OK POLSKA

Gogolin

Opinie o OK POLSKA

Alicja

@Pedro, udało Ci się uzyskać odpowiedź na Twoje pytanie? Jeżeli tak, to prosiłabym Cię o napisanie kilku słów na ten temat. Użytkownicy zainteresowani współpracą z OK POLSKA chętnie dowiedzą się o aktualnych rekrutacjach.

Pedro

Czy firma prowadzi jakieś roboty za granicą?

Jacek

Witam wszystkich chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sytuacja zarobkową w ok polska?czy warto starać się o wyjazd z tej firmy? Dziękuję

Gustaw

Sporo wesołych pracowników ma firma. Sadziłem, że na forum poczytam cos o firmie , ponieważ interesuje mnie tu praca. Czy cieśla ale pracujący w kraju zarobi u was w miarę dobrze?

@Gustaw 21.08.2017 12:12

Prawda wygląda tak kolego : stawka godzinowa około 17 zł w tym delegacja to juz musisz znać się na robocie !! przed rozpoczeciem pracy codziennie rozprowadzenie oczywiscie niepłatne. Za dojazdy busem kasuja 50 zł w jedną stronę !! ZATRUDNIAJA UKRAIŃCÓW !!!!! to mówi wsztstko

magazynier

podrowienia dla najlepszego kierownika na swiecie bawola

Alicja

@Djn, polecam skontaktować się bezpośrednio z firmą z tym pytaniem :) Na pewno udzielą Ci rzetelnej odpowiedzi.

Djn

Powiedzcie mi czy jest tutaj możliwość zatrudnienia się ale tylko na rok, czy nie będzie z tym jakichkolwiek problemów że na tak krótko, bo muszę wyjechać?

Pracuś

Ja chcę na pomocnika Bawoła

Kudłaty

A kto to jest bawoł

Totem

I to pisze Sam szef firmy.

a ja pozdrawiam bawola

Kudłaty

Witam w jakich krajach ok teraz ma pracę i czy płacą terminowo.Dzięki za info

pop
@Kudłaty 11.09.2016 08:18
Witam w jakich krajach ok teraz ma pracę i czy płacą terminowo.Dzięki za info

daj se na luz szkoda zdrowia

Kaaabi

Bawoł wielce oburzony ze kierowcy maja stłuczki na autostradach,a moze bys sie tak idioto zastanowił skad te stluczki sie biora? Kierowca po dwunastu godzinach roboty ma byc w pelni zdolny do jazdy po 500-600 kilometrow? Wczesniej puszcza tylko jednego busa lizusow z kamienicy... Po co wy go trzymacie w tej firmie....

pop

bertram rano wstaje mowi dzien dobry to juz klamie

Ananas

Witam mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie .. po ile godzin pracuje się codziennie? Ile wychodzi netto ? Czy są duże budowle ? W jakim rejonie są budowy ? Z góry dzięki

ja

Co o OK Polska można powiedzieć? Pracuje tu krótko ale już się przekonałem co tu jest. Syf Syf i jeszcze raz syf. Kierownictwo nie umie zarządzać robotami, zła organizacja pracy, zarobki niskie (bo godzin mało). Jedynie co to atmosfera dość dobra. Każdy kto coś umie to spokojnie tu sobie daje rade. Zauważyłem że przyjmują ludzi którzy pojęcia o robocie nie mają. Krótko mówiąc jeżeli jesteś fachowcem to porobisz tu miesiąc i uciekniesz... Jeżeli chcecie próbujcie ja uciekam z tej firmy

bawol jest ok

benio

Czy ktoś może podać jakieś aktualne informacje tj. stawki, rodzaje umów, dodatkowe świadczenia, przejazdy, stabilność zatrudnienia, jakieś koszty...? Będę wdzięczny za odpowiedź, bo różnie firmy to organizują...

krolll

Pracowałem w Ok co wam napisać jak wszystko wiecie po prostu jedna wielka banda oszustów i złodziei zwłaszcza kierownicy i majstrowie którzy długo siedzą dupskami na posadkach i budują sobie chałupy z materiałów firmowych a szczególne pozdrowienia dla majstra spiocha Sylwestra T. Ten do dopiero nie rób mam ostatnie dni na Bielanach śpioch do roboty bo ci obetna wypłatę

jo-jo

A ten bertram to kto taki a i jakiś esesmam o nich słyszałem co nie co

hmmm

Do starej gwardii ja też z ok mieszkam obok Opola macie może namiar na jakąś normalną firmę z chęcią zacznę od wczoraj

