Opinie o Zakład Fleksodruku Drukpol w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Fleksodruku Drukpol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Fleksodruku Drukpol o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Fleksodruku Drukpol w Nowy Dwór Mazowiecki

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!! Brak szacunku do pracownika, traktują go gorzej jak psa

Oli

Zamieszczony wpis to ściema obiecują złote góry a jak przychodzi wypłata to razem z nią "nabicie w butelkę".

Oli
@Oli

Wpis nie dotyczył firmy Drukpol, tylko zmieszczonego wcześniej postu innej firmy. Sory

sniper

Wskazówka dla nowych. Od czego by tu zacząć. Kierownicy nie przydzielą cię na odpowiedni dział bo są zdani na opinie pracowników z dłuższym stażem, do tego są zbyt zajęci, a więc można zapomnieć o obiektywnej ocenie. Kolesiostwo w luźnym skrócie. Nie ma co błyszczeć bo zdanie troglodyty po podstawówce ma dla niego większe znaczenie. Druga sprawa. Wszechobecne konfidenstwo. Niby jest tak wszędzie, ale tam to na potęge. Ludzie popierdalają cię za rzeczy, które sami robią. Do tego dodaj łyżeczkę chemii, którą wdychasz posyp odrobiną obłudy wśród kombinujących laborantek, a na konciec solidnie wymieszaj wszechobecnym mobbingiem. Voila. Uśmiechnij się i trzymaj gębe na kłódkę.

Olo
@sniper

Jak czytam taki prostacki i chamski napisany tekst jako opinię to aż szkoda że tacy ludzie na tym świecie są. Powodzenia....

@Olo

Sami widzicie, błyskawiczna i spontaniczna odpowiedź. Szkoda strzępić język.

Olo
@sniper

To po co strzępisz inteligentna istoto, nie chcesz pracować to podziękuj, a innym się chce pracować więc pozwól nam na to.

@Olo

Sami widzicie moi drodzy. Z takimi osobami będziecie mieli do czynienia.

nick
@sniper

Najlepszy komentarz, dziękuję. :)

Piszecie jak by to było miejsce z kosmosu. Nikt nikogo nie podporządkowuje. Każdy ma określoną dyspozycję i zgadza się na tą pracę. Skąd więc taki potem żale. U sąsiadów jest gorzej byłem i nie polecam. Przeniosłem się i mi odpowiada a jak komuś nie to niech się zwalnia i szuka gdzie indziej. Nie lubię jak ludzie szkalują a sami nic nie robią. Nie podoba się daj innym tę pracę ludzie na chleb nie mają i muszą pracować. Lepiej tu niż w innej okolicy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Fleksodruku Drukpol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
asia

Zgadza sie, oczekuja bezwzglednego podporzadkowania, ale to bezwzglednego i do tego za marne piedzniadze.

drugpol

Także widzisz bo istnieją lepsze i gorsze stanowiska. Żadna firma nie dorobi się na rozdawaniu pieniędzy zatem Drukpol poszukuję osób bezwzględnie im posłusznych. Bez innej drogi wyjścia. Pozostali są wykorzystywani, najczęściej ci młodzi. Produkcja, a biuro to dwa osobne światy. Co tu tłumaczyć, pewnie masz rodzinę, jak domniemywam, dlatego nie wyobrażasz sobie, że komuś są w stanie dać najniższą krajową.

eh
@drugpol

ja tylko dodam, ze biuro to tez kołchoz niestety :(

drugpol

Piotrze, szanowny kolego. Faktycznie nie musisz wiedzieć wszystkiego, bo gdybyś był świadom nielegalnych przedsięwzięć jakich dopuszcza się ta firma to dopiero wówczas przyznałbyś niektórym z tych głupków rację. Ja nie zamierzam, skoro sam w tym tkwiłem, szkalować nikogo. Z szacunku do Prezesa.

asia
@drugpol

No nie masz pojęcia nie masz... na okresie próbnym dostałam lepsze warunki (zeby zwolnic sie z pracy i przejsc do nich) a po okresie probnym obnizenie stawki, albo.. drzwi :) na marginesie - najniższa kracjowa! a i dodam, ze przez pol roku pracy nie dostalam zlotowki premi :/ fakt, te grosze były wypłacane na czas :)

Ludzie co wy za głupoty piszecie albo jesteście desperatami albo nie znacie rynku. Najniższej krajowej nikt tu nie zarabia z tego co wiem. Umowa zleceni uważam że na początek jest ok. Potem umowa o pracę na czas określony z konkretnym terminem. Płaca zgodnie z ustaleniami, kasa na czas na koncie, premie są, szacunek jest, czego jeszcze chcieć więcej. Zacznijcie pracować a nie marzyć o kasie bez dania z siebie nic w zamian. Powodzenia w nowych miejscach ony było Wam lepiej....

