Kancelaria Adwokacka mecenasa Łukasza Szatko- Katowice

Katowice

Opinie o Kancelaria Adwokacka mecenasa Łukasza Szatko- Katowice

Jarosław

Wierny adwokat spółki Milmex, jej prezesa i przy okazji Józefa J, u którego prowadzi kancelarię. Nie polecam.

uzytkownik1

Odradzam! Mecenas w ogóle nie angażuje sie w sprawe, od ponad roku nie moge go zastac w kancelarii, telefony milcza sa wyłączone albo nikt nie odbiera. Trzyma wszystkie dokumenty, o toku sprawy nikt nie informuje!!!!!!!!!!! Ludzie uważajcie bo ja nie dosc ze przez niego jestem stratna pieniadze to jeszcze moja sprawa przez niego nie została zakończona!!!!

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka mecenasa Łukasza Szatko- Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka mecenasa Łukasza Szatko- Katowice