Kormoran Wellness Medical Spa

Rowy

Opinie o Kormoran Wellness Medical Spa

tomek

wydaje mi się, że teraz już to powinny być umowy o prace normalnie, nie wiem tylko jak to jest z podziałem wynagrodzenia u nich.

nie jest najważniejszy

W 100% zgadzam się z poprzednia opinią kompletne ( usunięte przez administratora ) Zupełnie odradzam pracę w tym miejscu!!!!!

haha

Przepraszam szanowna administracjo, czy to jakiś żart? Gdzie są wcześniejsze wpisy na temat tego pracodawcy, które mówiły prawdę? Oj zawiedliście na całej linii, zostawiając tylko jeden stary, w dodatku pozytywny napisany przez samych właścicieli, jak mniemam. W mojej ocenie nie uważam Waszego portalu za wiarygodny skoro takie rzeczy mają miejsce.

Uszel

Wymagający pracodawca ale potrafi nagrodzić za starania. Możliwość nauki prawdziwego hotelarstwa, premie ok podstawowe zarobki takie se... ale można zarobić jak się chce.

Zostaw opinię o Kormoran Wellness Medical Spa - Rowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kormoran Wellness Medical Spa