Mars

Jaki specjalista? Jakich produktów? Bo chyba nie OK Polska, sprawdźcie najpierw dokładnie o jakiej firmie piszecie. OK Polska z tematu, to firma budowlana, sami ludzie, zero sprzętu (nie licząc rękawiczek i młotków). Atmosfera bardzo fajna, zarobki średnie, ale od nowego roku znowu płacą w terminie. Pozdrawiam.

wyga

Te problemy sa juz od prawie 20 lat. Jak to jest ze firma przez tak dlugi czas nie wypracowala kapitalu na zabezpieczenie wyprzedzajace jeden miesiac wyplaty.takie firmy nie powinne wogole byc wprowadzane na rynek . Juz nie powiem zagraniczny. .

bolek

Obecnie cały czas są poślizgi, może nie miesięczne ale są. Powód- problemy na zagranicznych kontraktach...

dziadek

Gwarantuje ze nikt za tylek firmy nie bedzie bral . Tsak jak pewne jest ze pokornie jak co dzien bedziemy tyrac od rana do nocy. Troche pogdybiemy ale jak przyjdzie co do czego to ogonek podkulimy i do pracy panowie. Takie sa juz prawa natury. Lepiej juz bylo.

bąk
@dziadek 14.12.2015 15:18

No myśle, że tyłki niedługo ich będą boleć. Kto tak pracować będzie to będzie ale nikt kto szanuje siebie! Są prawa, są ustawy - każdy płaci za swoje czyny.

bąk

heh.... co za firma... na przelewy czeka się przeszło miesiąc... za damski ch.. niedługo nikt tam nie będzie pracował, no ale cóż może wkóńcu ktoś się chyci im za d.pe... co oni sobie myślą że ludzie kasą sraja na każdym kroku... Robota ok ale terminowość wypłat to szkoda w ogóle gadać....

pozdrowienia dla bawola

pyzdra

Przeciez z ogloszen nic nigdy do konca nie wynika. Ale jedno trza powiedziec wyplaty maja byc co do dnia i basta. A jak nie to won z takimi firmami i ostana sie yno te co placa regolarnie . Wszelkie tlumaczenia to kretactwo . Pozdrowienia dla myslacych podobnie.

W ogloszeniach to moze i wynika.Jak ktos moze oceniac firme na podstawie ogloszen. Podejrzenie budzi fakt ze ciagle szuka sie nowych. Swiadczy to o tym ze po czasie aktualni juz zmadrzeli

oj lubu dubu

Za granica porzadne firmy placa oczywiscie w euro .Mniej porzadne w zlotowkach albo wogole nie placa.... .

malopolanin

O ile chodzi o stawki to podobno kiedys ok byla na tzw warunkach niemieckich . Szybko sie jednak z tego wycofala bo bank niemiecki kiedy firma 2 dni spozniala sie z wyplata robila od razu szum..A tak moze sobie pozwolic na miesieczne opoznienia. Co do slazakow to troche was rozumie bo wielu spotykalem ludzi ze slaska bardzo w porzadku. Za poprzednia obrazliwa wypowiedz przepraszam .

ktos

Witam Panowie pora pakować manatki bo wypłat nie ma i nie wiadomo kiedy będą firma została bez grosza przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i teraz tylko żeruje na tych co jeszcze nie odeszli... Pewnie po nowym roku z nową nazwa zaczną znowu swój proceder.

zaintresowany

a jesli sie pracuje za granica to firma płaci w euro czy zł? i od jakiej stawki wogóle sie zaczyna za ganica na poczatek?

kadra

Wyplaty nie ma. Ludzie trzeba wypie.... z tej firmy

hanys

Panie (usunięte przez administratora) czy jak ci tam. Wiedz ze firma ok powstala na naszych slaskich kosciach. I mysle ze pan Osadnik do dzis wspomina stare czasy.. To wasze przyjscie do firmy wszystko zdu.....lo. Ale nie goraczkuj sie tak bo wiekszosc z nas pracuje juz w niemieckich firmach a wy mam nadzieje trzymiecie sie od BRD z daleka

stara gwardia

Czuje sie wywolany do tablicy. Za trzy lata udaje sie na emeryture . W zusie powiedziano mi ze okres pracy w ok przypomina ser szwajcarski. Ponowie gorale bez urazy . bo mam tez wielu przyjaciol wsrod was ale tego typu interktywy to typowe polskie ....lepiej nie skoncze. Zycze wam wiele spokoju ,ale wiem skad sie biora tego typi bi

