Opinie o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. w Wrocław

szczery

Moje sugestie dla Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.: Do XXX- skoro negatywne wypowiedzi na temat firmy i menadżerów to według Ciebie oszczerstwa nie mające nic wspólnego z prawda to dlaczego pod tymi wypowiedziami jest tyle polubien?? A pod Twoimi zaledwie z dwa? Czyżby to menadżerowie tylko lubią Twoje lizusostwo??? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić menadżerów

Tratatata

Szukałam pracy tymczasowej i zatrudniłam się w Ostrowie. Pieniądze marne, ale to słuchawka, więc nie ma co się dziwić. Praca dla idiotów, do ogarnięcia w dwa dni a później tylko klepanie tego samego. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia, doskonale widać kto tam rządzi i jak traktuje pracowników. Ogólnie nie polecam, nawet na tymczasówkę.

Nowa praca.

Byłam ostatnio na rekrutacji we Wrocławiu. Miałam pracować na słuchawce. Nie polecam Pani prowadząca rekrutacje jest jakaś dziwna. Ciężko jest określić kogo szuka i czego oczekuje od pracownika. Po za tym odczułam ze ciężka była by to współpraca gdyby mnie tam przyjęli.

@Nowa praca.

To ciesz się ze cię nie przyjęli. Ogólnie firma jest fajna. Dzwonienie i rozmowa z ludźmi jest ok. Szkoda tylko ze Pani która cię szkoli do pracy uważa się za wszystko wiedzącą najlepiej. Ok może wie więcej i zna się bardziej ale nie można non stop mówić pracownikowi ze robi żle i z taką pogardą w głosie. Żebyś wiedziała gdzie twoje miejsce jest. Tam niziutko w rynsztoku i nie próbuj nawet wyjsc bo cię zniszczę. No i jeszcze te przeglądanie szuflad w biurku. Pierwszy raz w życiu w pracy ktoś mi przeglądał zawartość biurka i układał papiery a potem jeszcze dostałam ochrzan za nie porządek i niby zbędne rzeczy tam miałam. Przykro mi ze musiałam odejść i przepraszam ze musiałam to napisać.

Sprawiedliwy

Zgłosiłaś to komuś?

Piotr Siekański, Wrocław
@Smutna

A nam bardzo przykro czytać, że takie sytuacje mogły mieć miejsce w naszej firmie. Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę, kiedy pracownik może przedstawić fakty i staramy się ragować na bieżąco. Na pewno są rzeczy, które możemy robić lepiej, także wspólnie. Odnosząc się do opisanej sprawy bardzo ważne jest, aby o każdym przypadku mówić, abyśmy mogli wspólne znaleźć rozwiązanie sytuacji. Atmosfera i komfort pracy są dla nas bardzo ważne i staramy się, aby każdy czuł się dobrze w naszej firmie. Staramy się być dla siebie wyrozumiali i pracujemy w duchu wzajemnej życzliwości. Jeśli pracownik w naszej firmie poczuje się pokrzywdzony, w pierwszej kolejności chcielibyśmy o tym wiedzieć i porozmawiać.

Ostatni Mohikanin
@Smutna

Jesteś młodą osobą, świeżo po studiach, która zmieni jeszcze pracę kilka razy. Ta praca akurat tutaj to pewnie był dla Ciebie krótki epizod. Zawsze można trafić lepiej a raz gorzej. Kwestia może również podejścia i informowania zanim mleko się rozleje. Z tego co wiem to jeśli jest jakiś problem to w firmie i Cię wysłuchają i postarają się znaleźć rozwiązanie na bolączki pracy. Natomiast, czy jesteś w stanie powiedzieć, czy oprócz współpracy z tą jedną osobą, można coś uznać za minus? A jakie plusy tu widzisz? I kiedy po współpracy z firmą zmieniłabyś nick na "uśmiechnięta"?

@Piotr Siekański, Wrocław

Było ci zgłaszane...co z tym zrobiłeś....oprócz tego że nic?

zaciekawiony
@Ostatni Mohikanin

a skąd ty wiesz że Smutna jest po studiach???

