Zakład Cukierniczy Firma Bromke

Płock

Opinie o Zakład Cukierniczy Firma Bromke

bango

vghjk, nie poszukują bo nie mają nowych zleceń. Konkurencja jest naprawdę silna i to może być nóż w plecy dla firmy. Tak się zastanawiam czy im nie opłacałoby sie przyjmować ludzi np. na praktyki -może wówczas trochę firma by sie rozruszała

Mati

A czy ta firma nadal istnieje? W KRS nie ma takiego NIP

pip

Jeśli komuś sprawia przyjemność oczernianie i jest tak "odważny" bo jest anonimowy to tylko życzyć powodzenia to pewno jest bardzo uczciwym i sumiennym pracownikiem

?

Dołaczam sie do opini poprzedników!Wszystko prawda.Najgorsze,ze nie płaca pensji na czas.Jak sie człowiek dopomni to wielke oburzenie bo to panie szefowe.Nie mam szacunku dla takich jak one.Zenada.ODRADZAM!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Zakład Cukierniczy Firma Bromke - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Cukierniczy Firma Bromke