Opinie o GST Stadler w Peuerbach

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GST Stadler. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie GST Stadler o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GST Stadler w Peuerbach

Karol Nowy wpis

@jonny dlaczego uważać na firmę ? Co jest z nią nie tak?

Dyrektor Nowy wpis
@Karol

Zapraszamy :) heheh

seba Nowy wpis

siema chłopaki czy orientuję się ktoś czy oni dalej funkcjonują? Bo na googlach jakieś rzeczy odnośnie nie wypłaconych zarobków odnośnie jakiś pracowników co to jest czy to sprawdzone info czy jakiś żart dajcie znać bo potrzebuje informacji dzięki wielkie

jonny Nowy wpis

uwazajcie na ta firme

ex_stadler

Cześć lysy jestem z Dolnego śląska pracowałem tam przez rok chcę ich podać do Sądu szukam kiera co też ma taki zamiar lub już to zrobił henryk01@poczta.fm

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie GST Stadler.
lysy

euro od 2 lat przeliczane po 3zl i 50 groszy.zlodziejstwo pytanie czy zgodne z prawem!!!!obciarzanie kierowcow za jazde autostradami!!!problemy z wykorzystaniem urlopu,nie zwracaja za dojazd ipowrot do pracy jesli dojerzdza sie swoim autem!!! sanitariaty na bazie katastrofa!!!przy pobraniu zaliczki 100e odrazu doliczaja 10e,to znaczy dostales 100e akwit podpisujeszna110e tak zarabia stadler na kierowcach to jest zgodne z prawem pytam!!!tylko czekam kiedy im sie dobiora do (usunięte przez administratora) zaplaca za wszystko wlacznie z nadgodzinami!!!!!!

Słowa kojarzące się z GST Stadler (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .slaba Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili jednak malo profesjonalni Od jakiej stawki można negocjować pensję? do uzg. Najbardziej podobało mi się w GST Stadler: krajobrazy Najbardziej nie podobało mi się w GST Stadler: slabe zaplecze socjalne

Zostaw merytoryczną opinię o GST Stadler - Peuerbach

GST Stadler