NMG Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o NMG Sp. z o.o.

Andrzej

Firma krzak. Nic nikt nie wie ale kazdy wie, ze jest beznadzieja. Placa jak w supermarkecie wykladaczom towaru. Beznadziejne zarzadzanie, jezeli wogole mozna powiedziec, ze jakiekolwiek zarzadzanie tam istnieje. Firma generalnie rodzinna, czyli PRLowski smrod. Starta czasu jezeli ktos ma ambicje i chce sie rozwijac. Ich glowny biznes to ciagnc z unijnej kasy ile sie da i robic walki w urzedzie pracy, oklamujac pracownikow, ze dostana narzedzia pracy. Masakra ! Nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi !

dzmi
@Andrzej 23.09.2014 18:43

Andrzej na jakim stanowisku pracowałeś?

Zostaw opinię o NMG Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NMG Sp. z o.o.