@Smutna

Smutna - to, co opisujesz brzmi niepokojąco, gdyż z tego, co widzę mogłaś dalej pracować w tej firmie - ceniłaś sobie ją. Odeszłaś tylko dlatego, że nie podobała się Tobie współpraca z przełożoną. Czy nie było jakiejkolwiek możliwości, by zgłosić ten brak porozumienia między Wami? Sama przecież na początku swojej wypowiedzi pisałaś, że praca w Ubezpieczenia Online pl. jest fajna.

Aneta

@Smutna dzięki za komentarz. Każda merytoryczna odpowiedź, zarówno o charakterze pozytywnym jak i negatywnym będzie wskazówką dla reszty forumowiczów. Zastanawia mnie perspektywa rozwoju u tego pracodawcy, pytanie jak się kształtuje obecnie taka możliwość? Pamiętajmy o regulaminie forum.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Aneta

@Jerzy Piszesz, że firma Ubezpieczenia Online ma pozytywną opinię, a nie wiesz jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podzielcie się tym, co wiecie na ten temat.

Pracuś
@Aneta

Na początku roku w Ostrowie zaszczyciła nas swoją obecnością Pani Dyrektor i przekazała nam informację o możliwości zgarnięcia dodatkowej kasy. Mianowicie przeznaczyła 1000 zł brutto do podziału między osoby które przez cały rok nie wezmą L-4 ani urlopu na żądanie. Czyli zakładając, że każdemu będzie zależało na dodatkowych pieniądzach i zrezygnuje z L-4 i UŻ, to otrzymamy po kilkadziesiąt zł brutto premii rocznej za 100% obecność. Ha ha ha, można się popłakać i to wcale nie ze śmiechu. Spotkań integracyjnych firma oczywiście nie sponsoruje. Szkolenia są na miejscu w godzinach pracy.

@Pracuś

Powinnaś się cieszyć z takich warunków haha. A tak na serio to współczuje. Imprezy i spotkania integracyjne dotyczą tylko wybranych i tylko z firmy matki reszta nie dostaje nawet info ze coś się szykuje. Jak chcesz się integrować to najlepiej samemu coś zorganizować za swój budżet.

Smutna

Ostrzegam przed praca na słuchawce we Wrocławiu. Pani manager działa na szkodę firmy. Przez nią dobrzy ludzie się zwalniają bo niechcą pracować i słuchać ze wszystko robią źle. Jej zachowanie jest poniżej krytyki i dobrego wychowania.

podobnie jest w Ostrowie

Jerzy

Normalna , spoko firma ale niestety mają swoich hejterów jak wiele innych firm. Ważne, że są dobrzy!!

Aneta

Każdy może napisać swoje zdanie na temat firmy Ubezpieczenia Online pl. @szukam pracy, ale zgadzam się z Tobą, że żeby być wiarygodnym trzeba opisywać dobre i złe strony działań firmy. Od @pracownika wiemy, że nie jest to skomplikowane zajęcie, pytanie tylko czy zdanie @andżeliki na temat wyrabiania premii jest prawdziwe, ktoś je potwierdzi?

@Aneta

otrzymanie premii graniczy z cudem!!!!!!

@Aneta

a poza tym powyższy post "Aneta" został napisany także przez pracownika UBONu więc przestań siać zamęt, bo ktoś z menagerów kazał znowu zrobić szeptanke?: D

Gutek

Jeśli ktoś nie potrafi pracować w firmie przy ubezpieczeniach to faktycznie lepiej szukaj prostej pracy!!!

?
@Gutek

Jeżeli praca w ubezpieczeniach jest taka skomplikowana i wymagająca to dlaczego płacą takie śmieszne pieniądze?

Pracownik.
@?

Żadna praca nie jest łatwa. Jak wiadomo praca w call center jest trudna bo to praca z ludźmi. A wiadomo jacy sa teraz ludzie i jak reagują na telefony. Co do pracy w ubonie na infolinii to trzeba tylko potwierdzać dane klientów i pytać czy jest zainteresowany porównaniem ubezpieczenia. Nie ma tam aktywniej sprzedaży produktu więc nie jest to taka trudna praca.

