Opinie o MediaAmbassador.com w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MediaAmbassador.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MediaAmbassador.com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MediaAmbassador.com w Wrocław

Prscownik

W tej firmie nawet już nie ma jak pracować. Nie ma już biura, a obecnie nawet warunków do pracy. Tchórzliwe szefostwo boi się przyznać przed pracownikami, że wszystko upada (albo już upadło). To pospolici kłamcy bez cienia odwagi i autorefleksji. Klienci są traktowani jak wrogowie, pracownicy jak głupcy a Szef dalej deklaruje nierealne terminy i ma nierealne żądania. To firma z kartonu.

Philippe Nowy wpis

Ta firma to jeden wielki przekręt. Były właściciel niejaki Pan Jan BLEF ... komornik i niepłacenie podatków - działalność upadła. Firma przewalona na sp. z o.o. na niejaką Dominikę BLEF olszynę - jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wszyscy klienci uciekli, a niejaki nowy Pan Jan ze zmienionym nazwiskiem to nie żaden manager i pracownik tylko ich syn ... omijać jak ognia ...

Pytalski

Czy w 2024 coś się zmieniło w firmie? Jakie są tam aktualnie warunki do pracy? Czy warto wysłać CV? Czy biuro mieści się przy ulicy Karkonoskiej we Wrocławiu? Czy można pracować zdalnie?

Były pracownik Nowy wpis
@Pytalski

Firma nie istnieje, zaległe wypłaty nie zostały wypłacone, PITy nie zostały rozliczone. Pracodawca ucieka przed konsekwencjami swoich własnych czynów.

Oj joj Nowy wpis

@Oj joj Faktycznie, biura we Wrocławiu już nie istnieją, a co więcej, filia w NS również została zamknięta. To smutne, że firma, która kiedyś miała pewną reputację, teraz zdaje się być w rozsypce. Co do Dominiki, wydaje się, że kontynuuje swoje praktyki. Zamiast poprawić sytuację w istniejącej firmie, zdecydowała się na założenie kolejnej sztucznej spółki. Dodatkowo, to, że wsadziła swojego syna do tej nowej spółki, świadczy o braku uczciwości i dbałości o dobro firmy oraz jej pracowników. Mam nadzieję, że syn Dominiki będzie miał wystarczająco dużo rozsądku, by nie iść w jej ślady. Zamiast tego, może ona znienawidzić ją za to, że wpędziła go w taką sytuację, zanim jeszcze stanie się przestępcą.

Jaki jest styl zarządzania w MediaAmbassador.com?

Od czego uzależniona jest premia w firmie MediaAmbassador.com? Jakie są progi premiowe? Dodali 28 kwietnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Analityk IT.

Putanie

W firmie nie ma premii

Prscownik

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie MediaAmbassador.com? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 28 kwietnia

Bardzo różnie. Czasem b2b, czasem UoP plus umowa zlecenie. Czasem dzieło. Wiele zależy od tego, jak akurat da się optymalizować koszt i na co zgodzi się kandydat.

Umowy

Zazwyczaj zasada jest taka - zawierasz umowę, a potem ci nie płaci. A potem się dowiadujesz, że to Twoja wina.

Co jaki czas w MediaAmbassador.com można ubiegać się o podwyżkę?

Ewaluacja finansowa w naszej firmie to przede wszystkim kwestia wzrostu kompetencji: stopień pozyskanej wiedzy i doświadczenia, rozszerzenie swoich umiejętności, nabycie większej sprawności i efektywności w rozwiązywaniu problemów i wyzwań w ramach swoich zadań. Niemałą rolę odgrywa również zaangażowanie - ilość inicjatyw, aktywny udział w cyklicznych spotkaniach i analizach, ... Nie ma ścisłego harmonogramu typu "ewaluacja o X% co N miesięcy". Jest to kwestia ustalana indywidualnie - tak, aby obydwie strony mogły czerpać satysfakcję ze współpracy.

