Opinie o AH Hardt sp.j.

Patrycja

@Ex - a czy AH Hardt sp.j. zapewnia możliwość rozwoju na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Czy są organizowane szkolenia/kursy? Jak wyglądają pierwsze dni pracy - czy można liczyć na szkolenie wstępne? Często bardziej istotną kwestią niż zarobki, jest możliwość rozwoju w danej firmie.

wahadło

Może ktoś napisać jakie są RZECZYWISTE warunki "pozapłacowe" i płacowe są w tej firmie, w stosunku do konkurencji? Zastanawiam się nad ich ofertą pracy vs. oferty z dwóch innych firm, konkurencyjnych dla AH. Mniej więcej znam wysokość pensji, ale interesuje mnie także atmosfera w pracy, narzędzia do jej wykonywania. Spędzanie większości tygodnia w aucie typu "Fiat Panda", czy "Dacia Sandero" to raczej średnia przyjemność. Auto służbowe i telefon to raczej standardowe narzędzia pracy i nic niezwykłego dzisiaj, więc powinno (takie auto) zapewniać chociażby minimalny poziom komfortu pracy. Handlowcy, jakimi autami jeździcie? Tankujecie za pomocą karty paliwowej, czy trzeba gotówkę wozić ze sobą, a potem czekać miesiące na rozliczenie faktur? Auta zostawiacie w firmie, czy możecie dojeżdżać nimi do domu?

o noo wlasnie chodzi o to ze wiekszosc osob pisze komenatrze abrdzo ogólnikowo i taka jest prawda ze potem nie wiadomo kompletnie o co chodzi i dlaczego tak sadza..prosimy wszyscy o jakies szczegoly..

Jarząbek

CO to znaczy że " współpraca powinna być obustronna i przede wszystkim winna być zawiązywana bez wypowiadania żadnego słowa " bo nic nie rozumiem i co to za jeden ten teamworek nowy dyrektor ah czy co ???

ANA

DOBRE,DOBRE

Jarząbek

Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu księcia dyrektora obrażał !!! Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni,niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To pisałem ja – Jarząbek. Książę dyrektor to światowa gwiazda HR niezwykle kompetentna i wrażliwa osoba z sukcesami. Łubu dubu łubu dubu nich żyje nam książę sto lat! To pisałem ja – Jarząbek. ps bardzo proszę o podwyżkę.

ANA

Byłam na rozmowie o prace ,wrażenie zrobili b.słabiutkie.eee .. Warunki jeszcze gorsze . Nie wiem czy się ktoś zdecyduje . Coś w tym jest, tak jak ludzie piszą powyżej.

grzmotnik

hahahaha dobre dobre to powyżej. - a niech ich piorun [usunięte przez moderatora]

k

Firma AH jest super....najlepsza firma w jakiej udało mi sie pracowac.k

Snajper

Słowa kojarzące się z Firma A. H. sp. j. Hardt i wspólnicy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca): Atmosfera i ludzie tam pracujący są nad wyraz uprzejmi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok 1300zł. Najbardziej podobało mi się w Firma A. H. sp. j. Hardt i wspólnicy: bardzo miła atmosfera i brak szefa na hali produkcyjnej Najbardziej nie podobało mi się w Firma A. H. sp. j. Hardt i wspólnicy: moje nadgarstki nie wytrzymały tempa.

Zostaw opinię o AH Hardt sp.j. - Liszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AH Hardt sp.j.