Grzybolo

Firma w porządku fakt od jakiś 3 miesięcy spóźniają się z wypłatami. Atmosfera w pracy w porządku, zależy też na jaką budowę się trafi, co do wyjazdów idzie się dogadać nie trzeba przymusowo zjeżdżać trzeba się z kierownictwem dogadać. A co do ślązaków którzy są najbardziej pokrzywdzeni z tego co widzę to śmiać mi się z was chce bo gdymy nie MY górale z małopolski to dawno by ta firma padła bo wy do roboty się nie nadajecie. Taka smutna prawda na wasz temat :) Pozdro dla ekipy z Weissach i Leonbergu :)

air
@Grzybolo 08.11.2015 21:28

a jak tam adzus i gery

fifi

Pracowalem kiedys e OK i dzis wiem ze wieloletnia praca w tego rodzaju firmie powoduje choroby jakie na ogol wypisywane sa na papierosach (tych pozornie lepszych rowniez)

kazik

Dobra firma to ok polska. A najlepsi to majstrowie na te stanowiska przyjac szczegolnie ukraincow.

polak

To juz ok jedzie odbudowywac Donbas

amazon

Panowie firma osadnik to dno. Jak juz ukraincow biorą to swiadczy tylko o firmie. Wyzysk Polaka.

Robi 38

Cześć, daj namiar na dobrą firmę w Niemczech, pozdrawiam.

Wk...........y

03.10.2015 to jest data imprezy firmowej na którą ich stać, a na wypłaty ich nie stać. Oczywiście impreza dla budowlańców którymi są pracownicy biura tzw. UMYSŁOWI Dzwoniąc do biura z zapytaniem kiedy będzie przelew? Usłyszysz odpowiedz "kontrahenci nie płacą" Kochana Kadro! ZASTANÓW SIĘ!!!!! , bo jak narazie to my "fizyczni "zap........y na wasze wypłaty.

asior

Czyli "de fakto"zgadzasz sie ze mna firma dobra na chwile.to ze firma nie szuka teraz niikogo to rowniez nie dziwne tylko normalne .zbliza sie zima. Szukaja tylko wiosna potem sa typowe zagrywki i i testowanie twojej pokory. To juz ale jest normalne w firmach tego typu

asior

Widze ze ktoras z pracownic biura dba a dobre notowania firmy. Ale to nic nie da bo my fizyczni wiemy swoje. Znajdzie swoja przystan ....moj Boze co za bzdury ja przez ta firme zniszczylem swoje nerwy

asior

Firma dobra tylko czasowo az nie znajdzie sie naprawde cos dobrego. Naprawde nie polecam wiazac z nia nadzieji. Dowode na to ze funkcjonuje tam jakis dziwny uklad jest taki ze setyi o ile nie tysiace ludzi juz obeszlo a jakos majstrowie i kierownictwo sie trzyma posadek

pozdrawiam super kierownika bawola

Łukasz

Witam Państwa mam pytanie czy ktos sie orjentuje ile obecnie płaca w firmie Ok Polska na dzien dobry? i jak ogólnie przedstawia sie sytuacja z kosztami dojazdu na daną budowe w polsce. Z góry dziękuje. pozdrawiam

stara gwardia

Zalatwie prace komus kto jest z okolic miedzy opolem a raciborzem.pelne niemieckie warunki na poczatek 14 .25 centow brutto. Nocleg gratis .jedynie dojazdy w wlasnym zakresie...zjazdy co jedna niedziele. Fajertagi platne i wolne.mozliwosc pracy w soboty i do wybrania.. .. osoba musi byc w miare kumata nie pijaca i co najwazniejsze nie palaca.. jestem z kedzierzyna kozla.

marek
@stara gwardia 24.07.2015 17:31

Czesc Byłbym zainteresowany skątaktowaniem sie z Toba w celu podjecia pracy z Toba. Prosze o jakis katakt z Toba. Oczywiscie nie pale nie pije ale jestem z okolic Warszawy moze jakos udało by sie dogadac. pracuje obecnie u podwykonawcy pozdrawiam

Marek
@stara gwardia 24.07.2015 17:31

Mam nadzieje ze ktos sie odezwie ze ,,starej gwardii,, i da jakis namiar do siebie

stara gwardia

Oj gorale z nowego sacza.. bardzo was lubie choc sam jestem hanysem. Ale musze wam powiedziec ze naiwni to tez jestescie . Firma osadnik was tak samo wy. .. . Jak i nas slazakow

Zostaw opinię o OK POLSKA - Gogolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OK POLSKA