HPR SA

Dąbrowa Górnicza

Opinie o HPR SA

Dyzma

Dlaczego nikt tu nic nie pisze? A moze pracownicy nie umieją pisac albo sie boją? Kazda opinia jest cenna byle to niebyły poszlaki,gdybania i inne pomówienia.Interesuja mnie kwestie zarobkowe jak i charakter pracy.Docelowo w firmie nie udzielają informacji dopuki nie podpisze sie umowy lub w momencie jej podpisania a i tak co innego wychodzi po całym miesiacu przepracowanym. Jesli macie jakies informacje na temat HPR Remont II z Dabrowy Górniczej napiszcie cokolwiek.

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie HPR SA? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o HPR SA - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HPR SA