Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w TURNERS ( Soham ) LTD? Chętnie zatrudniają?

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w TURNERS ( Soham ) LTD, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Ja Nowy wpis
@Administrator

Jeżeli chodzi o zarobki zależnie od agencji wieku i na jakim stanowisku robisz. 7,50 na h przy zwykłej robocie na linii. Prace wspominam dobrze wiadomo męcząca bo na fabryce 12h stania.. ale dało się przeżyć. Z ludzmi jak to z ludzmi znaleźli sie Ci dobrzy i Ci gorsi jak wszedzie. Z wypłatami nigdy problemu nie bylo. Jeżeli chodzi o agencje to polecam OneCall maja office na miejscu. Więcej płacone niz w Recroot i wiecej godzin zapewnione bo ludzie z OneCall mają pierwszenstwo.

Praca Soham Nowy wpis

Asystent magazynowy / PRACA W MAGAZYNIE v SOHAM POŁOŻENIE POZIOMU WEWNĘTRZNEGO W FIRMIE MEBLE Wynagrodzenie 8,00 GBP Stawka godzinowa 8:00 - 16:30 * Płace płacone miesięcznie Poszukujemy pracowitego, wielozadaniowego pracownika zdolnego do pracy w magazynie, obejmującego pakowanie, kontrolę qc, wysyłkę, pomoc w rozładunku towarów, utrzymanie magazynu, załadunek furgonetek na dostawę. Rolka pracy będzie polegała na pomocy przydzielania zapasów, kontroli jakości, pakowania , Utrzymywanie schludnego magazynu i miejsca pracy, wysyłanie towarów i załadunek dostawy gotowy do dostaw Deliverys.We szukamy starannego i grzecznego pracownika, który jest w stanie pracować solo i jako część zespołu z innymi pracownikami. Rodzaj pracy: Pełny etat Wynagrodzenie: £8,00 /godzina Polski number: 07912666499

ppilkoż

mountain ,teraz to i tak nie ma co do nich pisać ponieważ oni nikogo nie potrzebują. Słyszałem, że trzeba się szybko zgłaszać w momencie gdy jest rzucona jakaś oferta.. Tak w ogóle to firma podobno zapewnia jakieś dodatkowe wynagrodzenia osobom mającym więcej doświadczenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dede

Praca w tarners'ie to nie tylko sortowanie owoców ale także rozładowywanie i zaladowywanie kontenerów oraz pikowanie. Praca przez agencje to 6.5 GB na godzinę. Cieżko o kontrakt chyba ze jesteś Anglikiem. 3 dni pracy masz na pewno reszta to lud szczęścia albo zapotrzebowanie firmy Tarnes na pracownikow z agencji.

rumun

niestety, anglia przypomina wyspe skazancow, tak jak kiedys angole deportowali swoich convict do australii, tak teraz system zmusza ludzi do deportacji do anglii.

nick

Jeśli chodzi o Turnersa to stanowczo odradzam. Bajzel w firmie. Generalnie za dużo Polaków. To już nie ma wiele wspólnego z pracą w Anglii. Traktowanie pracownikow typowo polskie. Angielski office przejął nawyki od Polaków. Chamstwo i brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika. Jak ktoś lubi gdy się go czepiają bez powodu i truja d..... o to co sami zawalili to jest to firma dla niego :) Od kilku miesięcy pracuje gdzie indziej i do teraz nie mogę uwierzy jak wielka może być różnica pomiędzy dwoma podobnymi firmami. Spokój , szacunek i co najważniejsze zawsze ogarniety planning. Pozdrawiam.

paweł

też prawda.. szukasz informacji, a nie możesz ich znaleźć, ja mam tylko nadzieje, że ktoś kto jest tutaj na forum da rade napisać ja praca u nich wygląda i tak samo prosiłbym o pomoc w zaklesie warunków pracy jakie tam panują, to tutaj myślę, że ktoś z pracowników dałyby rade cokolwiek więcej o tym napisać?

ja

znajomi pracują przy sortowaniu owoców, i nie mówią że są problemy z płatnościa. Ja kiedyś pracowałem też dla podwykonawcy turnersa cpfood i co prawda za najniższą krajową ale jak ktoś chciał zarobić to była taka możliwosć. Jak na początki to było całkiem nieźle.

7 lat

No dobra.. Troche ogarniecia jesli chodzi o Turners.. (usunięte przez administratora)(pozdrawiam) pisze o pracy kierowcy a cala reszta (mam wrazenie) pisze o pracy przy sortowaniu owocow - a tu juz 500f z zadne skarby swiata nie wycisniesz. Jak przez agencje (na kontrakt szanse zerowe) to max 250f i to przy mega dobrych wiatrach. Nie piszcie ze opoznienia w placeniu kasy bo TURNERS to firma ktora sortowanie zleca glownie agencji (chyba One Call o ile pamietam) i problemy z platnoscia sa z agencji a nie z Turnersa. (usunięte przez administratora)nie narzekaj, spedziles tu pare konkretnych lat , jakby nie Turners to bysm sie nie poznali :p

pies

hej ja do dizsiaj nie dostałem pieniędzy nie dajcie jakies namiary na (usunięte przez administratora)tutaj prosze..nie mam numeru do niego

kot

Czesc wszystkim jak chcecie sie dowiedziec co o tej firmie to ja wam powiem cos. Ja z mojim chlopakim tam robilam warunki som do kitu a zeby sie do prosic o pieniądze odnich calkowitom kwote to tragedia i warunku som do (usunięte przez administratora) to moje zdabie

marca

Zadzwoń i zapytaj.

ana

(usunięte przez administratora) ktos pracuje/pracował przy tych etykietach??? ludzie napiszcie coś: w jakich warunkach odbywa się ta praca??? czy jest zakwaterowanie??

monika32

..powyżej jest informacja odnośnie pracy w transporcie. Oferta jest odnośnie naklejania. Nie mogę się dodzwonić pod podany numer. Jeżeli ktoś ma jakiś namiar albo info to proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Lucjan

chciał bym sie dowiedziec cos na temat zakwaterowania i ubezpieczenia w tej firmie bo pisze ogloszenie ze przyjma do naklejania etykiet ale nic wiecej nie pisze i ile wogole wychodzi za tydzien roboty czy tam miesiac

oki, czekaj :)

Łysy

nie wiem czy sie doczekasz :) kontrakty generalnie różniły się kwotą zarobków, niczym więcej, chociaż może tam być coś dodatkowo ale raczej nie bo jeśli chodzi o sprawę prawną, jak kontrakt, czy tacho firma jest ok, to dopiero potem traffic office wyciska Cię jak cytrynę :)

Łysy

ja miałem stary kontrakt więc nie wiem jak jest w nowych ale raczej nie massz się co martwić bo pod tym względem firma jest w miarę uczciwa dopiero jak zaczniesz pracować wycisną Cię jak cytrynę :P jak coś to możesz napisać do mnie maila bo rzadko wchodzę na tą stronę, lysy.20020@wp.pl

Łysy

Masz normalny kontrakt tu się nie martw, jeśli chodzi o sprawy prawne to generalnie Turners jest ok, musisz tylko pamietać, że w uk do roku mogą Cię zwolnić bez podania przyczyny więc przez rok trzeba być grzecznym.

Zostaw merytoryczną opinię o TURNERS ( Soham ) LTD - Newmarket

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TURNERS ( Soham ) LTD