Opinie o ASSET group Katarzyna Skuza w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ASSET group Katarzyna Skuza. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ASSET group Katarzyna Skuza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASSET group Katarzyna Skuza w Kielce

Andrzej Warszawa

Firma Asseta S.A. to zwyczajni naciągacze, dzwonią w sprawie przedawnionych wierzytelności, których żaden Sąd nie zasadzi. Proszę kierować zawiadomienia do Prokuratury, sytuacja analogiczna jak firma GetBack, Afera GetBack. Akt oskarżenia przeciwko 11 osobom w śledztwie. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko czterem byłym członkom zarządu Getback S.A. oraz 7 innym osobom, kończąc tym samym jeden z wątków śledztwa dotyczącego tzw. Afery Getback - poinformował rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Marcin Saduś. Wśród oskarżonych jest m.in. były prezes zarządu Getback S.A. Konrad K. Prokurator poinformował, że wysłany w poniedziałek akt oskarżenia jest drugim w śledztwie dotyczącym tzw. Afery Getback S.A. (East News, Zbyszek Kaczmarek/REPORTER). Pozdrawiam Andrzej Warszawa

No właśnie, czy to faktycznie pracownicy firmy dzwonią w sprawie wierzytelności? Czy, tak jak ktoś wcześniej zasugerował, może dzwoni bot z gotowymi formułkami? Czy ktoś może potwierdzić, że dzwoniący przedstawiają się z imienia i nazwiska, żeby można ich było zidentyfikować?

Tak czytam te opinie i jestem nieco zaniepokojona, bo szukam pracy i nawet chciałam wysłać cv. Ale teraz się zastanawiam. Interesuje mnie praca nie komornika czy windykatora, ale praca w biurze. Jak tu zaaplikować? Czy generalnie mają jakieś wakaty albo czy szykują się rekrutacje?

Ale nie przyjmują na etat windykatora, bo też jestem zainteresowany? Mam przede wszystkim w tym temacie doświadczenie, dlatego chciałbym spróbować. Jestem ciekaw ile tu idzie zarobić jako windykator, bo nie chciałbym sobie pogorszyć obecnej sytuacji.

Blanka Nowy wpis

O, widzę, że nie tylko ja szukam tu info o rekrutacjach. Jak wgl mam kłopot z namierzeniem firmy w sieci. Oni działają, windykują, czy może zamknęli działalność? Nie ma żadnej strony i nawet w rejestrach nie mogę ich odszukać. Ktoś coś wie, jak bym chciała wysłać cv do pracy biurowej, to gdzie znaleźć do nich maila do biura?

0209 Nowy wpis

wyzwaniaja bez przerwy nie znaja mnie a sie czepiaja sprawa nadaje sie do sadu karnego

Andrzej Warszawa

Aneta
@Andrzej Warszawa

Dzień dobry czy sprawa wciąż jest aktualna? Wiadomo jaki jest aktualny wynik śledztwa?

@Andrzej Warszawa

Mnie zaczęli nękać sprawą Netia 130zl ale ja to już dawno spłaciłam nie dostałam żadnych dokumentów od nich

Artur
@Andrzej Warszawa

Sa upoerdliwi nie rozumieja ze numer nie nalezy do osoby z którą chca rozmawiac. Nękają po kilkaset razy dziennie.

@Artur

A jak to się odbywa, przedstawiają się z imienia i nazwiska? To zawsze ta sama osoba, czy za każdym razem inna? Myślę, czy jakbym się tu zatrudnił, to miałbym przypisane do siebie sprawy i sam bym wykręcał numer do klienta, czy robiłby to za mnie automatyczny dialer, na zasadzie działania, jak w call center? Kto z pracowników może wyjaśnić, jak tu jest praca poukładana i jaki ma się wpływ na jej kształt? A przez to być może i na zarobki?

Tomasz@
@Aneta

Ja zapłaciłem komornikowi cala kwotę a te dziady teraz po dwóch miesiącach dzwonią i chcą jeszcze kasę o demnie komornik pszekazal wszystkie pieniądze to są zwykli (usunięte przez administratora) i zgłaszam sprawę do prokuratury

@Tomasz@

Kontakt odbywa się zawsze telefonicznie, czy również osobiście? Dzwoniący przedstawiają się z imienia i nazwiska, żeby było wiadomo z kim się ma do czynienia i czy to jedna, przypisana do sprawy osoba?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ASSET group Katarzyna Skuza? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.

Często najbardziej negatywne opinie kierowane są od osób które uważają, że nikt nie powinien chcieć od nich żadnych należności mimo długów które robią sobie sami. Pracowałem jako windykator, więc wiem jak to jest. Znajdzie się w wątku jakiś pracownik i powie coś we temacie pracy? Firma obecnie zatrudnia pracowników bo co do oferty pracy to trochę cisza...Może ktoś wie jakie umowy i warunki finansowe? Czy praca polega wyłącznie na kontakcie telefonicznym czy również praca w terenie wchodzi w grę?

Wilku

Szkoda, tylko że wszystkie te windykację działają na pograniczu prawa. Chcecie co kolwiek od kogo kolwiek ściągać? To jest komornik, czyli funkcjonariusz publiczny, którego można sprawdzić, a nie tak jak wy jakieś pokemony, co tylko potraficie straszyć, itd.