To jakiś żart
@MediaAmbassador.com

Ewaluacja finansowa w Waszej firmie to przede wszystkim kwestia wzrostu odpowiedzialności. Realnie ona nie istnieje lub jest mocno odkładana w czasie. O podwyżkę trzeba walczyć, dopytywać, zabiegać. A i to często kończy się żenującą rozmową z właścicielem, który próbuje wtedy udowodnic pracownikowi jego brak wartości

@To jakiś żart

Ewaluacja finansowa idzie w ślad za wzrostem kompetencji, doświadczenia, efektywności, ... Zazwyczaj wiąże się to z trudniejszymi zadaniami jakie są przydzielane danej osobie - a to zazwyczaj wiąże się ze wzrostem odpowiedzialności. Trudno, żeby było inaczej:) Niestety nikt w ramach jakichkolwiek rozmów odnośnie ewaluacji nigdy nie podzielił się feedbackiem, który by wskazywał, że sposób takiej rozmowy był niewłaściwy. Wielka szkoda, bo z pewnością byśmy wzięli pod uwagę wszelkie spostrzeżenia i uwagi odnośnie sposobu komunikacji.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MediaAmbassador.com?

W MediaAmbassador.com kluczowym elementem kultury organizacyjnej jest oparcie się o płaską strukturę firmy. Celem jest współpraca i zaangażowaniu zespołu, a nie hierarchia i stanowiska. Wierzymy, że zależności w firmie powinny wynikać z wiedzy i roli w zadaniach i projektach, a nie ze stanowiska zajmowanego przez daną osobę. Na miarę możliwości posiadanych w danym momencie kierownictwo stara się tworzyć warunki do rozwoju zawodowego i optymalizacji pracy. To są główne dwa cele, jakie są realizowane przez management. Celem jest tworzenie środowiska, w którym zespół ma możliwość uczenia się, rozwijania umiejętności oraz eksplorowania nowych pomysłów. Wielu projektów realizowanych przez Media Ambassador ma charakter "greenfield" oraz Research&Deploy - dzięki czemu praca w naturalny sposób wymusza rozwój niezależnie od stażu czy posiadanych kompetencji. Wspierane jest to elastycznymi i zróżnicowanymi formami możliwej nauki, które pozwalają na indywidualne podejście do procesu rozwoju - dostęp do platform z kursami, szkoleniami, książkami oraz subskrypcjami płatnych serwisów specjalistycznych to tylko niektóre z możliwości, jakie są oferowane w Media Ambassador. Organizacja pracy zawiera procesy wspierające komunikację, wymianę wiedzy i doświadczeń - co w dobie pracy zdalnej i rozproszonego zespołu jest kluczem do efektywności i innowacyjności.

Czy istnieje możliwość rozwoju w MediaAmbassador.com?

Tak, w MediaAmbassador.com stawiamy na ciągły rozwój naszego zespołu, oferując nie tylko dostęp do różnorodnych materiałów i zasobów, ale także angażując go w wyjątkowe projekty, które stwarzają możliwości nauki i doskonalenia umiejętności w praktyce. Wielu projektów realizowanych przez Media Ambassador ma charakter "greenfield" oraz Research&Deploy. Dzięki temu zespół ma szansę pracować nad innowacyjnymi i wymagającymi przedsięwzięciami, które wykraczają poza rutynowe zadania. Praca nad tego rodzaju projektami wymusza rozwój niezależnie od stażu czy posiadanych kompetencji, ponieważ wymaga od zespołu ciągłego poszerzania wiedzy, znajdowania nowych rozwiązań i dostosowywania się do zmieniających się potrzeb. W MediaAmbassador.com staramy się wykorzystać potencjał zespołu poprzez przydzielanie odpowiednich zadań poszczególnym osobom - w taki sposób, aby pomóc rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobowo. Nasze projekty dają możliwość zdobywania doświadczenia w różnych dziedzinach oraz pracy z nowoczesnymi technologiami. Dodatkowo, jako organizacja stawiamy na współpracę, dzielenie się wiedzą oraz wzajemne wsparcie. Osoby w naszym zespole mają okazję uczyć się od siebie nawzajem, wymieniać doświadczenia i eksperymentować z nowymi pomysłami, co przyczynia się do ich dalszego rozwoju. Nasza kultura organizacyjna promuje otwartość, komunikację i współpracę.

