Dental Depot Lucyna Wasio

Wrocław

Opinie o Dental Depot Lucyna Wasio

magdaW

nie polecam nawet na tzw. przetrwanie.. szkoda słów aby opisać tutaj jakie cuda dzieją się w tej śmieszne firmie ...

ad

Może wiecie czy niedługo znajdzie się u nich zatrudnienie na pracownika biurowego? Chętnie bym się załapał, bo na pewno ejst szansa u nich na dwuskładnikowe zarobki.

Vd
@ad 09.10.2016 21:54

Nawet o tym nie myśl...

olek

ja właśnie musze iść na jakiś generalny przegląd tak naprawde i nie wiem gdzie się wybrać, to w końcu nie wizyta u fryzjera tylko już dentysta, do którego trzeba mieć zaufanie i dlatego też chciałem wypytac co i jak, powiedzcie przede wszystkim czy on dobrze robi i czy potem nie ma się kopotów jakiś i nie trzeba poprawiać?

ph

To co nie ma tam stałej załogi? Przemiał na wszystkich szczeblach? Da radę tam dłużej niż rok popracować? Co sądzicie o ludziach tam pracujących? bo szefów zawsze się nie lubi.

Stomatolog
@ph 23.08.2014 03:59

Kolego , o jakich szczeblach mowa . Szczeble sa w Koncernach , duzych firmach a nie w Dental Depot . To jest tylko malutka hurtownia ( usunięte przez administratora )

Implant

Więcej musicie uczyć swoich PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH , np. koleś z Krakowa dalej biega zielony zero wiedzy produktowej , merytorycznej , jakiś zagubiony Szymuś M. ( Lepiej żeby kolo siedział w domu , a nie bił pianę udając że pracuje. Są lepsi ......... pozdrawiam , Kraków

Implanty
@Implant 21.08.2014 21:18

Implant? Kim ty jesteś aby oceniać pracę (usunięte przez administratora)przez Ciebie nazwanym (usunięte przez administratora)? Jesteś lepszy...hmmm na bank!Jak na razie to ty bijesz piane...i to w takim medium jakim jest internet..bo jak widać nie masz jaj aby zrobić w realu:) No ale tak już mają nieudacznicy...tacy właśnie jak TY!

Kaczorek

Pani (usunięte przez administratora) , prosze przestać kasować wpisy biednych pokrzywdzonych ludzi przez wasza firmę! Może zamiast pierdziec w stołek wzięłaby sie pani za siebie i zrzuciła te schaby? Niedługo spotka was kara o co wszyscy pewnie sie modlą. Firma i tak niedługo zakończy swój żywot.

GRUBA

TA FIRMA TO LIPA , NIE APLIKUJCIE SZKODA CZASU , POZOSTALI PRZEDSTAWICIELE SZUKAJĄ PRACY , ILE CZASU MOŻNA PRACOWAĆ ZA PODSTAWĘ. (usunięte przez administratora)

Hipcia

( usunięte przez administratora )Ten kto dostanie tam prace jest wielkim szczęściarzem. Uwierzcie nie jest łatwo sie tam dostać bo wszyscy trzymają sie swych posad dziękując Bogu codzień ze los jest dla nich tak łaskawy.

Hipcia

W firmie panuje wspaniała atmosfera. ( usunięte przez administratora )Kiedy pracownik jest chory potrafi odwiedzić w domu. Obiady gotowane w firmie są dla wszystkich i gratis. Wspaniały gest od szefowej. Podwyżki średnio co kwartał, premie zawsze wypłacane na czas a nawet wcześniej. Auto, paliwo bez limitu. Urlop kiedy chcecie nie ma problemu. Naprawde cudowna firma. Oby wiecej było takich na rynku pracy.

obiektywny

Większości komentarzy i tak nie przeczytacie, ponieważ te opisujące sytuację w firmie są systematycznie usuwane - w tym mój poprzedni :) ( usunięte przez administratora ) Podjęcie jakiejkolwiek współpracy z tą firmą to błąd i strata czasu.

Hipcia

Totalna beznadzieja! Ludzie nigdy nie podejmucie tam pracy jak nie chcecie z dnia na dzien zostac na lodzie.

xxxx

Czyli "premie" od obrotu ... ?

abik

Firma z tego co słyszałem sądzi się z kilkoma swoimi pracownikami na poważne sumy - nie wypłacone prowizje.

XXXX

Z tego co słyszałam, trzeba założyć własną działalność ,auto i tel dostajesz.Nie mam pojęcia o co chodzi z tym okradaniem..????

xxxx

Pracowałaś w jakim regionie?

Życzliwy

Nie warto. Tak szczerze. Jeśli liczysz na rozwój, miłą atmosferę i zespołową pracę, tam tego nie znajdziesz. Na rozmowę oczywiście możesz iść, ale wszystko dziel na pół. Jeśli szukasz pracy od jakiegoś czasu, to pewnie zwróciłeś uwagę, że ogłoszenia o pracę z tej firmy pojawiają sie naokrągło....przemiał kadrowy.

zaproszony

witam, dostałem zaproszenie na rozmowę jako przedstawiciel. Możecie mi podać trochę więcej info na temat tej firmy tzn. jaka atmosfera panuje(pomijając fakt, że jest to rodzinna firma:), jakie narzędzia, rodzaj umowy i przede wszystkim orientacyjna kasa. Mam duże doświadczenie w farmacji i po prostu chciałbym wiedzieć czy warto. za każde info będę wdzięczny. pozdrawiam

Generalnie tak, tyle że [usunięte przez moderatora] dostajesz przez telefon, a wypowiedzenie umowy kurierem :)

JIt

Mam pytanie, czy relacje tego pracodawcy z ludźmi w terenie, przedstawicielami handlowymi w innych województwach wyglądają podobnie jak te na miejscu opisywane przez Was? Jeśli tak to włos się na głowie jeży ;-)

Jak to dobrze wiedzieć, że wszyscy pracownicy tworzą jedną rodzinę i myślą tak samo :) Podpisuję się pod wszystkimi opiniami. Uwagi na temat poszczególnych pracowników bardzo trafione :) Jeśli więc ktoś w swojej naiwności zdecyduje się tam jednak pracować, będzie wiedział na kogo uważać. Pozdrawiam byłych pracowników, współczuję obecnym :P

Zostaw opinię o Dental Depot Lucyna Wasio - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dental Depot Lucyna Wasio