Andżelika
@Pracownik.

Tak tak oczywiscie , ilosc polaczen trzeba zrobic kosmiczną i zbijac przynajmniej 5 razy obiekcje, robic dodatkowo z siebie durnia, ale ważne ze zamiast lepszej premi jest kawa i herbata hahaha :) A co do potrzebnego wolnego to patrza na ciebie jakby chcieli cie zabic. Nie polecam

Szukam pracy
@Andżelika

To skoro jest Ci tam tak źle to nie rozumiem po co tam siedzisz ? Może lubisz taką atmosferę w pracy ? Chyba to zrozumiałe że jak jest źle to szuka się innej pracy ? A nie wylewa jakieś dziwne żale w necie.

Zainteresowana

Widziałam że firma poszukuje pracowników na call center. Jestem zainteresowana ale nigdy tak nie pracowałam więc nie mam doświadczenia. Powiedzcie jakie wymagania, zarobki i czy warto.

Angela
@Zainteresowana

Nie warto.Wymagania jak przy budowie statku kosmicznego a pieniądze zadne. Lepiej długopisy składać niż tam pracować.Pozdrawiam byłych pracowników

Niko
@Zainteresowana

Jeżeli pracodawca w ofercie pracy wśród atutów wymienia takie bzdury jak dostęp do kuchni w której kawę lub herbatę "wypijesz w gronie miłych i uśmiechniętych ludzi" to tak naprawdę chyba niewiele ma do zaoferowania. Niedługo będą zachęcać dostępem do toalety i pracą w ogrzewany pomieszczeniu :/

@Niko

ha ha żartujesz, że w ten sposób się ogłaszają:D (usunięte przez administratora) i wodorosty

Agent

Może tu udzieli mi ktoś informacji co dzieje się z systemem lead ??? Nie można się dodzwonić do nikogo.

@Agent

Wszystkie numery telefonów są aktywne. Bardzo proszę próbować kontaktować się z nami bez pośrednictwa tego portalu. Pozdrawiam

szukam pracy

Witam wszystkich! Jakiś czas temu postanowiłam zmienić pracę że względu na niemożność pogodzenia grafiku z obowiązkami rodzinnymi. I mam pytanie czy ktoś obiektywnie może doradzić mi czy jest sens wysyłać CV do tej firmy? Chodzi o Ostrów. Przyznam że po tym co tu czytam i usłyszeniu pewnych rzeczy krążących po mieście mam wątpliwości. Jak tam faktycznie jest? Zależy mi na pracy, nie obijam się tylko obawiam się że szybko będę musiała zrezygnować jeśli krążące opinie negatywne okażą się prawda a tego bym nie chciała. Więc jak to faktycznie jest?

@szukam pracy

Nie polecam. Menadżer to chudy rzeźnik.

gosc
@szukam pracy

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Brak możliwości rozwoju, pieniądze znikome i wiecznie pretensje. Wybór należy do Ciebie :)

@Amanda

No rozumiem że może być fatalnie, słyszałam też że macie ostry zapiera i dowódca jest bardzo specyficzny ale to powiedzcie czy z tą kasa naprawdę jest tak zle? Jeśli tak to jakie są powody że nadal mają ludzi do pracy? Kiepska atmosfera, menadżer brak słów i mała kasa. To o co chodzi? Czemu tam jesteście mimo fali krytyki?

Amandeczka
@szukam pracy

Ale ja nie napisalam ze tam pracuje. Halo halo. Trzeba sie zapytac do **upowłazów

brak slow
@szukam pracy

znowu polecenie z "góry" żeby zrobić szeptankę?:D ludzie szanujcie się!@

@brak slow

O co chodzi z tą szeptanka??????

gosc2
@szukam pracy

Parcownicy są zmuszani do pisania pozytywnych opinii :-)

szukam pracy i jestem w szoku!
@gosc2

=-O:-D:-D:-D:-D żartujesz prawda? Bo jeśli to prawda to to nie jest poważna firma tylko jakiś cyrk :O:-D:-D:-D:-D o Boże jak Wy to wytrzymujecie !?