Hananiania

Też tam pracowałam, jeden wielki (usunięte przez administratora) Ludzie tam pracujący patrzą tylko aby kogoś sprzedać. Trzeba zwracać uwagę na to co się mówi bo zaraz cały zakład gra. Laborantki romansują z lepszymi stanowiskami a później dostają awansy. A ta cała kierowniczka Laboratorium całe życie nieprzytomna.

Witam wszystkich. Pracowałem w tej firmie kilka lat i wiem z własnego doświadczenia że nie warto. Człowiek się trzyma roboty bo teraz są takie czasy a nie inne. Ale dość tego skończyło się obiecywanie gruszek na wierzbie. Osobiście nie polecam tej firmy. Mają ludzi za nic. Nie wiem jak tam na górze ale u nas na produkcji była jedna wielka masakra. Czego to oni nam nie obiecywali a i tak widzieliśmy tylko ucinanie pensji za reklamacje. Podobnie jest tam również z dziewczynami w laboratorium jak również na kontroli jakości. Tam się non stop ktoś zmienia obiecują im umowy o pracę a co miesiąc mają zlecenia. Przyjęli operatorów torebkarki naobiecywali potężne pieniądze a po okresie próbnym dali najniższa krajowa. Śmiech na sali. Koordynatorzy tez tylko patrzą aby kogoś podpier.... nie powiem bo niektórzy ludzie są spoko ale nie warto.

elo

ten zaklad nie zna znaczenia slowa marketing :)

elo
@elo

no co ty?! przeciez oni robia zadruk na folii tylko. Chwalisz a pojecia nie masz.

śmiechu warte

Pragnę tylko zauważyć, że nooby z marketingu lub specjalnie delegowane do tego osoby udzielają odpowiedzi na niemalże każdy wpis. O czymś to świadczy, ponadto zmieńcie styl pisania, bo widać, że to ten sam intelektualista wymyśla. Łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu, nieeeech żyje nam!

robert

Nie będziemy zniżać się do pozimu "noba". Brak szacunku chłopie dla samego siebie. to brak szacunku do drugiego człowieka. Może sam się najpierw doceń a potem oczekuj od innych.

nino

Zmierzają ku lepszemu. Zobacz firmę dziś a rok czy kilka temu. Bez komentarza.

drugpol

Dla Prezesa szacunek, szkoda, że już jest zbyt zajęty. Strach pomyśleć do czego pozostali zmierzają.

przemo

dajcie sobie spokoj

sytuacja wygląda tak że pracuję kolejny miesiąc i jest fanie. Super atmosfera w pracy, jak również wynagrodzenie na czas. Pracowałem w innych firmach i wiem co mówię. Kiedyś może było inaczej teraz wiele się zmieniło. Jest się w firmie jednym z wielu elementów. Wiadomo że są ludzie którym nic nigdy nie pasuje i nie pasowało, powinni sobie poszukać innej pracy, a jeśli są to powinni zacząć się zmieniać tak jak robi to firma. Idziemy do przodu.

dawid

Takich wypowiedzi jak twoja to potok nienawiści do miejsca pracy i szacunku dla pozostałych pracowników. Szkoda że odeszlas ale widać po twoim wpisie że brak kultury osobistej w tym wpisie. Ja nadal polecam wszystkim fajna Atmosfera pracy jest super. Cieszę się że udało mi się tu dołączyć.

monika
@dawid

nikogo nie obrazilam, wiec nie rozumiem dlaczego zarzucasz mi brak kultury? zero nienawisci - po prostu zdecydowanie nie polecam :)

monika

Pracowalam tam prawie rok w handlowym, praca nie byla ciezka, ale zarobki i sposob naliczania prowizji to zwykle zdzierstwo no i podejscie wiekszosci z grupy trzymajacej wladze do pracownika to cos czego nie spodziewalam sie spotkac w dzisiejszych czasach (przepracowalam juz kolo 20 lat, wiec wiem co mowie). Zdecydowanie nie polecam.

drugpol

"Dziś dostałem tu pracę (...) Polecam tu pracę." Ty tak na poważnie?

dawid
@drugpol

POWAŻNIE. Chyba długo nigdzie nie popracowałeś skoro tak opisujesz. To jest fajna firma i fajni ludzie. POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Fleksodruku Drukpol - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Zakład Fleksodruku Drukpol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Fleksodruku Drukpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Fleksodruku Drukpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Fleksodruku Drukpol