AH Hardt sp.j.

Opinie o AH Hardt sp.j.

Bylosobiebobo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam. Dawno już nikt nie pisał. Mam pytania. Czy na pracownika produkcji przyjmują również kobiety? Na jaki zarobek można liczyć (czy to jest tylko najniższa krajowa)? Są jakieś dodatkowe benefity? Jaka jest atmosfera w pracy? Dziękuję i liczę na szczere odpowiedzi?

Wiecie może czy w AH Hardt sp.j. szukają chętnych na staż?

Jesper Nowy wpis

Podobno firma prowadzi rekrutację ktoś wie na jakie stanowiska i coś więcej może powiedzieć o atmosferze panującej w firmie ?

Ewa Nowy wpis
@Jesper

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej stąd wiem, że prowadzą rekrutację na specjalistę ds. inwestycji. Rozmowa odbyła się w przyjemnej atmosferze, proponują korzystne warunki w tym laptop i telefon służbowy oraz szkolenia wprowadzające. Zrobili na mnie dobre wrażenie. Czekam na wynik rekrutacji, bo nadal jeszcze trwa. Słyszałam, że szukają także pracownika na produkcję. Polecam samemu się przekonać bo mam wrażenie, że większość opinii tutaj mija się z prawdą.

A

Podobno kiedyś panowała nieprzyjemna atmosfera ale osoba, która była za nią odpowiedzialna już nie pracuje w firmie. Teraz jest naprawdę w porządku, koleżeńska atmosfera i zgrani pracownicy.

Nie narzekajcie bo nie jest źle choć nie idealnie. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AH Hardt sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Patrycja

Macie jakieś nowe wiadomości dotyczące pracy w AH? Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły znaczące zmiany? Jak wam się pracuje w tym miejscu? Czy pracodawca oferuje dobre warunki? Czy zatrudnione osoby mają dostęp do benefitów, szkoleń?

Bbb
@Patrycja

Benefity ?(usunięte przez administratora)

Filip

Pracownicy sami powinni dbać o dobrą atmosferę, widocznie nie dbaliście skoro jej brak!!

Ggghj
@Filip

Dyrektor dbał żeby jej nie było, ale już go nie ma więc jest sznasa

Czy firma rekrutuje aktualnie? Jaką macie atmosferę w pracy?

Grom
@Zainteresowany

Nie ma atmosfery znaczy nie było , może teraz bedzie...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w AH Hardt sp.j.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Xxx

Tak

Pedro

Niektórzy jak widzę uwielbiają przedstawiać firmę w bardzo złym świetle. Czyżby konkurencja tak inspirowała?

PH 4
@Pedro

Niestety nie takie są realia -nie polecam atmosfera fatalna i fałszywość

Patrycja

@Ex - a czy AH Hardt sp.j. zapewnia możliwość rozwoju na stanowisku przedstawiciela handlowego? Czy są organizowane szkolenia/kursy? Jak wyglądają pierwsze dni pracy - czy można liczyć na szkolenie wstępne? Często bardziej istotną kwestią niż zarobki, jest możliwość rozwoju w danej firmie.

wahadło

Może ktoś napisać jakie są RZECZYWISTE warunki "pozapłacowe" i płacowe są w tej firmie, w stosunku do konkurencji? Zastanawiam się nad ich ofertą pracy vs. oferty z dwóch innych firm, konkurencyjnych dla AH. Mniej więcej znam wysokość pensji, ale interesuje mnie także atmosfera w pracy, narzędzia do jej wykonywania. Spędzanie większości tygodnia w aucie typu "Fiat Panda", czy "Dacia Sandero" to raczej średnia przyjemność. Auto służbowe i telefon to raczej standardowe narzędzia pracy i nic niezwykłego dzisiaj, więc powinno (takie auto) zapewniać chociażby minimalny poziom komfortu pracy. Handlowcy, jakimi autami jeździcie? Tankujecie za pomocą karty paliwowej, czy trzeba gotówkę wozić ze sobą, a potem czekać miesiące na rozliczenie faktur? Auta zostawiacie w firmie, czy możecie dojeżdżać nimi do domu?

o noo wlasnie chodzi o to ze wiekszosc osob pisze komenatrze abrdzo ogólnikowo i taka jest prawda ze potem nie wiadomo kompletnie o co chodzi i dlaczego tak sadza..prosimy wszyscy o jakies szczegoly..

elstae

Duża rotacja dokładnie znaczy to co jest w definicji zdania-inaczej pracujesz kilka-kilkanaście tygodni bo albo odejdziesz sam albo szefowie robią pod "górkę" (usunięte przez administratora)

elstar

4 do 12 tygodni Twojej kariery(usunięte przez administratora) szkoda czasu, kasa słaba (usunięte przez administratora) nie polecan

Jarząbek

CO to znaczy że " współpraca powinna być obustronna i przede wszystkim winna być zawiązywana bez wypowiadania żadnego słowa " bo nic nie rozumiem i co to za jeden ten teamworek nowy dyrektor ah czy co ???

ANA

DOBRE,DOBRE

Jarząbek

Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu księcia dyrektora obrażał !!! Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni,niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To pisałem ja – Jarząbek. Książę dyrektor to światowa gwiazda HR niezwykle kompetentna i wrażliwa osoba z sukcesami. Łubu dubu łubu dubu nich żyje nam książę sto lat! To pisałem ja – Jarząbek. ps bardzo proszę o podwyżkę.

ANA

Byłam na rozmowie o prace ,wrażenie zrobili b.słabiutkie.eee .. Warunki jeszcze gorsze . Nie wiem czy się ktoś zdecyduje . Coś w tym jest, tak jak ludzie piszą powyżej.

grzmotnik

hahahaha dobre dobre to powyżej. - a niech ich piorun [usunięte przez moderatora]

k

Firma AH jest super....najlepsza firma w jakiej udało mi sie pracowac.k

Zostaw merytoryczną opinię o AH Hardt sp.j. - Liszki

• Jak się pracuje w AH Hardt sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy AH Hardt sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AH Hardt sp.j.