INFOADMIN Jerzy Błaszczyk

Poznań

Opinie o INFOADMIN Jerzy Błaszczyk

minka78

teraz niestety nie widac żadnych nowech ofert. ale jak na usługi informatyczne dla firm to mogliby jednak sobie pioprawić design strony

andrzej

solidna firma, nie ma co, co prawda nie współpracuje z nimi na stałe bo nie mam takiej potrzeby, ale jednorazowe zlecenia wykonują solidnie i terminowo, cenowo też jest ok.

Infoadmin produkuje super szafki do ochrony przed hałasem do drukarek igłowych. Przedtem w biurze miałam bardzo głośno i cały czas bolała mnie głowa. Od momentu jak zakupiliśmy szafki wyciszające, mam cichutko ;)))

Chyba wlasciciel tej firemki pisze te powyzsze pochwaly (bzdety), sam o sobie. Firma jest na skraju bankructwa bo zatrudnia sie jako pracownik bodajze w firmie Victus albo Koncept czy cos podobnego. Ha, Ha, Ha Co za koles, pisaÄc posty sam o sobie normalnie desperado!!!!!!!!!!!!!

Ania z księgowości

SUPER FIRMA!!! Pracuję w księgowości siedem lat, a firma INFOADMIN obsługuje nas od samego początku. Panowie znają się na zagadnieniach księgowych i wiedzą jak naprawić komputery. Normalnie nie wypowiadam się w takich ankietach, ale przez przypadek zobaczyłam pierwszą, bardzo krzywdzącą (moim zdaniem), opinię na temat firmy INFOADMIN i nie mogłam się powstrzymać, żeby nie odpisać. Naprawdę bardzo dobra firma informatyczna. Jak ktoś chce mieć spokój z programami księgowymi i ze sprzętem komputerowym, to bardzo polecam.

Jan

Bardzo dobra firma. Współpracujemy od 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Przedtem obsługiwała mnie inna firma, ale mieli dużo większe stawki i robili 3 godziny to, co Infoadmin robi w 15 minut.

Przedsiębiorca z Poznania.

Firma Infoadmin obsługuje moją firmę w zakresie sprzedaży i konserwacji sprzętu IT oraz usług informatycznych już od 2004 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo pracownicy są sumienni, kulturalni i punktualni, a ceny usług konkurencyjne. To prawdziwi profesjonaliści, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby nie rozwiązali problemu dobrze i szybko! Wszystkim bardzo polecam!

Właściciel firmy

Uwaga na firmę INFOADMIN Jerzy Błaszczyk Os. Orła Białergo, ceny koleś ma astronomiczne i niby jest profesjonalistą a ostatnio w mojej firmie konfigurował mi pocztę przez pół dnia. Normalnie totalna porażka, tylko strona internetowa jest dobra a reszta to totalna ściema i brak profesjonalizmu. Odradzam wszystkim usługi tego gościa.

Zostaw opinię o INFOADMIN Jerzy Błaszczyk - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INFOADMIN Jerzy Błaszczyk