Gi Worker Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Gi Worker Sp. z o.o.

gosiak

cześć, szukam informacji na temat tej agencji zatrudnienia. zawsze mam obawy przed podjęciem pracy za pośrednictwem agencji, chciałabym więc dowiedzieć się jak wygląda współpraca z nimi, czy zarobki i umowa są w porządku i jaka jest ogólna atmosfera, czy można liczyć na pomoc swojego opiekuna. z góry dzięki za informacje.

Słowa kojarzące się z Gi Worker Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna firma Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... mała. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .w porządku Najbardziej podobało mi się w Gi Worker Sp. z o.o.:elastyczny system pracy Najbardziej nie podobało mi się w Gi Worker Sp. z o.o.:niska możliwośc rozwoju

Słowa kojarzące się z Gi Worker Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... profesjonalna. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... solidni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Gi Worker Sp. z o.o.:mili ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Gi Worker Sp. z o.o.:

Zostaw opinię o Gi Worker Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gi Worker Sp. z o.o.