REGO Włodzimierz Stefaniak

Konin

Opinie o REGO Włodzimierz Stefaniak

Karolina

@Damian piszesz, że pracujesz w firmie już od kilku lat. Coś jednak w firmie Cię trzyma. Możesz powiedzieć jakie są plusy z pracy w REGO? Ważna będzie też informacja o tym, co jest powodem tego, że nie polecasz innym pracy w tej firmie. Nie jest to do końca jasne z Twojej opinii, a merytoryczne i rzetelne wpisy są najbardziej pomocne. Szczególnie dla osób, które szukają tu informacji o przyszłym miejscu zatrudnienia.

Damian

Nie polecam .Sam tutaj pracuje kilka lat bo musze na chwile obecna byc blisko domu. Ale jak juz tam ktoś musi pracować to niech kradnie na potęgę jak tylko sie da. Wlasciciele też was okradają zeby miec jak najwiecej do siebie a dla pracownika przysłowoiowa micha ryżu i ma wystarczyć .

wer

@za a pameitasz mnie wiecej jakie tam wyamgania byly?

Artur

Nie polecam. Zyruja na frajerach . Nikt tam do niczego nie dojdzie bo musi robic na całą rodzine stefanów za marną najnizsza krajową . Czasami nawet 14 godzin a placone za 8 .

Jacek

Najwieksi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Synowie bananowce ustawieni przez ojca .Wlasciciel glupi madry naszczescie u siebie na placu bo po za nim kazdy wysmiewa tego bylego bezpiecznika, zas jego żona niby jest od butelek ale nawet dobrze liczyc nie umie tylko patrzy czy doczepione wlosy jej z tego pustego łba nie spadaja. Synowie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wolowe oboje rozwodniki po roku z tego co mi wjadomo ale maja juz drugie Panie a raczej brzydkie grube swinie haha . Zenada

BYŁA PRACOWNICA

nero - 2013-05-04 12:57:55 Potwierdzi ktoś post powyżej? Jest aż tak źle? Może coś się zmieniło na lepsze przez dwa lata?Wiem, że zrobił remont, i że to wszystko wygląda z zewnątrz trochę lepiej (kiedyś nawet pies nie miał budy, zimą spał w nocy na dworze), ale czy to przełożyło się na poziom pracy pracowników? Mam kontakt z działem handlowców, rotacja jak była, więc nie dałabym głowy czy wraz z nową elewacją budynków zapanują w tej firmie nowocześniejsze zasady.

Praca dla desperatów . Właściciel firmy obciąża za straty więc nawet pracując możemy nic nie zarobić . Stan samochodów transportowych i wózków opłakany. Stan nawierzchni na hali magazynu tragiczny, przewieźć paletę piwa po hali graniczy z cudem. Brak bieżącej wody i jakichkolwiek warunków sanitarnych. Myślałem że mamy XXI wiek ale w ale w tej firmie wszystko się zatrzymało w czasach PRL-u

Ciekawy

Co sądzicie o pracy w tej firmie?

Zostaw opinię o REGO Włodzimierz Stefaniak - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REGO Włodzimierz Stefaniak