Zniesmaczona
@gosc2

Strasznie tam jest z tego co widzę. Chcialam złożyć tam CV ale po tym co tu przeczytałam odnoszę wrażenie ze to jakaś sekta. Strach tam iść. Jeszcze sie okaże ze koguty zabijają

:D
@szukam pracy

najlepiej jak po prostu spróbujesz zamiast czytać to wszystko .bo jeśli opinie pisze ktoś kto tam nie pracuje (Amandeczka) albo kto pracował kiedyś (gość) a dużo się pozmieniało to nie są to opinie wiarygodne. Ciekawe tez ze żadna z opini niby obecnego pracownika nie mówi o tym ze jest zmuszany do pisania pozytywnych opini, a jedynie pojawiają się takie odpowiedzi jako argument na pozytywne opinie, ze kogoś zmuszono. Przecież to nie ma sensu, jaki byłby sens zmuszania pracowników, tych którym jak wynika z opinii jest tak bardzo źle, do pisania pozytywnych opinii? wynika z tego ze komuś po prostu bardzo zależy żeby opinia firmy była jak najgorsza i wymyśla niestworzone historie

taka jest prawda
@:D

Szeptanka jest prawda! Zbyt wiele osób może to potwierdzić :-D może lubicie wprowadzac w błąd nieświadomych ludzi szukających pracy!? Poza tym niby wiele się zmieniło... ale co? To że podlegamy pod rankomat, reszta zmian, chocby problem z dostaniem premii czy podniesione cele to zmiany jedynie na gorsze :-\

@:D

Faktycznie sie zmienilo bardzo duzo, zwlaszcza w relacjach brat-siostra... Zapiszcie sie wszyscy z Ostrowa do cyrku, zrobicie kariere :)

Obecny Pracownik
@szukam pracy

Bardzo proszę byłych pracowników o nie dodawanie komentarzy bo jest całkowicie bez sensu. Jak możesz wiedzieć co dzieje się obecnie w firmie?? Jak nie pracujesz. A dokładniej takiej firmy jak Ubezpieczenia Online.pl Sp.z o.o. Nie istnieje już ! Obecnie firma nosi nazwę Ubezpieczeniaonline.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp.K. To nie jest już mała firma prowadzona przez gościa z Ostrowa, który nie ma na nic czasu. Wszystko się zmieniło. Podejście do pracownika, zatrudnienie, obowiązki, Prezes, zachowanie ludzi. W Ostwie w Call Center jest nowy Manager. Fakt jest to młody chłopak ale gwarantuję że nie jest to osoba nie mająca pojęcia o pracy. Tym bardziej że pracuje już długo u nas. Zna się na tym co robi. Ma wymagania co do pracowników po prostu. Jak się to tak strasznie komuś nie podoba to mi jest przykro. Może czas na znalezienie innej pracy? Co do tych jakiś szeptanek. W firmie prowadzonej przez Rankomat należącej do dużej Niemieckiej firmy Bauer Media nie stosuje się już takich zachowań. Gwarantuję że każdy nowy pracownik zostanie miło przyjęty do zespołu w Ostrowie jak i we Wrocławiu. Nie ma się czego obawiać i składać CV. Możecie wierzyć że to jest na prawdę inna firma. Nie ma już takich sytuacji jak były kiedyś za czasów Kondzia. Nowy Prezes nie pozwoli na takie akcje w pracy. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do pracy w naszej firmie. Pozdrawiam

Magda
@Obecny Pracownik

Czyli jednak cyrk i małpy. Pozdrawiam

@Obecny Pracownik

ktoś z "szanownych menagerów" zabrał głos ;D

Magda O.

Czy menadżerem dalej jest brat poprzedniej menadżerki( o ile można ja wgl tak nazwać skoro prowadzila (usunięte przez administratora) )? Bo nie wiem czy moge polecic komus tam prace. Jesli dalej siedzi (usunięte przez administratora) na stołku to nie polecam

obrzydliwe
@Magda O.

