostaniesz podwyżki co roku, ani przy podnoszeniu kwalifikacji. Nawet po zdanym kursie UD I i II lub MT I i II nie dostajesz podwyżki. Mało tego ucinają premie za czas kiedy jesteś na kursie, gdyż jak to dyrektor mówi nie pracujesz wtedy. Ciągłe podnoszenie norm, niezależnie od lini produkcyjnej. Rok temu malarze mieli malować 18-22 zestawów na zmianę, teraz 32-38. Kontrola jakości to dział produkcji. Ostatnie słowo i tak należy do produkcji. W produkcji na stanowiskach liderskich brak odpowiednich ludzi. Znajdują się tam osoby z rodziny zastępcy dyrektora (ogólnie 1/3 produkcji to jedna rodzina), albo ich znajomych. Większość nie ma pojęcia o robocie, a są tam bo lubią ganiać ludzi i donosić na innych. Najważniejszy plus to taki, że praca na miejscu i kierownictwo (przynajmniej moje) nie robi problemów jak musisz nagle zerwać się z pracy (okoliczność losowa). Musisz tylko odrobić "urwane" godziny. PS. Osoby z mocnym i nieustępliwym charakterem nie mają tam łatwo.

Syzyf
@Pracuś 24.04.2014 14:32

Ach ten Dział Jakości, nigdy nie byli mocni z matematyki. 3 osoby z 63 = 1/3 produkcji - brawo! Teraz jest jasne dlaczego nie dostajesz podwyżki po ukończeniu kursów.

Ktosik
@Syzyf 30.04.2014 15:17

Jakie 3 osoby. Zastępcą dyrektora + lider produkcji osi + operator prasy o tych Tobie chodzi? Z tego co mi wiadomo to jeszcze co najmniej 8 osób ma powiązania rodzinne, dzięki czemu siebie chronią nawzajem. Jak uważasz że tylko oni to rodzina, to chyba tam nie pracujesz. Nazwiskami nie będę tu pisać. A i nie pracuje na Kontroli.

Kisztof

Mam pytanie znajomy pracował w tej firmie i jego najczęstrzym zajęciem było operowanie wózkiem widłowym i suwnica na jakim mógł robić dziale na Produkcji? Logistyce? Niestety nie mam już z nim kontaktu wiec nie mogę się tego od niego dowiedzieć. A swoją drogą czy firma Lucchini posiada coś takiego jak magazyn? jeśli tak to na jakie stanowisko należało by aplikować żeby mieć szanse się tam dostać?

Zostaw opinię o Lucchini Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lucchini Poland