Czy MediaAmbassador.com organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

W MediaAmbassador.com dbamy o rozwój zawodowy zespołu, oferując wiele możliwości dokształcania się. Zamiast ograniczać się do jedynie tradycyjnych szkoleń, stawiamy na elastyczne i zróżnicowane formy nauki, które pozwalają na indywidualne podejście do procesu rozwoju. Dostęp do platform z kursami, szkoleniami, książkami oraz subskrypcjami płatnych serwisów specjalistycznych to tylko niektóre z możliwości, jakie oferujemy. Taka forma dokształcania ma według nas o wiele więcej zalet niż sztywno narzucane terminy i ramy szkoleń jako takich: - elastyczność - możliwość uczenia się w dowolnym czasie i miejscu, co pozwala im lepiej dostosować proces nauki do swojego grafiku pracy i indywidualnych potrzeb - indywidualizacja - każdy może wybrać materiały i szkolenia, które odpowiadają jego potrzebom i zainteresowaniom, co przekłada się na większą motywację do nauki oraz lepsze efekty - dostęp do szerokiej wiedzy - oferując dostęp do różnorodnych materiałów, dajemy możliwość poszerzania wiedzy z wielu dziedzin i nabywania nowych umiejętności, które mogą być przydatne w pracy - aktualność treści - platformy i serwisy specjalistyczne, do których zapewniamy dostęp, regularnie aktualizują swoje materiały, dzięki czemu wszyscy mają pewność, że uczą się na podstawie najnowszych informacji i trendów w swojej branży. - wspieranie samodzielności - dając możliwość samodzielnego wyboru materiałów i form nauki, rozwijamy poczucie odpowiedzialności za własny rozwój zawodowy oraz umiejętność samodzielnej pracy - wzmacnianie kultury uczenia się - promując różnorodne formy dokształcania i wspierając w rozwoju, współtworzymy kulturę uczenia się w organizacji, która przyczynia się do długotrwałego sukcesu firmy.

Czy często w firmie MediaAmbassador.com zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Można powiedzieć, że rekrutacja wewnętrzna jest w naszej firmie stałym procesem. Dlaczego? Bo staramy się dostrzec, wydobyć i wzmocnić rozpoznane i dostrzeżone talenty osób, które trafiają do nas. Czasem są to talenty z innych obszarów niż zakres obowiązków w ramach stanowiska, które dana osoba obejmowała dołączając do naszego zespołu. Zdarzyło się więc, że ktoś zatrudniony w charakterze front-end developera zmienił (z sukcesami) stanowisko na PM'a albo PM stał się np. analitykiem, itd... Jednym z pytań jakie zawsze zadajemy podczas rekrutacji - jest to, czym dana osoba chciałaby się zajmować w przyszłości - jakie stanowisko pełnić (nawet w zupełnym oderwaniu od stanowiska na jakie aplikuje) gdyby miała absolutną swobodę w wyborze. Takie pytanie zadajemy potem co jakiś czas w trakcie współpracy - jest to dla nas ważny aspekt i staramy się tworzyć miejsce gdzie każdy może się rozwijać według swoich potrzeb jeżeli tylko jest taka możliwość (a staramy się żeby to było możliwe jeśli tylko jest szansa na odpowiednią reorganizację).

Aktualność
E-commerce w natarciu - czyli o wspólnych działaniach eService i MediaAmbassador.com w bankier.pl.

Aktualność
O tym jak unikać długów technologicznych - piszemy w ramach wspólnej akcji z Mastercard oraz eService.

obiektywny

Antywzór dobrze działającej firmy. Nie polecam nawet rozważać zatrudnienia się tam.Strata nerwów, czasu i niestety pieniędzy.

@obiektywny

Jako antywzór:) działamy już dwadzieścia lat, zdobyliśmy wiele branżowych nagród w Polsce i za granicą, wypuściliśmy na polski rynek projekty takie jak answear.com czy serwisy dla marek takich jak BYTOM czy BIG STAR... :) Rozumiemy, że za tym muszą stać wymagania, którym nie wszyscy są w stanie sprostać. W przeciwnym wypadku nie mielibyśmy takich osiągnieć i takiej pozycji na rynku. Jak to mówią... "bez pracy nie ma kołaczy":) P.S. W dniu wczorajszym zwyciężyliśmy w konkursie e-Commerce Polska awards 2020 w kategorii Design&Usability (Design roku) za serwis pentel.pl. Nie była to bynajmniej anty-nagroda;)

