A. HARTRODT (POLSKA) SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o A. HARTRODT (POLSKA) SP. Z O.O.

Aneta

Pracujesz w A. HARTRODT (POLSKA)? Podziel się swoimi doświadczeniami. Na jakie możliwości rozwoju mogą obecnie liczyć pracownicy? Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Każda informacja może być cenna dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

ert

@Anonim a powiedz mi prosze jak wyglada moze u nich paca na tanowisku spedytora miedzynarodowego w transporcie drogmowym? mysle jak wygladaja zarobki..

Anonim

Przestrzegam przed praca jako handlowiec usług spedycyjnych. Przełożona jest niezrównoważoną emocjonalnie. Kontrola kontola i jeszcze raz kontrola. Firma rodzinna i jeden wielki układ. Przestrzegam przed ta firma.

Jak oceniasz warunki umowy w firmie A. HARTRODT (POLSKA) SP. Z O.O.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o A. HARTRODT (POLSKA) SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A. HARTRODT (POLSKA) SP. Z O.O.