fetim group

Noordwijk

Opinie o fetim group

edik

zależy oczywiście to, ile masz godzin, od kontraktu czy umowy jaką się podpisuje, przecież to jest oczywiste :) a poza tym chciałem dodać, że jednak stabilność zatrudnienia i płacone składki to sporo wynagradza

krzycho

masakra mało godzin i wysokie normy a jak sie coś odezwiesz to zara cie wyje... nie polecam mała kasa mało godzin

Bogdan

Jak Wyżej wszystko się zgadza potwierdzam . Ogólnie jak dla mnie straszna Patologia.

Alfred

Totalna porażka , traktuja ludzi jak smieci tylko licza sie piki nic wiecej. Jezeli chodzi o podwyzke pieniedzy zapomnij od poczatku istnienia firmy ta sama stawka do chwili obecenej totalna beznadzieja, zakres robot oczywiscie wzrosl maksymalnie!!! Straszenie ludzi brakiem pracy za nie wyrobiona norme !!!! Czysty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jezeli uwazasz ze odlozysz pieniadze mieszkajac w otto jestes w bledzie. 2 liderow to czyste lizodupy panoszace sie po hali konfidenty czekajac jak tu umilic zycie rodakowi !! zero tolerancji i szacunku do czlowieka za tak smieszne pieniadze !! Rotacja ludzi straszna wiekszosc przyjezdzajacych za praca przechodzzi przez firme Fetim wiekszosc rezygnuje odrazu !! wozki -totalna lipa zajechane komputery wieszajace sie (brak słow) OMIJAC DALEKIM ŁUKIEM !!

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:. zniechęcenie Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .0.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?brak negocjacji Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .;praca w fetimie forklift rechtruck Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: .warunki mieszkaniowe -totalna porażka,parkmenagment to skończone buractwo po podstawówkach ze znikomą znajomością języków obcych.. .

Zostaw opinię o fetim group - Noordwijk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fetim group