Opinie o Empik w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Empik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Empik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Empik w Wrocław

Szczera prawda

To co piszą wyżej to szczera prawda szczególnie z tymi nadgodzinami i przychodzeniem 30 min wczesniej i wychodzeniem 30 min pozniej... Nadgodziny niby sa do odebrania kiedystam gdziestam niestety przewaznie wszyscy o tym zapominaja oprocz zainteresowanego... dodam jeszcze przymusowe "nocki" na zmiane promocji raz na 2 tyg ktore tez sa w ten sam sposob "rozliczane"... jesli zbuntujesz sie to ustawia Ci grafik tak ze pozalujesz lub bedziesz musial stac caly czas na kasie lub pracowac we wszystkie weekendy za wyjatkiem 4 niedzieli takze maja swoje sposoby mobingu.... smutne ale prawdziwe... pracownik z 4 letnim stazem salon regularny

Zblazowany

Odradzam śmieszne pieniądze dużo obowiązków i nienormalne cisnienie z góry na sprzedaż przykasową(dochodzi do przypadków gdy menager musi kupować to gówno). Pracownik ma przypisany numer i jest rozliczany ze wszystkiego ilość transakcji payback, ilośc wciśniętych bubli przy kasie, ilość ankiet wypełnionych przez klientow (genialna HoN...). Poza tym przyjmuje dostawy liczy sejf przyjmuje zwroty załatwia reklamację roznosi towar roznosi ulotki drukuje bilety na imprezy ..... robi wszystko (oczywiście jest zwyklym doradzca klienta). W powyższym mowa o salonie partnerskim w regularnych jest troszke lepiej (znam z autopsji pracowalem...). Beznadziejna firma kierunek zysk pracownikow wycisnac na maxa za najmniejsze mozliwe pieniadze. Zapomnial bym jezeli ktos ma malo powyzej opisanych wciśniety prodoktow nabitych punktow dowiaduje się że nadaje się do zwolnienia ;). Pozdrawiam i odradzam.

now

widzę że większość wpisów robią kierownicy z empików ale brak jest rzetelnych informacji o tej firmie ja mam zupełnie odmienne informacje i to negatywne na temat EMPIK we Wrocławiu. Nie mogę powiedzieć w którym bo tam jeszcze pracuję ale mam nadzieję że znajdę normalną pracę to w tedy opiszę co się tam dzieje.

Darkegg91

Jak ktoś z was (osób pracujących) ma informację w jakim lokalu (na myśli mam Empik rzecz jasna) jest praca to czy mógłby dać znać a [usunięte przez moderatora] Wielkie dzięki z góry :P

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Empik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ivik

Praca w empiku nie jest zła. Pracuję tam już od 1,5 roku. Może zarobki nie są kosmiczne 1200zł brutto za 3/4 etatu + premie (premie zawsze są wypłacane), ale atmosfera i dbałość o pracownika jest na wysokim poziomie. Ja mam okazję pracować ze świetnymi ludźmi, ale jak to w każdym stadzie zdarzają się czarne owce (lizusy i kosmiczne [usunięte przez moderatora] ). I to chyba tyle...

Pracowałem w Sępiku 13 miesięcy,juz nie pracuje, za co dziękuje sobie,nie dało się juz wytrzymac!Wszyscy plotkują na wszystkich,ekipa prawie w 100% palący,a co oznacza że jak ida na dymka to robisz za nich!Zajeb od 7,dostawa towaru,prasy,sprzątanie-otwarcie o 10!Przychodzi Pani Dyrektor-żenada,kto jej dał,lub komu obciągneła za te stanowisko???No i od otwarcia polska rzeczywistość-klięci.... Większość prostaków,chamów-tragedia,ale wiadomo jak to w handlu bywa.Kradną wszystko,na oczach i nie zwrócisz uwagi bo (usunięte przez administratora) naśla,a jak nie zwrócisz to jak szefowa zauwarzy to i tak zjeba murowana!Pęsja jak na sępik(franczyza) w miare bo 1300,premii obiecywanej na każdym kroku 100 razy nigdy nie widziałem,ZŁODZIEJSTWO W ŻYWE OCZY!Grafik do ustalenia wspólnie,mozliwosc zamiany,ale praca w weeckandy.Dostajesz joby przez telefon,przy kasie,w biurze i nie tylko od klientów czy szefostwa,dzwonia różni (usunięte przez administratora) z centrali i nie ma czys winny-to jest najbardziej wkurwiajace!To tyle z grubsza,słyszałem że w innych bywa gorzej...

Czytelnik

ja często chodzę do Empiku na Marszalkowska w Warszawie.Jest tam bardzo mila obsluga pracują glównie studenci. Podobno mają zniżki na książki jako pracownicy.

nieprawda, czasem ta obsluga jest taka niemila ze szok, najchetniej bym odeszla od kasy i koniec.

sylwia

ja bardzo lubie tez sklem, uwilebiam kupowac tak ksiezki i wogole jakrozniejsze pierdulki, ten sklep ma swoj klimat i nie wyobrazam sobie ze mialabym kupic ksiazki gdzie inndziej, chyba ze nie ma ich w emkiku to tak:) na obsluge nigdy tez nie narzekalam, ale wspolczuje im troche bo tak ciagle jest tyle ludzi ze maja niezly [usunięte przez moderatora] przy tych kasach;/

jestem bardzo zadowolony z usług empiku z powodu miłej obsługi która wszystko wytłumaczy,i da sobie wytłumaczyć;] z dostawą tez szybko poszło bo jak mi pani powiedziała ze będzie za 3 dni to było za 3 dni, oferta sklepu tez bardzo dobra. Empik to sklep bardzo dobry .Na pewno nie zakończę zakupów w sklepach sieci EMPIK!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Empik - Wrocław

• Jak się pracuje w Empik?

Zobacz opinie na temat firmy Empik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Empik?

Empik