Obiektywny
@MediaAmbassador.com

To super że zdobyliście, ale czy jury miało świadomość, jak traktowani są pracownicy tej "wspaniałej" firmy? Czy oceniane były takie aspekty, jak uczciwość, wypłacanie pracownikom pracującym na B2B wypłaty w terminie (usunięte przez administratora) Podejrzewam, że raczej nie. (usunięte przez administratora)

@Obiektywny

Z jakichś względów średnia długość zatrudnienia w naszej firmie jest duuuużo dłuższa niż w innych firmach IT:) A umowy (czy to B2B, czy jakiekolwiek inne) nakładają zobowiązania na obydwie strony i warto o tym pamiętać:)

Karolek
@MediaAmbassador.com

A to ciekawe - jakieś źródło tych statystyk? : ) Tak, umowy B2B nakładają zobowiązania na obydwie strony, tylko strona zlecająca ma je w.... głębokim poważaniu.

@Karolek

Można sprawdzić chociażby na LinkedIn. 7-13 lat stażu pracy w przypadku tak wielu osób - trudno żeby było tylko przypadkiem. Jak widać w przypadku gdy obydwie strony szanują nawzajem zobowiązania - współpraca jest jednak długa i owocna.

Kandydatka na PM

ja byłam na rozmowie firma ciekawa - ciekawe pytania, dużo pytań których w innych firmach nie zadawali może nawet za trudne dla mnie pewnie nie mam szans:( ale będę czekać może się jednak uda.

@Kandydatka na PM

Dziękujemy za te miłe słowa... i trzymamy kciuki w takim razie;)

Aktualność

Z dumą informujemy, że serwis pentel.pl zdobył I miejsce w kategorii Design&Usability (Design roku) w konkursie e-Commerce Polska awards 2020.

Kolejny tort w naszej firmie w ostatnim czasie;)

Więcej informacji:

terca

Słaba firma, dziwni ludzie, wymagania postawiane na rozmowie niezgodne z ogłoszeniem. Nie polecam, strata czasu.

@terca

Przykro nam, że takie zrobiliśmy wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z reguły dostajemy raczej odwrotny feedback - że rozmowy kwalifikacyjne u nas są owszem, nietypowe - ale ciekawe i wnoszące coś dla każdej ze stron. Chętnie byśmy się odnieśli precyzyjniej co było niezgodne w wymaganiach względem ogłoszenia - potrzebowalibyśmy więcej "konkretów".

Jaki jest wkład kierownictwa Mediaambassador w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wychodzimy z założenia, że dobra atmosfera to przede wszystkim zasługa całego zespołu - nie tylko managementu. Management może wspomóc to starając się dobierać odpowiednio zespół (jednak to kto jest jaką osobą, czy potrafi grać zespołowo i jaką buduje atmosferę - okazuje się po kilku miesiącach, na etapie rekrutacji nie ma możliwości zweryfikowania wszystkiego), tworzyć w miarę możliwości i zasobów odpowiednie warunki do pracy (od środowiska aż po organizację) i starać się zbierać cyklicznie feedback od wszystkich. Jeśli popatrzeć na organizację z perspektywy podejścia "lean" to właśnie ten feedback od zespołu jest najważniejszy. Wdrażanie zmian w oparciu o niego, jest wg. nas najcenniejszym wkładem w budowę atmosfery. ... oczywiście nie można też pominąć tortów z okazji każdego kolejnego odpalonego serwisu czy też jakiejś branżowej nagrody lub wyróżnienia:)

Jak jest z awansem w Mediaambassador?

qwertyasdfg

To dość nieduża firma bez przestrzeni na awanse.

