ASD Toyota Okęcie

Opinie o ASD Toyota Okęcie

nie

W Toyota Okęcie kiedyś założono mi blokadę na samochód którym przyjechałem zakupić inne auto! Jeszcze jakiś Pan w garniturze mnie pouczał, że nie mogę parkować w miejscu gdzie zamontowano mi blokadę... tylko, że na parkingu dla klientów nie było wolnego miejsca na mój samochód... Finalnie samochód kupiłem u konkurencji po drugiej stronie ulicy, gdzie przyjęto mnie życzliwie.

best2016

Jako długoletni pracownik Toyota Okęcie, nie zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. Kadra zarządzająca daje wiele możliwości rozwoju i nie dyskwalifikują osoby z małym doświadczeniem. Zarząd firmy interesuje się problemami pracowników i stara się pomóc. Pracownicy mający wyniki są dodatkowo nagradzani. W firmie utrzymują się najlepsi.

wstyd

Odradzam! Wstyd, że ludzie przez właściciela są traktowani jak szara masa pracująca. W niedzielę krzyżem w kościele, a za plecami zawiść. Nie popierają żadnych akcji społecznych, co za zacofanie.

On

Na prawdę jest tak źle ?? Wlaśnie chcialem wysłać CV a tu takie opinie.

lol2

Masakra

xyz

Bardzo duża rotacja. Na tle innych stacji warszawskich Prestige Auto wypada blado. Doceniają dopiero jak się odchodzi i jeszcze w głupi sposób...próbują wjechać na ambicje lub myślą, że pracownik to debil co nie zna KP. Kloaka , odradzam

LOL

Na powyższe opinie zapracowała ta stacja, chodź w mniemaniu jej zarządu nic złego się nie dzieje. Niemniej opisujcie konkrety, bo z powyższego nic nie wynika. Plusy pracy w tej stacji: dają szansę osobom bez doświadczenia (można potraktować tą firmę jako wzbogacenie CV na przyszłe rekrutacje). Niestety minusów jest więcej...nie należy pokazywać swoich ambicji, bo zajadą Cie na śmierć bez adekwatnego wynagrodzenia, niemożność porozumienia się miedzy działami uniemożliwia wręcz codzienną pracę, permanentny mobbing jeśli tylko coś nie podpasuje zarządzającym, kierownik działu, który przed zarządem milczy o stanowisku pracowników, a pracownikom wykłada jaki to jest z nimi solidarny... obcinanie pensji/psucie atmosfery za byle głupoty, ponadnormatywne godziny pracy oraz co piszą wszyscy - bardzoooo specyficzna atmosfera pracy spod znaku typowego "Mirka prywaciarza"

mariusz

Kloaczności tej firmy nie da się wyrazić żadną miarą - to po prostu szambo. Aż dziw, że jeszcze takie miejsca są w we współczesnej rzeczywistości stolicy dużego europejskiego kraju. Wstyd.

blueemotion

Tam nawet okres równy probnemu ciężko wytrzymać... Niestety dzięki bardzo zlemu zarządzaniu pracownicy wiecznie chodzą smutni z podejściem pracują to dobrze, zwolnią to drugie dobrze... Bardzo specyficzny klimat, ODRADZAM !

michał

własciciele to po prostu naciagacze - naciagnąć klienta, naciągnąć pracownika, zgarnąć pieniądze nic njie dać od siebie. Syf, od którego trzeba trzymać sie daleko. Nie bedzie klientów, nie będzie okazji do złodziejstwa.

mariusz

Ta firma to kloaka. Nie wiem czy jeszcze - ale jakiś czas temu kierownikowała tam jedna gnida - zasłużona w Citroenie na Lazurowej. W citroenie potrafili zatrudniać ludzi za darmo - na próbę. Co tydzień nowy człowiek - nie zapłacili ani złotówki. Citroena już nie ma ale Arkadiusz P. pajacował jeszcze w tej toyocie. Opinia jest taka, że miejsce to trzeba omijać. Pod względem pracowniczym ta firma to porazka. Stadardy z dawnych lat pozostały kierownikowi, przydupasom i właścicielom. Szerokooo szeroookoo omijać

gość

To chyba normalnie sama pracodawca napisał, bo jakoś wszyscy narzekaja....to co wyprawia się w tej firmie nadaje się na niezle skecze komediowe w kabarecie

serwisancik

Nie wiem jak jest teraz, ale ryba psuje się od głowy - niestety ciężko jest wytrzymać strukturach organizacyjnych serwowanych przez tą firmę - rzadko kto się odnajduje i stąd te permanentne ogłoszenia.

Gość

Permanentna rekrutacja trwa od ponad roku. Ciągle szukają tych samych ludzi do pracy. Powodzenia

rossi

szkoda Komentować :(

Zostaw opinię o ASD Toyota Okęcie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASD Toyota Okęcie