OK POLSKA

Opinie o OK POLSKA

Młody

Zależy gdzie trafisz i na jaki etap budowy oraz na jakiego kierownika . Sam aktualnie tu pracuje i na brak pracy nie mogę narzekać . Warunki dobre , wiadomo zawsze może być lepiej ale w porównaniu z pracą w Polsce w budownictwie jest dobrze nawet bardzo . Pozdrawiam kierownika Jońca.

Witold

Czy jest tak dobrze i dlatego nie piszecie od dawna?

Krystian

http://www.finansowanie.biz/ Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców z branży budowlanej

Możecie opisać aktualną sytuację OK POLSKA? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Nick

Jak wygląda praca obecnie w OK Polska w delegacji w Holandi? Jak wygląda praca majstra budowy ?

Alicja

@Pedro, udało Ci się uzyskać odpowiedź na Twoje pytanie? Jeżeli tak, to prosiłabym Cię o napisanie kilku słów na ten temat. Użytkownicy zainteresowani współpracą z OK POLSKA chętnie dowiedzą się o aktualnych rekrutacjach.

Pedro

Czy firma prowadzi jakieś roboty za granicą?

Jacek

Witam wszystkich chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sytuacja zarobkową w ok polska?czy warto starać się o wyjazd z tej firmy? Dziękuję

Gustaw

Sporo wesołych pracowników ma firma. Sadziłem, że na forum poczytam cos o firmie , ponieważ interesuje mnie tu praca. Czy cieśla ale pracujący w kraju zarobi u was w miarę dobrze?

@Gustaw 21.08.2017 12:12

Prawda wygląda tak kolego : stawka godzinowa około (usunięte przez administratora)zł w tym delegacja to juz musisz znać się na robocie !! przed rozpoczeciem pracy codziennie rozprowadzenie oczywiscie niepłatne. Za dojazdy busem kasuja 50 zł w jedną stronę !!(usunięte przez administratora)to mówi wsztstko

Alicja

@Djn, polecam skontaktować się bezpośrednio z firmą z tym pytaniem :) Na pewno udzielą Ci rzetelnej odpowiedzi.

Djn

Powiedzcie mi czy jest tutaj możliwość zatrudnienia się ale tylko na rok, czy nie będzie z tym jakichkolwiek problemów że na tak krótko, bo muszę wyjechać?

Kudłaty

Witam w jakich krajach ok teraz ma pracę i czy płacą terminowo.Dzięki za info

Ananas

Witam mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie .. po ile godzin pracuje się codziennie? Ile wychodzi netto ? Czy są duże budowle ? W jakim rejonie są budowy ? Z góry dzięki

benio

Czy ktoś może podać jakieś aktualne informacje tj. stawki, rodzaje umów, dodatkowe świadczenia, przejazdy, stabilność zatrudnienia, jakieś koszty...? Będę wdzięczny za odpowiedź, bo różnie firmy to organizują...

hmmm

Do starej gwardii ja też z ok mieszkam obok Opola macie może namiar na jakąś normalną firmę z chęcią zacznę od wczoraj

Mars

Jaki specjalista? Jakich produktów? Bo chyba nie OK Polska, sprawdźcie najpierw dokładnie o jakiej firmie piszecie. OK Polska z tematu, to firma budowlana, sami ludzie, zero sprzętu (nie licząc rękawiczek i młotków). Atmosfera bardzo fajna, zarobki średnie, ale od nowego roku znowu płacą w terminie. Pozdrawiam.

pyzdra

Przeciez z ogloszen nic nigdy do konca nie wynika. Ale jedno trza powiedziec wyplaty maja byc co do dnia i basta. (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla myslacych podobnie.

W ogloszeniach to moze i wynika.Jak ktos moze oceniac firme na podstawie ogloszen. Podejrzenie budzi fakt ze ciagle szuka sie nowych. Swiadczy to o tym ze po czasie aktualni juz zmadrzeli

oj lubu dubu

Za granica porzadne firmy placa oczywiscie w euro (usunięte przez administratora)

malopolanin

O ile chodzi o stawki to podobno kiedys ok byla na tzw warunkach niemieckich . S(usunięte przez administratora) Co do slazakow to troche was rozumie bo wielu spotykalem ludzi ze slaska bardzo w porzadku. Za poprzednia obrazliwa wypowiedz przepraszam .

zaintresowany

a jesli sie pracuje za granica to firma płaci w euro czy zł? i od jakiej stawki wogóle sie zaczyna za ganica na poczatek?

stara gwardia

Czuje sie wywolany do tablicy. Za trzy lata udaje sie na emeryture . W zusie powiedziano mi ze okres pracy w ok przypomina ser szwajcarski. Ponowie gorale bez urazy . bo mam tez wielu przyjaciol wsrod was ale tego typu interktywy to typowe polskie ....lepiej nie skoncze. Zycze wam wiele spokoju ,ale wiem skad sie biora tego typi bi

Grzybolo

Firma w porządku (usunięte przez administratora)Atmosfera w pracy w porządku, zależy też na jaką budowę się trafi, co do wyjazdów idzie się dogadać nie trzeba przymusowo zjeżdżać trzeba się z kierownictwem dogadać. A co do ślązaków którzy są najbardziej pokrzywdzeni z tego co widzę to śmiać mi się z was chce bo gdymy nie MY górale z małopolski to dawno by ta firma padła bo wy do roboty się nie nadajecie. Taka smutna prawda na wasz temat :) Pozdro dla ekipy z Weissach i Leonbergu :)

Robi 38

Cześć, daj namiar na dobrą firmę w Niemczech, pozdrawiam.

asior

Firma dobra tylko czasowo az nie znajdzie sie naprawde cos dobrego. Naprawde nie polecam wiazac z nia nadzieji. Dowode na to ze funkcjonuje tam jakis dziwny uklad jest taki ze setyi o ile nie tysiace ludzi juz obeszlo a jakos majstrowie i kierownictwo sie trzyma posadek

Łukasz

Witam Państwa mam pytanie czy ktos sie orjentuje ile obecnie płaca w firmie Ok Polska na dzien dobry? i jak ogólnie przedstawia sie sytuacja z kosztami dojazdu na daną budowe w polsce. Z góry dziękuje. pozdrawiam

Marek

Mam nadzieje ze ktos sie odezwie ze ,,starej gwardii,, i da jakis namiar do siebie

stara gwardia

Oj gorale z nowego sacza.. bardzo was lubie choc sam jestem hanysem. Ale musze wam powiedziec ze naiwni to tez jestescie . Firma osadnik was tak samo wy. .. . Jak i nas slazakow

Góral

Roksana to fajna babka tylko ma zjebanego chłopaka firma spoko pozdrawiam cały Nowy Sącz który tam pracuje :)

tito

"criminal company"- opinia obcokrajowca na temat firmy

Zostaw opinię o OK POLSKA - Gogolin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OK POLSKA