Burger King- Warszawa

Wrocław

Opinie o Burger King- Warszawa

ktoś

Odradzam pracę w Burger King Poland. Najpierw zatrudniają dużo ludzi do nowo otwieranych restauracji, a po otwarciu ograniczają liczbę godzin pracownikom np. ktoś chcę pracować na cały etat a wpisują mu jeden dzień pracy w tygodniu i ludzie sami się zwalniają. Tak było w restauracjach w Warszawie na Dworcu centralnym i placu konstytucji. Jak się ludzie pozwalniali to oni znowu dają ogłoszenie, że potrzebują ludzi do pracy i w ogłoszeniach piszą głupoty typu dziś pracownik restauracji a jutro kierownik. A tak naprawdę to traktują w ten sposób ludzi jak śmieci. Radzę omijać szerokim łukiem te restaurację.

someone
@ktoś 12.10.2016 15:29

zastanawiam sie kim jestes i czemu piszesz takie bzdury. Pracuje w bk na pl.konstytucji od samego poczatku istnienia tego miejsca i rzeczywiscie duzo ludzi sie pozwalnialo ale nie dlatego, ze mieli za mało godzin tylko odpierdalali akcje i bawili sie w nieprzychodzenie do pracy. A inni jeszcze po prostu sie nie nadawali do tego typu pracy. Chcialbym dodac jeszcze, ze nigdy nie zdazylo sie aby ktokolwiek byl traktowany gorzej. Polityka firmy nie pozwala na zachowania agresywne czy inne ktore moga urazic czlowieka. Ale takie gadanie tez wynika z tego, ze młodzi ludzie czesto wymagania myla z"przypierdalaniemsie"... Uwagi kierownik zwrócić nie moze bo od razu sie obraza jeden z drugim. Oczywiscie nie jest to praca latwa... nie bede krecil i mowil jak to jest cudownie. Jest ciezko, nogi bola, plecy bola, zdarzaja sie poparzenia, skleczenia, poslizgniecia... no, ale tak to jest gastronomii.

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Burger King- Warszawa, bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Burger King- Warszawa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Burger King- Warszawa