DRUK INTRO
counter
2 5 5 5 1
Kimiyy Nowy wpis

Fakt kiedyś lubiłam tam pracować, pomimo tych 12 h czasami....trudno uwierzyć , ale praca mnie satysfakcjonowała, robiło się swoje, nikt się nie czepiał, ludzie w miarę pomocni. Obecnie mija mi 15 lat jak tam pracuje i w sumie od jakichś 5 lat jest nie do zniesienia. Presja straszna, płaca krytyczna, faworyzowanie co niektórych, " tumiwisizm" jak określił kiedyś sam Dyr. Szybko, byle by szło. Ludzie strasznie się zmienili, kierownictwo jakby w innym świecie żyło, wychodzą z tych swoich biur i ani cześć ani pocałuj mnie w d..Myślę, że niedługo pożegnam się z tą firmą, może im nawet pójdę na rękę, bo podobno zwalniają duzo ludzi.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kara Nowy wpis

Amel' i inni wiadomo nie od dzis,że w poligrafi nie zarobisz kokosów.

anonim Nowy wpis

tam tylko zwalniaja zatrudniaja zeby mniej kasy ludziom placic

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kiedyś praca w DRUKINTRO była pracą, do której chciało się przyjść,mimo różnych niemiłych sytuacji zazwyczaj związanych ze złą organizacją pracy przez osoby za to odpowiedzialne.Natomiast teraz jest pracą od której chce się uciec,bo każdego cierpliwość i odporność na stres,kiedyś się kończy.Przykro patrzeć,jak ZANIKA SZACUNEK I WYROZUMIAŁOŚĆ wobec osób,które traktują swoją pracę i pracodawce z dużym UZNANIEM.Oby kolejne miesiące i( miejmy nadzieje,że lata)spowodowały,że wrócimy do czasów w których liczyć się będzie (usunięte przez administratora),również staranie pracowników o utrzymanie dawnej jakości wykonywanych usług. Z POWAŻANIEM nieznajoma

Zostaw merytoryczną opinię o DRUK INTRO - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

DRUK INTRO