Centrum Zdrowia i Urody (Herbalife)

Kraków

Opinie o Centrum Zdrowia i Urody (Herbalife)

Snajper

Słowa kojarzące się z Centrum Zdrowia i Urody (Herbalife) (np:. rozwojowa, stresująca, wyczerpująca, beznadziejna): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako raczej przymus o ile można by to nazwać jakimkolwiek rozwojem. Atmosfera i ludzie tam pracujący są na ogół wredni i wymagający cudów. Od jakiej stawki można negocjować pensję? na początku trzeba dokładać do tego "interesu" Najbardziej podobało mi się w Centrum Zdrowia i Urody (Herbalife): tylko to że miałem zniżki na kosmetyki i produkty. Najbardziej nie podobało mi się w Centrum Zdrowia i Urody (Herbalife): brak powiązania informacji nt. pracy udzielonych przed jej podjęciem, z późniejszymi wymaganiami.

Zostaw opinię o Centrum Zdrowia i Urody (Herbalife) - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Zdrowia i Urody (Herbalife)