Opinie o TIRTRANS Sp z o.o. w Fabianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIRTRANS Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TIRTRANS Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIRTRANS Sp z o.o. w Fabianki

tomek g

Kolego. Od tej firmy radze z dala sie trzymac.

@tomek g

Czemu zdała się trzymać to była najlepsza firma

Hanna
@Piotr

Czyli tam pracowałeś, a powiesz, jak dawno to było? Wiesz, teraz wiele przedsiębiorstw przechodzi kryzys związany z pandemią, ale też chciałabym się dowiedzieć konkretniej, w czym tkwi problem.

Iza
@Piotr

Skoro twierdzisz że najlepsza to rozumiem że masz jakieś pozytywne wspomnienia? :) Napisz coś więcej.

@Hanna

Muj dziadek pracował tam to wiem

@Hanna

Ale potem przyszedł komornik i zwolnił wszystkich i mój dziadek nie pracował bo go wziol na 1 dzień

@Hanna

I wtedy nie mógł pracować już tam a teraz tirtrans stoi na sprzedaż bo byłem tam 5 miesięcy temu widziałem.

Hanna Nowy wpis
@Piotr

Twój dziadek pracował jeden dzień i stąd przekonanie że firma jest najlepsza?

@Hanna

Bo muj wujek tam pracował to wiedziałem

Kacper

@azzura a na jakiej umowie tata pracował?

Azzura

Mój tato przepracował w Tirtransie kilkanaście lat. Janiak ZAWSZE szedł Mu na rękę. Fakt, że w 2013 były jakieś zawirowania w firmie, ale lojalni kierowcy przeczekali to i później z tego co wiem było ok. Kierowcy jeżdżą po kraju i po Europie, co widać na trasach. Firma godna zaufania o czym świadczy fakt, że chcę iść w ślady mojego taty i spróbować się zatrudnić w Tirtransie.

Azzura

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie TIRTRANS Sp z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
łucja

@ x po pierwsze używanie tutaj nazwisk raczej nie przystoi -== chciałbyś zeby ktoś użył twojego? Wydaje mi sie że niekoniecznie. Po drugie co ma piernik do wiatraka? Może piszmy nan tym forum w temacie pracy...

niewazne

szkoda slow chlopie tez tam robilem szkoda slow Tylko takich złych ludzi jest mi szkoda bo on ma problem ze sobą i z własnymi długami a nie wyzwal cie od zlodzieij na koniec cytuje "Nie tacy już mnie próbowali okrasc " (Zly człowiek)

tomek g

Wlasnie odszedlem. Janiak nie chce mi wyplacic ostatniej wyplaty. Prawie 5 tysiecy. Jestem zalamany. Dziecko wlasnie mi sie urodzilo. Ku przestrodze!!!

xxxx

Przestrzegam nie idzcie tam ja tam pracowałem krotko czego bardzo zaluje i stracilem bardzo dużo nerw odchodząc z tamtat p J.T to wielki cwaniak i odejdziesz z niczym PRZESTRZEGAM BARDZO ZLA FIRMA !!!!!!

były kierowca

DD. Nie wiem jak teraz ale p.Janiak swego czasu przekręcił mnie też jak innych na te 750e,złożyłem pozew do sadu w 2013r i sprawa w sadzie we Włocławku ucichła .Teraz wracam na swięta i będe musiał złożyć monit w biurze podawczym co ze sprawą bo w marcu mijaja 3 latka i się może przedawnić. A wracając do tej firmy tematem firma w 2013r miała poważne problemy finansowe kierowcy zjeźdzający z Francji tankowali tyle aby dokulać się do polski i tu było zdziwienie zatankowali i brak środków na karcie ,BP,Firma prawdziwe dno była .A teraz słyszę ,że przyjmują kierowców ,premie,fundusz socjalny,pensje na czas i wiele samych zalet!! A czy międzynarodowa firma??nie widać ani na granicy niem.-franc., ani na samych autostradach A5,A6,A9,A10,A12,To chyba nie jezdzą po europie ,może Rosja itd .Radzę się zastanowić nad pracą w tej firmie ,prezes p.Janiak był bardzo opryskliwy,prostackie podejście do kierowców ,słowa to h.. ,skurwy... ,i inne takie epitety w ustach p.prezesa Janiaka to codziennośc była,nauczył się ich chyba na polowaniach wszak to myśliwy.... ,tak więc czy poczatkujący czy zawodowiec PRZEMYŚL SWOJĄ DECYZJĘ pracy w tej Firmie,a samo ogłoszenie widnieje w rozgłośni włocławskiej jestem na tej stronie i czytam.Panowie polecam zagranicznych pracodawców,Niemcy,Holandia,Belgia,Anglia płacą dobrze,na czas chces w euro to w euro ,w zł ..to w złotych.tacho rzecz święta .Ja pracuję akurat w Polsko-Holendersko-Angielskiej firmie mamy bazy w tych państwach .Kończąc moją opinię życzę miłego ,słonecznego weekendu i uczciwych pracodawców .

TIRTRANS

Witam, obecnie poszukujemy kierowców posiadających uprawnienia C+E, osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres tirtrans@tirtrans.pl, lub kontakt telefoniczny +48 (0)54 251-62-82. ZAPRASZAMY!

barti

Witam czy ktos mi odpowie jak praca w tir transie mam niewiele doswiadczenia 7mcy ale chcialbym podjac prace i sie doszkolic jak oceniacie te firme pozdrawiam

tirtrans

Ten gostyński to to nieudacznik i bardzo nieuczciwy kierowca.

Jaro

Nie wiem jak było, ale teraz nie mam uwag. Nie ma żadnych kaucji i kasa na czas.

t gostynski

wlasnie odszedlem (mowa o tirtrans z nowy witoszyn wloclawek) na dowidzenia[usunięte przez moderatora] wywalil mnie na 4000 zl ... nie polecam firmy. ludzie !! nie dajcie sie tam na zadna kaucje naciagnac bo na dzien dobry wtopice 750 euro !!!

WLODZIMIERZ

Słowa kojarzące się z Transport miedzynarodowy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Transport miedzynarodowy: Najbardziej nie podobało mi się w Transport miedzynarodowy:

Zostaw merytoryczną opinię o TIRTRANS Sp z o.o. - Fabianki

TIRTRANS Sp z o.o.
2.4/5 Na podstawie 33 ocen.

TIRTRANS Sp z o.o.