GST Stadler

Peuerbach

Opinie o GST Stadler

seba

siema chłopaki czy orientuję się ktoś czy oni dalej funkcjonują? Bo na googlach jakieś rzeczy odnośnie nie wypłaconych zarobków odnośnie jakiś pracowników co to jest czy to sprawdzone info czy jakiś żart dajcie znać bo potrzebuje informacji dzięki wielkie

jonny

uwazajcie na ta firme

ex_stadler

Cześć lysy jestem z Dolnego śląska pracowałem tam przez rok chcę ich podać do Sądu szukam kiera co też ma taki zamiar lub już to zrobił henryk01@poczta.fm

lysy

euro od 2 lat przeliczane po 3zl i 50 groszy.zlodziejstwo pytanie czy zgodne z prawem!!!!obciarzanie kierowcow za jazde autostradami!!!problemy z wykorzystaniem urlopu,nie zwracaja za dojazd ipowrot do pracy jesli dojerzdza sie swoim autem!!! sanitariaty na bazie katastrofa!!!przy pobraniu zaliczki 100e odrazu doliczaja 10e,to znaczy dostales 100e akwit podpisujeszna110e tak zarabia stadler na kierowcach to jest zgodne z prawem pytam!!!tylko czekam kiedy im sie dobiora do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaplaca za wszystko wlacznie z nadgodzinami!!!!!!

Słowa kojarzące się z GST Stadler (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .slaba Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili jednak malo profesjonalni Od jakiej stawki można negocjować pensję? do uzg. Najbardziej podobało mi się w GST Stadler: krajobrazy Najbardziej nie podobało mi się w GST Stadler: slabe zaplecze socjalne

Zostaw opinię o GST Stadler - Peuerbach

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GST Stadler