Opinie o Sandvik Polska Sp. z o.o.

danio

Wymagania maja kjak każdy inny wlasciciel czy pracodawca ,dzialaja w branży elektronarzedzi wiec tez nic dziwnego ze chcieliby miec doswiadczonych ludzi.

Na zewnątrz wygląda wszystko super ale od czasu tej afery korupcyjnej to gorzej niż (usunięte przez moderatora), oprócz tego słyszy się że Sandvik chce się całkowicie wycofać z Polski, czy to jest prawda nie wiem ale tak się mówi.Pozdrawiam

nowy

Prosze o opinie o pracy w fabryce Sandvik w Katowicach na Pukowca. Jaka atmosfera? jacy ludzie? (usunięte przez moderatora) czy raczej poważna firma? Jakie zarobki?

Zostaw opinię o Sandvik Polska Sp. z o.o. - Øby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sandvik Polska Sp. z o.o.