Tak, niestety nadal tam rządzi :-\ w życiu nie miałby tego stanowiska gdyby od początku siostra go nie wspierała, a w zamian on donosiłby jej o wszystkim co się dzieje gdy Ona nie widzi :-\

Magda O.
@obrzydliwe

Chyba nie odejdzie, chyba ze zaciąży

@obrzydliwe

Dzień dobry, odnosząc się do powyższego wpisu, pragnę wyjaśnić, że na stanowisko Menagera była ogłoszona rekrutacja otwarta i każdy z pracowników mógł zgłosić swoją kandydaturę. Wszyscy, którzy zgłosili chęć uczestnictwa otrzymali informację, że rekrutacja będzie kilku etapowa i w poszczególnych etapach będą sprawdzane odpowiednie kompetencje. Każdy z uczestników procesu rekrutacyjnego otrzymał również informację zwrotną, dlaczego nie został wybrany na stanowisko i czym się kierowaliśmy podejmując decyzję Komisja rekrutacyjna składała się z trzech osób, decyzje podejmowane były wspólnie przez wszystkich członków komisji. Takie są fakty, pozostałe wpisy to subiektywne opinie.

ostro
@Sylwia Krawiecka

A czy Pani pracuje w Ostrowie i zna wszystkie fakty jakie mają miejsce w tej firmie? Bo zdaje się że nie! i posługuje się Pani wyłącznie wyuczonymi regułkami! Natomiast to my tu pracujemy przez 8 godzin dziennie i to my byliśmy i jesteśmy świadkami wielu sytuacji, o których Pani i Wrocław nie ma pojęcia! A do Ostrowa tak jak ktoś już napisał zapraszamy na dłużej, najlepiej pod dyktaturę tego PANA. Wtedy można się wypowiedzieć gdy pozna się sytuacje z bliska, teraz Pisanie przez Panią ogólników to śmiech!

@ostro

Pani Sylwia to chyba automatyczna sekretarka, bo ciagle o jednym i tym samym pisze...

co za porażka
@Amanda

Hehh dokładnie, wyuczyła się co odpowiadać i tyle.. ta odpowiedź jest taka jak w konkursach na urzędowe stanowiska. "Wybrana osoba spełniła wymagania komisji rekrutacyjnej bla bla bla" a przecież wszyscy wiedzą jak wygląda rzeczywistość :-\

ależ to oczywiste jest
@Amanda

Pani Sylwia powtarza to samo bo to stary chwyt z call center wzięty:-) aby zakonczyc niewygodny temat to nalezy powtarzac swoją odpowiedź nawet kilkakrotnie aż do skutku;-) to tzw. zdarta plyta, prawda Pani Sylwio? :-D

@ależ to oczywiste jest

Tak to racja, oni myślą ze te chwyty dalej działają na ludzi... biedni :(

@ostro

Faktycznie w Ostrowie nie pracuję, natomiast jeśli chodzi o rekrutację nowego Managera, byłam bezpośrednio odpowiedzialna za jego wybór i jeszcze raz podkreślam, że przeszedł cztery etapy proces rekrutacji i wypadł najlepiej. Jeżeli masz ochotę porozmawiać szczegółowo o kwestiach, które Twoim zdaniem negatywnie wpływają na pracę zespołu zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Anonimowe posty na pewno nie rozwiążą problemów, jestem otwarta na rozmowę, zapraszam.

Kaczka

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak szacunku dla ludzi ze strony "menagementu". Jesli chodzi o awans mozna zapomnieć... Jesli nie laczą cie więzy krwi z kimś wyżej to nie masz na co liczyć. Nie pozdrawiam tej firmy.

haha

wysyłałam ostatnio cv i weszłam poczytać opinie i przyzbam, ze trochę tu zabawnie :D co drugie to czepianie się menadzera, gratuluje tym piszącym, wykształconym? osobom, które widzę pracują w zawodzie siedząc w call center, ludzie spójrzcie najpierw na siebie

nie wypowiadaj się
@haha

A czy Ty masz pojęcie o czym piszesz? Bo jak Ci tak wesoło to zanim się wypowiesz to przyjdź do nas, poznaj, popracuj a gwarantuje że uśmiech Ci szybko zniknie z twarzy...:-\ Tak samo jak wszystkim swieżym do tej pory!

