HSK DATA

Kraków

Opinie o HSK DATA

Ryszard

Na elektronika nie warto. Brak profesjonalnego sprzętu, stawki śmieciowe. Beznadziejna atmosfera.

Barbara Sz.

Ponieważ jest koniunktura sprzyjająca pracownikom napiszę LUDZIE JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY!!!! Pensja jakaś podzielona, uzależniona od humorów pani dyrektor. Pani dyrektor stara komunistka, której wydaje się, że pracownik to śmieć. Piszę o stanowisku KIEROWNIK KSIĘGOWOŚCI. Potrzebny jest po to aby brać na kark odpowiedzialność, natomiast zero decyzyjności. Osoby zatrudniane na tym stanowisku zawsze, ale to zawsze odchodziły w niezgodzie. W przeciągu 5 lat 6 osób, samo za siebie mówi. Lepiej dać sobie spokój.

AP
@Barbara Sz. 07.09.2017 21:25

Cała prawda. Niestety

Armando

Nie polecam. Jesli chcecie mieć normalna pracę to trzymajcie się z dala.

anna i

a to w ogóle teraz są takie rerutacje na takie stanowisko w tej firmie? nie widziałam szczerze mówiąc a dla męża byłabym zainteresowana - możesz podać namiary na to ogłoszenie przyjacielu? z góry dzięki. no i ciekawe czy mój rysio byłby w stanie stawiane wymagania na rekrutacji spełnić

ambjaslo
@anna i 16.10.2016 15:45

Daję namiary: Kraków ul.Godlewskiego 22.

miszczu

witam ile kosi programista systemów wbudowanych ?

Keks

Nie polecam nikomu pracy w firmie HSK Data, szczególnie na dziale produkcji Acarów, zarobki śmieciowe, żeby zarobić trzeba zap**** bo jest akord a stawka za danego acara jest śmieszna (jak dla mnie to wyzysk na pracownikach) i przez to wiele osób siedzi ponad 8h żeby coś sensownego zarobić. Atmosfera mimo tego co mówi kierownik każdej nowej osobie jest fatalna, kilka osób tylko szuka pretekstów aby pozbyć się współpracowników, nagadują do kierownika (on wie o tych osobach i mimo to z nimi nic nie robi i twierdzi że wszystko jest w porządku), próbują wywołać afery.

WESLEY

Witam. Pracowałem w HSK DATA kilkanaście lat. Początkowo była to dobra firma, potem było coraz gorzej. Ludzi zaczęli zatrudniać na "śmieciówkach", stawki jak w na Czarnym Lądzie, tylko murzyni byli biali. Atmosfera FATALNA!!!Firma zaczęła podupadać, bo nikt z rządzących nie miał pomysłu na biznes, kwitło pozoranctwo. Zostałem zwolniony z przyczyn ekonomicznych. Dyrektor Generalny, który był moim przełożonym nie raczył się nawet ze mną pożegnać. Wypowiedzenie wręczał mi jego groteskowy zastępca w obecności Kadrowej, jakby to była dyscyplinarka dla jakiegoś nieroba :-(, a nie pożegnanie z długoletnim pracownikiem. Żenada, kompletny brak kultury. Nie polecam tej firmy nawet wrogowi. O zwyczajach tam panujących można by książkę napisać.Ale nie chcę do tego wracać. Aktualnie pracuję w porządnej, polskiej firmie o globalnym zasięgu. I dziwię się sam sobie, że tyle lat wytrzymałem w HSK DATA Ltd.Współczuję tym co tam zostali. Cześć ich pamięci :-)))

Victor

Tragedia tym ludziom z serwisu w szczególności z serwisu nie chce sie robić czekam na załatwienie sprawy bez mała 6 tygodni, jak dzwonie to oczywiście zaraz w głowach im sie pomieszało maja za dobrze ??????

rxs

Szkoda fatygi: śmieciowe zarobki, koszmarna atmosfera, brak profesjonalnego zarządzania.

Witam, proszę o opinie pracujących w firmie hsk data na stanowisku elektronik w Krakowie,czy warto tam wysyłać CV? Dzięki.

Zostaw opinię o HSK DATA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSK DATA