Farma Kolonialna

Opinie o Farma Kolonialna

Patrycja

Czy pracował ktoś w Farma Kolonialna? Jakie są warunki pracy? Wasze opinie są ważne dla osób nowo zatrudniających się.

zawsze warto próbować ;) a naprawdę mogę polecić to miejsce, koleżanka miała urządzony dom dzięki ich pomocy i za każdym razem jestem pod co raz większym wrażeniem tego, jak firma dała radę

Lobo

Cóż, mam nieodparte wrażenie, że Farma Kolonialna dokonała swojego żywota http://www.farmakolonialna.pl/ Chociaż nigdzie nie ma o tym oficjalnej wzmianki to podejrzewam, że nie było zbyt wielu chętnych na tego typu produkty, chociaż ich profil na facebooku wydawał się być często odwiedzany. Jednak po pewnym czasie ślad z ich strony się urwał.

Młody

Krisofer nie usuwaj komentarzy co :)

gdy zgasną światła i...

MP
@gdy zgasną światła i... 23.06.2014 19:48
dziś zgasły światła w Domotece, telefony nie działają... zaliczki nie można odzyskać. idę to zgosić na policję.......

Bardzo proszę o kontakt, jestem w podobnej sytuacji.

mlody gniewny

zobacz krs w pozycji - sprawy w sądzie to będziesz wiedział czy sie pracownkom poprawiło czy szefowi :)

marlena

firma jak wszystkie inne jak robisz plan to ci go podniosą, generalnie szef ciągle płacze, jaki to biedny jest - ciekawe tylko czmeu stać go na lancera i bmw 5 nowe? i wycieczki po świecie ale uparcie twierdzi że bide klepie...

o wszystko trzeba sie prosić. premię, czasami podstawę. dziwne to jest gdy szef zmienia auta jak rękawiczki i to z górnej półki.

Kamil

Witam A gdzie placa najlepiej w branzy meblowej meble kolonialne 1,5 podstawy Pozdrawiam

praca tam do żenada, warunki OKROPNE, nie mam zamairu się wypowiadac szerzej, szkoda zdrowia.

żenujące, pracowałam u nich 2 miesiące, umówiłam się na inne pieniądze niż w rzeczywistości płacili (premie) o marnej podstawie nie wspomnę, szef to jakiś despota, myśli że jesteśmy w obozie!!! człowieku, opamiętaj się my też jesteśmy ludźmi!!! na szczęście ZREZYGNOWAŁAM!!!

pracowałem u nich 4 miesiące, plany do zrobienia duże, nierealistyczne, trzeba oszukiwać klientów, płaca 1500 netto niby ok, ale 2-3 razy w miesiacu musiałem przychodzić nie 5 ale 6 razy w tyg do pracy, za dni wolne keidy musiałem przyjść nie płacili!! mowili ze to plus bo będę mógł zrobic plan, z takim tokiem myślenia to mógłbym racować 31 dni w miesiącu i wtedy pewnie zrobię plan i dostanę praemię. A jak zrobisz pułap to premie dostajesz, ale oczywiście oszukają cię i tak wyliczą że masz mniej niż myślałeś, uciekłem do konkurencji, póki co i atmosfera i zarobki lepsze

Niestety muszę się dołączyć do nagannych opinii, do powyższych dodam wykańczanie psychiczne ludzi, to co się dzieje w firmie to już raczej sprawa dla Państwowej Inspekcji Pracy,odradzam!!!!!

Idiotów jest na świecie mało, ale są tak sprytnie porozstawiani, że spotyka się ich na każdym kroku.

To wszystko jest niestety GORZKĄ PRAWDĄ !!! Ciagła rotacja, bałagan, brak informacji, niekompetencja, proszenie o wypłate...itd.! Nie polecam!

młody bysior

jak bym tak zarabiała jak osoba wyżej też bym tak napisała:)

Firma godna polecenia, nie rozumiem poprzednich wypowiedzi. Dobra atmosfer, fajni ludzie.

Pracownik traktowany bez szacunku, nikogo nie obchodzą dni wolne pracowników, poślizgi w płatnościach do 2 miesięcy, dużo obietnic bez pokrycia, cięcia , redukcje, oszczędności, wiele niezrozumiałych i utrudniających życie ,,innowacji,, odradzam.

Rotacja bardzo duża, po okresie próbnym brak obiecanej podwyzki, brak premi.handlowcom obniżane premie a podwyższany plan bez uzasadnienia.generalnie niestety odradzam, mimo ze 3 lata temu firma była całkiem inna.

Zostaw opinię o Farma Kolonialna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farma Kolonialna