Tadam
@nie wypowiadaj się

Ludzie to idźcie to pracy gdzie indziej ... gdyby Wam było tak złe to byście tutaj nie robili prywatnych wycieczek tylko już dawno siedzielibyscie w innej robocie. Bezrobocia nie ma... wiec o co chodzi?

nie wypowiadaj się
@nie wypowiadaj się

Nie pracujesz, nie znasz a komentujesz. Nooo chyba że jesteś pracownikiem i masz polecenie zrobić szeptanke bo nic mnie już nie zdziwi :-\ .... A skoro tak Cię dziwi co piszemy to nie musisz tu wchodzić i zabierać głosu na temat o którym nic nie wiesz. To żałosne, zajmij się lepiej swoją praca, a raczej jej brakiem.

Tadam
@nie wypowiadaj się

RacEj wyglada to frustratę który nie ma odwagi zrobić cokolwiek niż rzeczywiste opinie

żal
@Tadam

Haha, nie znasz mnie więc chyba Ci się nudzi skoro o mnie też wydajesz opinie! Zamiast pisać glupoty to naucz się lepiej pisać składnie w ojczystym języku! Bo pomimo braku bezrobocia wysyłanie tak napisanego cv nie pomoże :-D

m.o

NIE POLECAM NIKOMU!!! NIE POLECAM NIKOMU!!!! NIE POLECAM NIKOMU!!!

Franek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

kołchoz
@Franek

Wydaje mi się że znajdziesz tu masę prawdziwych podpowiedzi. Jeśli się zdecydujesz to pamiętaj że premii nie będzie bo zawsze będzie pewod żeby Ci jej nie dać

Nie
@kołchoz

Ten system motywacyjny to ściema bo cały czas robią co mogą żeby pracownicy premi nie dostali. Jak wyrobisz cel ponad norme to ci cel podniosą żebyś czasem więcej nie zarobił niż najniszsza krajową.

@Nie

System wynagrodzeń w naszej firmie składa się z podstawy i systemu prowizyjnego. Na wysokość wynagrodzenia z części prowizyjnej ma wpływ zarówno realizacja planu jak również inne czynniki. Chętnie wyjaśniłabym Ci, jakie elementy wpływają na wysokość premii, ale jest to informacja poufna i nie mam możliwości udzielenia jej na forum. Zachęcam Cię do rozmowy z Twoim przełożonym, który będzie mógł szczegółowo wszystko Ci wyjaśnić.

nie
@Sylwia Krawiecka

Inne czynniki czyli np. Urlop albo choroba nie jest powodem w tym obozie aby uzyskać premię nawet wówczas gdy wyrobi się cel. To po co zapierniczac na cel gdy trafi się choroba? Kto wtedy otrzyma te pieniądze zamiast pracownika? Nasz nielubiany menadżer po maturze??

@nie

Jak wspomniałam wcześniej kwestie wynagrodzenia, naliczania premii, planów itp. są informacjami poufnymi i nie mam możliwości wyjaśnienia ich na forum. Drogi Nie, jeszcze raz zachęcam do otwartej rozmowy z przełożonym, który wyjaśni Ci wszystkie nurtujące Cię kwestie.

nie
@Sylwia Krawiecka

Hahah, z wiatrakami nie trzeba rozmawiać, widać wszystko jak na dłoni na czym to polega. Obudzicie się gdy zabraknie Wam ludzi do pracy!

Nie
@Sylwia Krawiecka

Pani Sylwio niech Pani posiedzi z nimi przez 8h 5 dni w tygodniu wtedy mozemy rozmawiać

obrzydliwe
@Nie

Piękne słowa! Popieram, Pani Sylwio zapraszamy do Ostrowa na dłużej!