@Wilku

Znowu wypowiedź spoza firmy i dookoła tematu pracy? Fajnie, że tu zaglądacie, tylko niewiele wiecie o tym, jak się pracuje w tej firmie, jeśli ktokolwiek zaglądający na forum to wie :/ A takiej informacji chcę właśnie zasięgnąć. Ale, jako, że ani nie widać ogłoszeń, ani wyświetleń w KRS, to może najpierw napiszecie, czy ta firma działa i czy kogokolwiek zatrudnia na tę chwilę? Gdyby tak było, to z kolei przydać się może info, ile płacą, co za te pieniądze przyszłoby mi tu robić, a także, jak mają podzieloną i zorganizowaną pracę?

Pani

Powiecie jakie tutaj obowiązki ma dokładnie windykator i jak zostaje wynagradzany? Ktoś się pochwali ile wynosi stawka godzinowa? Czy sobota jest dniem pracującym czy wolnym?

Grażyna

Czy firma jeszcze funkcjonuje? Szukają może do pracy jakichś windykatorów? Nie mogę znaleźć w internecie żadnych informacji. Będę wdzięczna jak ktoś da znać

AloAlo

Ta firma to dno która jest już na linii pochyłej. Żadna zmiana naazwy firmy tego nie zmieni Asseta Capitea i tak zawsze będzie to GetBack . Nie trzeba nikomu przedstawiać tej firmy . Pralnia brudnych pieniędzy

Mariusz

Czy ktoś pracuje aktualnie w firmie Asseta na windykacji we Wrocławiu i jest w stanie napisać jak wygląda tam praca i zarobki?

Magda

Ile macie rocznie szkoleń?

wanda

Czy aby na pewno pytasz o ten ASSET o którym jest na tym forum mowa? Tego Asset'u i Genesis już nie ma.

konrado

no tak, ale też zobaczcie jak sprawa wygląda jesli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie wiem czy iśc czy nie iśc, nie chce w ciemno startowac do jakieś firmy, ale chyba ta grupa jest zaufana no nie, gdzieś czytałem w tych opiniach, ze można spokojnie isc, że problemu z wypłatami nie ma, to wszytsko prawda?

była współpracownica

Firma GENESIS rzeczywiście zotsła zamknieta. Najlepiej sprawdzić to na stronie Bogumile. Ja oddałam sprwę do windykacji. Nie mam szans na odzyskanie forsy. Dostałam informację, że ojeciec Pani Kasi znaczy tyle, że żadna firma Wwindykacyjna nie chce z Nim i jego córeczą zadzieć. Na ile to prawda...nie wiem. Działałam z trzema firmami windykacyjnymi i każda z nich odmawiała współpracy, bez podania przyczyny. Tylko ta ostatnia (dzięki znajomemu znajomego kltóry z nimi współpracował ) odpowiedziała mi dlaczego nie odzyskają długu.

była współpracownica

Dawno mnie tutaj nie było. Czy ktos zna adres pod którym można spotkac dziś Panią Kaniecką? Choćby tej multiagencji. Jest mi winna mnóstwo forsy. Zepsuła mi opinię, spowodowała problemy finansowe, za moje pieniadze i pewnie nie tylko moje, ale przede wszystkim nie swoje, wybudowała sobie chatę. Kto wie cos więcej na jej temat? Podzielcie się proszę opiniami.Nie znam drugiego takiego przekręta.

Firma ASSET nie istnieje, a była właścicielka zmieniła nazwisko i założyła nową Firmę KATARZYNA KANIECKA "GENESIS" - w 2013r Firma została zamknięta. Nie znaczy to jednak, że Pani (usunięte przez administratora),. dalej nie działa w ubezpieczeniach. Prowadzi oddział znanej multiagencji ubezpieczeniowej jako Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej. Osobiście nie zaufałbym takiej osobie nigy a tym bardziej nie powierzył siebie i swojego majątku!

znana

Firma nie istnieje (wpis do CEIDG - status wykreślona), a była właścicielka jest bankrutem. ..Padła kosa na kamień ..

znana

I jedno i drugie, firma już nie istnieje to i nie zatrudnia.

znana

.... ktoś tu rozsiewa nieaktualne informacje ...

crok

anonim - 2012-11-22 15:33:50 Mam pytanie do wszystkich, którzy mieli wcześniej styczność z tą firmą. Ponieważ dostałem ofertę współpracy jako telemarketer, z tymże pracę wykonuję się z domu. Nie jestem pewien czy to ta sama firma, dostałem adres, że siedziba mieści się w Bielsku-Białej - być może uciekli ze wcześniej lokalizacji z woj. świętokrzyskiego, a być może jest to zupełnie inna firma, a mój post będzie w tym wypadku zbędny. Dostałem jednak informację, że jest to Asset Group, więc nazwa ta sama i zajmują się niby wysyłką do klientów plastrów oczyszczających. Nie mam jeszcze informacji kto jest właścicielem firmy, natomiast wiem, że menagerem jest p. [usunięte przez moderatora]. Proszę o informacje, czy to nazwisko wam coś mówi oraz czy po moim opisie jesteście mniej więcej ocenić czy to będzie ta czy inna firma.Nie może nazwa ta sama ale pani [usunięte przez moderatora] dalej zajmują się naciąganiem w ubezpieczeniach. Ale trafi Kosa na kamień.

Zostaw merytoryczną opinię o ASSET group Katarzyna Skuza - Kielce

• Jak się pracuje w ASSET group Katarzyna Skuza?

Zobacz opinie na temat firmy ASSET group Katarzyna Skuza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042