NZOZ Baltic Medical S.A.

Gdynia

Opinie o NZOZ Baltic Medical S.A.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Cała prawda, wspominasz tutaj o niemiłej atmosferze w miejscu pracy. Należy pamiętać, że w każdej firmie jest wiele działów, gdzie atmosfera może przedstawiać się nieco inaczej. Jak to wygląda w Twoim przypadku? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

Tryptyk
użytkownik zarejestrowany

Mam nadzieję, że jesli chodzi o HaPe-Uitzendbureau to nie będzie wielkiego problemu z pracą, szkolenia i dofinansowanie to piękna sprawa, wiesz, co nie martw się atmosferą, jest bardo okej, serio, polecam

Spiący

Hark@- jaki rozstrzał, człowieku wszystkie opinie są negatywne po za jedną patrz Tomek (to chyba nie tomek a ktoś z zarządu).

Cała prawda

LUDZIE KIERUJĄCY TĄ FIRMĄ SĄ NIEKOMPETENTNI. PENSJE JAK W BIEDRONCE. NIEMILA ATMOSFERA W PRACY.

[usunięte przez moderatora], CWANIAKI I SPECJALIŚCI [usunięte przez moderatora] ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Zawiedziona

Zgadzam sie ze ta firma uprawia w stosunku do pracowników cwaniactwo. Szacunek jest na poziomie minus 1. [usunięte przez moderatora] i niekompetencja dyrektora.

Tomek

Dobre zarobki dla pracowitych. Miła atmosfera w pracy.

ooo

firma okropna zero szacunku dla pracownikow [usunięte przez moderatora]i cwaniactwo zdecydowanie nie polecam

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z baltic medical (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w baltic medical: Najbardziej nie podobało mi się w baltic medical:

Zostaw opinię o NZOZ Baltic Medical S.A. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Baltic Medical S.A.