Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rego Stafaniak Włodzimierz Stefaniak Włodzimierz w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rego Stafaniak Włodzimierz Stefaniak Włodzimierz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rego Stafaniak Włodzimierz Stefaniak Włodzimierz o rekrutacji.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rego Stafaniak Włodzimierz Stefaniak Włodzimierz w Konin

Kasia Nowy wpis

Ciekawe czy po tych trzech latach coś się zmieniło? Względem ceny i tak dalej? Chyba zdawały się być nieatrakcyjne przynajmniej tak pisali ale temat się urwał. Faktycznie ktoś od marketingu dołączył do zespołu? Ja szukam pracy dla magazyniera, mój chłopak nim jest. widziałam kiedyś takie dawne ogłoszenie na to stanowisko od Pracodawcy i zastanawiam się czy teraz praca tez byłaby jeszcze dostępna? Jedyne co widziałam jakoś niedawno to oferta dla kierowcy C+E, ale on takiego prawka niestety nie ma…

Mariusz Nowy wpis

Zakup dwóch skrzynek piwa w detalu dla siebie - sklepy w Ślesinie i okolicy mają dla mnie bardziej atrakcyjną ofertę do tego z bardziej przystępna opinia. Drogo, tyle o hurtowni dla zakupu mniejszej ilości.

Adam Nowy wpis
@Mariusz

To samo doświadczenie - ceny nieatrakcyjne.

Pietrek Nowy wpis

Wiecie coś o rekrutacji? Jakie zarobki wchodzą w rachubę?

Bartek

To forum dla pracowników a klienci powinni pisać uwagi na adres firmy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rego Stafaniak Włodzimierz Stefaniak Włodzimierz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Wrrrr

obsługa klienta masakra jakaś! Szefowa rzuca słuchawka bo jej się moje zamówienie nie podoba, bo niby za załamała kwotę i jej się nie opłaca dowieść, tylko że kurcze żeby jechać od nich z siedziby na Konin to muszą przejeżdża obok mnie i gdzie tu nie opłacalność? Nie polecam wogole tej hurtowni!!!

Damian

Nie polecam .Sam tutaj pracuje kilka lat bo musze na chwile obecna byc blisko domu. Ale jak juz tam ktoś musi pracować to niech kradnie na potęgę jak tylko sie da. Wlasciciele też was okradają zeby miec jak najwiecej do siebie a dla pracownika przysłowoiowa micha ryżu i ma wystarczyć .

@Damian

NIE POLECAM JESTEM WŁAŚCICIELKĄ SKLEPU I MAM NAWET PROBLEM Z E ZROBIENIEM ZAMÓWIENIA ,CZEPIAJĄ SIĘ BYLE CZEGO TAK JAK BY BYLI NIE DOROBIENI MYŚLĄ ŻE SĄ TYLKO JEDNĄ HURTOWNIĄ W KONINIE ,

byly pracownik
@Damian

Nie polecam.... Jak za wczesnie skoczysz idzesz do szefa na Budowe. za to samo Siano. Paranoja. Na wyplacie tez odlicza za skrzynki badz piwa bo sie niby mylisz. A to synowie juz o to zadbaja zeby na twoje nie wyszło. Umowa o prace ? Zapomnij.

@Damian piszesz, że pracujesz w firmie już od kilku lat. Coś jednak w firmie Cię trzyma. Możesz powiedzieć jakie są plusy z pracy w REGO? Ważna będzie też informacja o tym, co jest powodem tego, że nie polecasz innym pracy w tej firmie. Nie jest to do końca jasne z Twojej opinii, a merytoryczne i rzetelne wpisy są najbardziej pomocne. Szczególnie dla osób, które szukają tu informacji o przyszłym miejscu zatrudnienia.

Buda dla psa
@Karolina

Karolina, masz tyle argumentów poniżej, w innych wpisach, że nie wiem, dlaczego czepiasz się akurat jednego wpisu bez argumentów? Mam wrażenie, że z premedytacją bronisz „dobrego imienia” tej firmy, bo masz w tym swój interes. Pani Kierownik?

wer

@za a pameitasz mnie wiecej jakie tam wyamgania byly?

Artur

Nie polecam. Zyruja na frajerach . Nikt tam do niczego nie dojdzie bo musi robic na całą rodzine stefanów za marną najnizsza krajową . Czasami nawet 14 godzin a placone za 8 .

Jacek

Najwieksi (usunięte przez administratora) Synowie bananowce ustawieni przez ojca .Wlasciciel glupi madry naszczescie u siebie na placu bo po za nim kazdy wysmiewa tego bylego bezpiecznika, zas jego żona niby jest od butelek ale nawet dobrze liczyc nie umie tylko patrzy czy doczepione wlosy jej z tego pustego łba nie spadaja. Synowie (usunięte przez administratora) wolowe oboje rozwodniki po roku z tego co mi wjadomo ale maja juz drugie Panie a raczej brzydkie grube swinie haha . Zenada

BYŁA PRACOWNICA

nero - 2013-05-04 12:57:55 Potwierdzi ktoś post powyżej? Jest aż tak źle? Może coś się zmieniło na lepsze przez dwa lata?Wiem, że zrobił remont, i że to wszystko wygląda z zewnątrz trochę lepiej (kiedyś nawet pies nie miał budy, zimą spał w nocy na dworze), ale czy to przełożyło się na poziom pracy pracowników? Mam kontakt z działem handlowców, rotacja jak była, więc nie dałabym głowy czy wraz z nową elewacją budynków zapanują w tej firmie nowocześniejsze zasady.

Praca dla desperatów . Właściciel firmy obciąża za straty więc nawet pracując możemy nic nie zarobić . Stan samochodów transportowych i wózków opłakany. Stan nawierzchni na hali magazynu tragiczny, przewieźć paletę piwa po hali graniczy z cudem. Brak bieżącej wody i jakichkolwiek warunków sanitarnych. Myślałem że mamy XXI wiek ale w ale w tej firmie wszystko się zatrzymało w czasach PRL-u

Ciekawy

Co sądzicie o pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rego Stafaniak Włodzimierz Stefaniak Włodzimierz - Konin

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rego Stafaniak Włodzimierz Stefaniak Włodzimierz
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Ślesińska 23B
    62-510 Konin