Verso

Sokołów

Opinie o Verso

anonimka007

hejka jesli chcecie zarabiac 30zl za dzien to goraco polecam.. Robia z ludzi idiotow w biurze nic nie wiedza ze ludzie na magazynie nie ma co robic a my za bezczynnosc niemamy ani zlotowki bo to przeciez akord..jedyne czego sie mozna dorobic to przepuchliny dzwigajac ciezkie pudla choc mialy byc lekkie elementy...warunki sanitarne tez do d..okolo 1km trzeba dojsc do toalety , wilgoc i smrod od toi toi ktore sa obok szatni..wiecej zarabiaja tam osoby sprzatajace niz pakowacze..zastanowcie sie zanim podpiszecie umowe bo szkoda marnowac zdrowie i czas..Pozdrawiam cieplo

Zostaw opinię o Verso - Sokołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verso