Ahoj przygodo

Najlepsze co można zrobić w tej firmie to z niej odejść..............

szukam innej pracy
@Ahoj przygodo

Haha bingo ????

Aneta

@Jest mi dobrzeto ważne, by dobrze się czuć w miejscu swojej pracy. A możesz powiedzieć coś więcej na temat tego co uważasz, za największe plusy pracy w Ubezpieczenia Online pl?

@Aneta

Jest mi dobrze, Malicki Jan, Maik i Krycha to jedna i ta sama osoba, więc nie ma co oczekiwać rzetelnych odpowiedzi. Niestety, ci którzy mają dużo do powiedzenia w tej kwestii nie chcą publicznie się wypowiadać, głównie ze względu na strach przed zemstą. Ta firma to jedno wielkie dno. Chociaż może teraz, po zmianie szefostwa cokolwiek się tu zmieni. Jeśli zarząd nie jest ślepy i głupi to powinien wymienić załogę, szczególnie tych najdłużej tu "zasiedzałych". Wystarczy popytać ludzi, którzy stamtąd odeszli, jakie niektórzy stosowali sztuczki, by niszczyć ludzi.

Zwykły
@123

Emilia to ty??? Komu by się chciało tyle pisać. Sądzę że to są jednak różne osoby. Nie każdy widzi tą firmę w czarnych barwach.

Emilia Dąbrowska
@Zwykły

Emilia w firmie jest tylko jedna- ja. Odpowiem bardzo chętnie, ale osobie, która się przyzna do swojego zapytania. Jeśli ktoś pyta w negatywnym wydźwięku to oczekuję, że nie będzie tego robił pod pseudonimem, zatem komu mam odpowiedzieć na powyższe pytanie (odpowiedź "Zwykłemu" mnie nie satysfakcjonuje)?

stary
@Zwykły

Za twoich czasów w firmie to Emilie były 2 Ty i dziewczyna w CC w Ostrowie.

wiem
@stary

W Ostrowie była Ewelina jak już!

Mr Ktos

Nie wiem, jak jest teraz, ale jeszcze jakis czas temu proponowali wstepnie umowe zlecenie. Potem, po wielu trudach proponowali umowe o prace lub nie proponowali jej w ogole. Smieciowka byla na porzadku dziennym. Piszac o braku rozwoju, mam na mysli po prostu to, że skoro jestes przyjety na dane stanowisko to zostaniesz w niej do usranej smierci. Chyba, że zmienisz pracę :)

Sylwia Krawiecka Recruitment Manager
@Mr Ktos

Dzień dobry, przykro mi, że masz takie odczucia. Obecnie wprowadzamy zmiany, aby pracowało się coraz lepiej, np: zatrudnienie na umowę o pracę stało się standardem. Każdy pracownik otrzymuję umowę od pierwszego dnia zatrudnienia. W firmie pojawiły się też nowe projekty i nasi pracownicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności w zakresie: doradczym i sprzedażowym. Zależy nam, aby praca była ciekawsza, dawała szansę rozwoju, a przede wszystkim panowała dobra atmosfera. Jeżeli masz dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu: sylwia.krawiecka@rankomat.pl

Mr Ktoś
@Sylwia Krawiecka Recruitment Manager

Cieszę się, że następują dobre zmiany :)

kasa wazna
@Mr Ktoś

Nie postępują :-\a już napewno nie są dobre

MrKtos
@kasa wazna

Jak to?

kasa
@MrKtos

Mysle że dobrze wiesz... wystarczy wspomnieć o braku realnych możliwości otrzymania premii. Poza tym inni użytkownicy tutaj też to pisza więc tym bardziej nie rozumiem Twojego "zdziwienia". Moi znajomi pracują w firmach gdzie regularnie dostają premie za niezbyt duży wysiłek,co roku karpiowe i poczęstunki z różnych okazji a tu bieda z nędza tylko nasz menadżer bez studiów ma się dobrze...

Zostaw merytoryczną opinię o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. - Wrocław

Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Sycowska 44
    51-319 Wrocław
  • NIP: 8951821918 KRS: 0000216153

Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.