Opinie o FAKRO w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FAKRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FAKRO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FAKRO w Nowy Sącz

Na jaki etat tam jest praca ogółem? Szukam w wyszukiwarce jakichś informacji o nich, ale jeśli chodzi o pracę, no to pustka. Nie mogę nic znaleźć na ten temat. Tutaj wszedłem i pomyślałem że czegoś się dowiem.

Pracuś Nowy wpis

Praca na pełen etat.

Zbigniew

Cześć. Widzę, że szukają teraz montera stolarki otworowej. Mam 3 lata doświadczenia i w sumie spoko się wydaje złożyć cv ale chcę zapytać, jak w praktyce wygląda to co tam podali. Rzeczywiście dają takie narzędzia do pracy, jak samochód, telefon i tablet? Te imprezy firmowe integracyjne to jak często są i czy w całości firma pokrywa koszty? Napisali, że dobre warunki pracy też. To znaczy jakie?

nick
@Zbigniew

tak,kazdy pracownik dostaje telefon,tablet, samochód i nie limitowane paliwo. Imprezy integracyjne są co miesiąc ale jak są chętni to w sezonie co tydzień. ogolnie atmosfera spoko, wbijaj smiało:)

viki Nowy wpis
@Zbigniew

Dostaniesz najniższą krajowa jak wszyscy inni pozostali pracownicy no na Twoim miejscu omijał bym te firmę szerokim łukiem

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w FAKRO?

Zbigniew

Słuchajcie, widziałem, że szukają teraz montera stolarki otworowej. Napisali w ogłoszeniu, że oferują umowę o pracę i co najważniejsze możliwość awansów. Średnio po jakim czasie dają możliwość awansu i lepszą kasę? Trudno jest na rozmowie rekrutacyjnej?

Rozbawiony
@Zbigniew

Awans na stanowisku montera stolarki otworowej? Ha, ha, ha

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FAKRO? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Nowy Sącz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
To ja złodziej

W FIRMIE FAKRO ZOSTAŁEM POTRAKTOWANY JAK ZŁODZIEJ , WMAWIA MI SIĘ , ŻE ZOSTAŁEM ZAWOŁANY PRZEZ PRACOWNIKA OCHRONY DO KONTROLI BAGAŻU I , ŻE SZEDŁEM W 5-CIOOSOBOWEJ GRUPIE - TYMCZASEM PRAWDA JEST TAKA, ŻE JA NIGDY NIE CHODZĘ W TAKICH GRUPACH TYLKO ALBO SAM ALBO Z KOLEGĄ ! PO CZTERECH DNIACH PRACY W NAUSZNIKACH NA GŁOWIE CZŁOWIEK JEST JUŻ NAPRAWDĘ ZMĘCZONY , HUCZY MU W USZACH I MOŻE NIEDOSŁYSZEĆ WIELU RZECZY ! PRZEZ NIEKOMPETENCJE OCHRONIARZA ZA TO, ŻE NIC NIE ZROBIŁEM I NIE UKRADŁEM - DOSTAJĘ NAGANĘ I MUSZE SIĘ TŁUMACZYĆ JAK PRZESTĘPCA - CAŁA TA SPRAWA NADAJE SIĘ DO ZGŁOSZENIA DO TELEWIZJI!

Dla mnie brygadzista nie musi mieć matury ani sto lat, jeśli dobry jest dla ludzi i pomaga nowym. Mówicie, że puscic tu synka do pracy? Ile zarabiacie na produkcji za miesiąc.

Magda

Czy do waszej firmy chętnie zatrudniane sa osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności ?

Alwaro

Można się dorobic ale garba

Mistrz
@Alwaro

Dokładnie , a dyrektorzy w domu bo się boją wirusa. Biznesmeni po znajomościach a jeśli trzeba sie poświęcić dla firmy to uciekają. Porazka

ktosiek

jak sytuacja na magazynie??? JAK morale pracowników?

Gregor

Jak w każdej firmie płacą za prace,a jeśli ktoś chce odpoczywać to faktycznie nie w firmie Fakro. Dobry ale wymagający jest to pracodawca.

Adrian

Jaka jest forma umowy?

Hudini

Na produkcji okien fasadowych hala nr 9 koordynatorem czy też brygadzista jest koleś w wieku około 22 lat  bez nawet MATURY bez jakiejkolwiek wiedzy o oknach który zarządza ludźmi nie raz o wiele starszymi od niego i wydaje im ROZKAZY myślę że więcej nie muszę dodawać ludzi odchodzacych jest więcej niż przyjmujących się rzecz jasna za miskę ryżu !!! ????????

Ewelina

Od 2012 roku nikt nie dodał żadnych informacji na temat tego, jak się pracuje w firmie FAKRO z Nowego Sącza. Aby móc aplikować do tej firmy należy wejść na tę stronę -->> https://www.fakro.pl/proces-rekrutacji/ i za pomocą formularza wypełnić wszystkie niezbędne pola. Jest tam też opisany cały proces rekrutacji. Na chwilę obecną firma prowadzi rekrutacje na wiele stanowisk, między innymi na pracownika produkcji, młodszego magazyniera, specjalistów do spraw planowania zapasów i wiele innych. Czy ktoś w ostatnim czasie rekrutował się do tej firmy i mógłby coś napisać na jej temat?

Nic dodac nic ujac.. Pan prezes niech pamięta kto pracuje na jego dobrobyt!

Były

(usunięte przez administratora).Tak tak. GPS,CRM,Karty Wejścia i Wyjścia,Normy,Punkty za prace serwisowe,Wyzysk przez duże \"W\". Panie Prezesie gratuluję sukcesu. Ale człowieku nie zapominaj że to Ci na dole teraz na to pracują. Oni nie chcą Cię okraść. Chcą godziwej pracy i zapłaty za nią.

Na pewno nie polecam ludziom z doświadczeniem i ambicją.Nie czeka ich tam żaden rozwój,ani zawodowy (chyba że zgodzą się przytakiwać szefowi albo marionetkowym dyrektorom-których tam jest na pęczki,jak za czasów komuny) a już na pewno nie finasowy;)To firma prywatna,więc pełno tam klanów rodzinnych,często też przyjmuje sie do pracy znajomych,którzy nie koniecznie mają odpowiednie kwalifikacje ,ale trzeba im znaleść robote;)) Brak profesjonalnego zarządzania kadrami,nie szuka się profesjonalistów i specjalistów,ale tych,którzy mają najmniejsze żądania płacowe;) brak jasnej i klarownej ścieżki kariery,dyskryminacja kobiet.Firma jest bardzo bogata i nie dotknął jej żaden kryzys,a mimo to od wielu lat nie było żadnych podwyżek.Zasada jest taka,ile wyżebrzesz,albo wytupiesz tyle masz.

Zostaw merytoryczną opinię o FAKRO - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w FAKRO?

Zobacz opinie na temat firmy FAKRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAKRO?

FAKRO