W firmie świadomie staramy się trzymać jak najbardziej płaską strukturę i odchodzić jak najdalej od typowego, rozbudowanego hierarchicznego podejścia: - struktura firmy podzielona jest na działy (development, front-end development, ...) - każdy dział ma swojego head'a - koordynacją pracy działów zajmują się PM'owie, którzy ustalają to z head'ami - koordynacją pracy PM'ów zajmuje się management firmy. Prościej chyba się już nie da:) Płaska struktura to sprawniejszy obieg informacji i większa samodzielność oraz decyzyjność każdej z osób. Nie trzymamy się korporacyjnych podziałów na junior/middle/senior/... . Jeśli komuś zależy na stanowisku, które wpisze na wizytówce lub na profilu na LinkedIn - z pewnością lepiej taki cel zrealizować w ramach dużej korpo-struktury. Awans w naszej firmie to stopień wyzwań jeśli chodzi o zadania i projekty z jakimi dana osoba ma styczność. Wysokie kwalifikacje + doświadczenie = najciekawsze zadania i największe wyzwania w firmie. To wraz z kwalifikacjami i doświadczeniem - potwierdzonymi w "boju" czyli w realizacji projektów - zmieniają się warunki współpracy danej osoby, to jest oś ewaluacji i awansu w naszej firmie.

Czy w firmie Mediaambassador są regularne szkolenia pracownicze?

expracownik

nie

To czy regularne szkolenia mają sens i rację bytu - zależy od działu firmy / rodzaju stanowiska. Szkolenia z marketingu (SEO, SEM, Social Media, ...) - tak, osoby pracujące w tym obszarze uczestniczą regularnie w szkoleniach, które mogą wnieść jakąś wartość do działania firmy. Tego typu szkolenia odbywają się regularnie - choćby ze strony naszych opiekunów z Google. Jeśli chodzi już np. o programowanie - to ilość szkoleń, które mogą wnieść faktyczną wartość do firmy, która gromadzi wiedzę i doświadczenie od 2000 roku i chcąc nie chcąc musiała sama rozgryzać - jest śladowa, żeby nie powiedzieć, że żadna... Swego czasu to my byliśmy np. wiodącą rynku w Europie środkowo-wschodniej firmą w zakresie szkoleń z technologii ColdFusion... (ktoś jeszcze pamięta taki wynalazek? ;) ). Ile jest szkoleń z zakresu np. architektury opartej o mikrousługi, event-sourcing i CQRS? A jeśli są - to jaka jest możliwość odbywać je "regularnie"? To jest określony zakres wiedzy, który należy zdobyć... przyrastać może już nie wiedza teoretyczna w tym zakresie (od strony teorii załatwiają to w zupełności lektury Evansa, Vernona, Newmana...) ale tylko ta praktyczna - czyli już przede wszystkim własna. Od pewnego poziomu umiejętności i doświadczenia rynek szkoleń przestaje być adekwatny do potrzeb. Na poziomie podstawowym - tak, na pewno jest dużo szkoleń, ale także jest dużo możliwości zdobywania wiedzy on-line, we własnym tempie i w sposób o wiele lepiej dopasowany do własnych możliwości. Książki, dostęp do platform typu Pluralsight - to są rzeczy, które w firmie są zawsze zapewnione. Do tego dochodzi bardzo dużo wewnętrznych opracować - dokumentacji, specyfikacji, dobrych praktyk, guidelines, checklist - aż po wewnętrzne przygotowane szkolenia programistyczne z określonych zagadnień. W ramach działań wewnątrz firmy odbywają się też od wielu lat co tygodniowe (od wielu lat - jedynie z przerwą na zamieszanie związane z CV19 i jakiś okres pracy zdalnej) lekcje angielskiego - z native speakerem, wliczone w godziny pracy. I dla jasności, tytułem uzupełnienia - jeśli ktokolwiek z pracowników jest zainteresowany jakimkolwiek szkoleniem lub certyfikacją - zawsze chętnie się pochylamy nad każdą tego typu prośbą. Uważamy, że w firmie prowadzącej działania R&D rozwój i zdobywanie wiedzy to podstawa i staramy się tego pilnować. Na firmowym Slacku - na dedykowanych kanałach - prawie codziennie wpadają odnośniki do ciekawych artykułów czy materiałów, które pomagając rozszerzać zakres wiedzy i kompetencji:)

Zostaw merytoryczną opinię o MediaAmbassador.com - Wrocław

• Jak się pracuje w MediaAmbassador.com?

Zobacz opinie na temat firmy MediaAmbassador.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaAmbassador.com?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaAmbassador.com?

Kandydaci do pracy w MediaAmbassador.com napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaAmbassador.com