DRUK INTRO

Inowrocław

Opinie o DRUK INTRO

kara

Amel' i inni wiadomo nie od dzis,że w poligrafi nie zarobisz kokosów.

tam tylko zwalniaja zatrudniaja zeby mniej kasy ludziom placic

Kiedyś praca w DRUKINTRO była pracą, do której chciało się przyjść,mimo różnych niemiłych sytuacji zazwyczaj związanych ze złą organizacją pracy przez osoby za to odpowiedzialne.Natomiast teraz jest pracą od której chce się uciec,bo każdego cierpliwość i odporność na stres,kiedyś się kończy.Przykro patrzeć,jak ZANIKA SZACUNEK I WYROZUMIAŁOŚĆ wobec osób,które traktują swoją pracę i pracodawce z dużym UZNANIEM.Oby kolejne miesiące i( miejmy nadzieje,że lata)spowodowały,że wrócimy do czasów w których liczyć się będzie ( usunięte przez administratora ),również staranie pracowników o utrzymanie dawnej jakości wykonywanych usług. Z POWAŻANIEM nieznajoma

Zostaw opinię o DRUK INTRO - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUK INTRO